Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

bobby_69

New member
Zlevikk napisał:
Jeżeli chodzi o YouTube to musisz w ustawieniach telewizora ustawić kraj dla kanałów cyfrowych na "inny", a dla analogowych na "europa wschodnia" wtedy YouTube zadziała i będzie wszystko po polsku.
Nie ma raczej czegoś takiego jak backup dostrojonych kanałów nowy soft równa się strojenie od nowa ale dotyczy to chyba tylko kanałów analogowych.
Tak zmieniłem to i dźwięk się znalazł i mam teraz YT i działa ale wychodzi ze przy tamtych ustawieniach jest YT z Yahoo tylko nie mogłem sie połaczyć z YT jakis błąd wywalało i zeby spróbować później.
Co do zapisania kanałów znalazłem taki tekst w instrukcji shajsunga tylko nie napisali jak to zrobić.
 

Zlevikk

New member
bobby_69 napisał:
Tak zmieniłem to i dźwięk się znalazł i mam teraz YT i działa ale wychodzi ze przy tamtych ustawieniach jest YT z Yahoo tylko nie mogłem sie połaczyć z YT jakis błąd wywalało i zeby spróbować później.
Co do zapisania kanałów znalazłem taki tekst w instrukcji shajsunga tylko nie napisali jak to zrobić.

Na tamtych ustawieniach nie odpalisz YouTube ja też tak miałem non stop pokazywało Error i żeby spróbowac później.
 

bobby_69

New member
Zlevikk napisał:
Na tamtych ustawieniach nie odpalisz YouTube ja też tak miałem non stop pokazywało Error i żeby spróbowac później.
doszedłem do tego samego wniosku dlatego zmieniłem. zresztą fonia przez te ustawienia również nawałała.
 

ryki67

New member
Witam
Panowie czytam ten wątek i mam trzy pytania
1. czy da się przewijać filmy divx (na USB) z większą prędkością niż 2x,
bo mnie się nie udało, cofać wogóle nie mogę,
czytałem że mkv wogóle nie chodza (PRZEWIJANIE)- proszę o doświadczenia.

2 Co proponujecie jesli chodzi o kino domowe do LE46B651
podoba mi się osobiście to nowe wzornictwo SAMSUNGA typu np HT-X715 itp.
Ale nie mam doświadczenia w jakości i trwałości tego sprzętu - proszę o doświadczenia.

3. Jaka jest kombinacja klawiszy żeby wejśc do trybu serwisowego ???

pozdrawiam:)
 

bobby_69

New member
ryki67 napisał:
Witam
Panowie czytam ten wątek i mam trzy pytania
1. czy da się przewijać filmy divx (na USB) z większą prędkością niż 2x,
bo mnie się nie udało,

3. Jaka jest kombinacja klawiszy żeby wejśc do trybu serwisowego ???

pozdrawiam:)

Jak na razie chyba nie.

W STANDBY - INFO - MENU-MUTE-POWER
 

Dany36

New member
Mam prosbe co mam zrobic ? Mam tel 46 " ofc 650i Kupiłem Telefon samsung Omnie HD. TV i Telefon obsługuja DLNA ale jak to podłaczyc zeby działąło bezprzewodowo . ? .
Z Gory dziekuję za odp ;) .
 

Nolan

New member
ryki67 napisał:
1. czy da się przewijać filmy divx (na USB) z większą prędkością niż 2x,
bo mnie się nie udało, cofać wogóle nie mogę,
czytałem że mkv wogóle nie chodza (PRZEWIJANIE)- proszę o doświadczenia.

Da sie przewijac szybciej, wystarczy uzyc przyciskow kierunkowych (w lewo i prawo) tych, ktorymi poruszasz sie po menu
 

vibor

New member
asd1 napisał:
Nie mogę go pobrać ze strony Samsunga, możesz go gdzieś udostępnić?

z plusów nowego softu to napewno to, że po instalacji nic się nie kasuje z ustawień ( np. kanały, ustawienia własne )
link ( dodać http i www) przeklej.pl/plik/t-chl7deuc-rar-0003ce1s05a5

a co do serwera Samsunga to porażka bo aktualizacja ściągała się ok 5h i kilkukrotnie zrywało połączenie ale wreszcie udało się :)
 

slawek1946

New member
vibor napisał:
z plusów nowego softu to napewno to, że po instalacji nic się nie kasuje z ustawień ( np. kanały, ustawienia własne )
link ( dodać http i www) przeklej.pl/plik/t-chl7deuc-rar-0003ce1s05a5

a co do serwera Samsunga to porażka bo aktualizacja ściągała się ok 5h i kilkukrotnie zrywało połączenie ale wreszcie udało się :)

http://www.samsung.com/pl/consumer/...2010100&model_cd=LE32B650T2WXXH&menu=download

kliknąć z prawej strony ikonka pod napisem "plik", rozpakować na "PenDrive" i do telewizora -> czytać co pisze na ekranie.
 
Ostatnia edycja:

asd1

New member
vibor napisał:
z plusów nowego softu to napewno to, że po instalacji nic się nie kasuje z ustawień ( np. kanały, ustawienia własne )
link ( dodać http i www) przeklej.pl/plik/t-chl7deuc-rar-0003ce1s05a5

a co do serwera Samsunga to porażka bo aktualizacja ściągała się ok 5h i kilkukrotnie zrywało połączenie ale wreszcie udało się :)

Dzieki, rzeczywiście mieli wczoraj problem z serwerami, dziś od rana już działa OK.
 

Zlevikk

New member
Moim zdaniem powinni jak najszybciej poprawić wygląd napisów w filmach z usb. Ta czcionka jest praktycznie cała biała i na jasnych tłach nie da się czytać, a wystarczy dodać tylko grubsze czarne kontury liter i będzie git.
 

Dany36

New member
Mam prosbe co mam zrobic ? Mam tel 46 " ofc 650i Kupiłem Telefon samsung Omnie HD. TV i Telefon obsługuja DLNA ale jak to podłaczyc zeby działąło bezprzewodowo . ? .
Z Gory dziekuję za odp :wink: .
Odpisze ktos ??
 

Zlevikk

New member
Zarejestrowałem swoje konto YouTube w ustawieniach widgetów ale mimo wszystko jak chce zobaczyć swoje ulubione z YouTube pokazuje że trzeba się zarejestrować o co chodzi? Wie ktoś?
 

whiteman

Member
Zlevikk napisał:
Zarejestrowałem swoje konto YouTube w ustawieniach widgetów ale mimo wszystko jak chce zobaczyć swoje ulubione z YouTube pokazuje że trzeba się zarejestrować o co chodzi? Wie ktoś?

Zanim wejdziesz do youtube muisz sie zalogowac na swoje konto (ktorys przycisk czerwony albo inny powinno pisac na tv po wybraniu youtube).
I potem dopiero wejsc do widgeta.
 

Delaney

New member
mecedo napisał:
Tak. Jest ikonka joypada.

Hmm. U mie ten sposób nie działa. Jak wyjmę wtyczkę, to TV wyświetla czarny obraz i pisze game mode. Jak wsadzę, to skubaniec wykrywa odświeżanie i jak nie jest 50Hz, to game mode wyłącza. Jest to denerwujące, bo mimo iż w catalystach ustawiłem wymuszanie odświeżania na 50, to niektóre gry nadal ustawiają po swojemu 60 albo 75 i game mode szlag mi trafia.
 
Do góry