Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

luigi

New member
Gdzie w tej chwili mozna najtaniej kupić model 40 calowy w sklepach stacjonarnych do 3,5 tyś. Niestety w Avansie go nie maja a w Euro Agd cena kosmiczna 3,8 tyś :(. Najlepiej w woj. podlaskim lub jakis sprawdzony sklep internetowy z siedziba w moim rejonie. Nie ma co dłuzej się zastanawiać, w tej chwili najlepszy wybór moim skromnym zdaniem :D
 

Delaney

New member
luigi napisał:
Gdzie w tej chwili mozna najtaniej kupić model 40 calowy w sklepach stacjonarnych do 3,5 tyś. Niestety w Avansie go nie maja a w Euro Agd cena kosmiczna 3,8 tyś :(. Najlepiej w woj. podlaskim lub jakis sprawdzony sklep internetowy z siedziba w moim rejonie. Nie ma co dłuzej się zastanawiać, w tej chwili najlepszy wybór moim skromnym zdaniem :D

Najtaniej są na Allegro; tak kupiłem swoje oba i nie narzekam. Poszukaj, może ktoś z Twojego rejonu wystawia jak się boisz kupować "w ciemno".
 

asd1

New member
Delaney napisał:
Najtaniej są na Allegro; tak kupiłem swoje oba i nie narzekam. Poszukaj, może ktoś z Twojego rejonu wystawia jak się boisz kupować "w ciemno".

Hurtownia z Giżycka jest na Allegro, bierzesz płacę za pobraniem i nie masz problemu.
 

andrzeej

Member
Pip

Witam mam własnie zamiar kuppic ten tv lecz mam jedno pytanie....
Posiadam "N" i jak wiadomo Formła 1 jest tyko na RTL chyba szwajcarskim, chodzi mi o to czy jesli ustawie polsat z anteny naziemnej w funkcji pip a zależy mi na lepszej jakosci obrazu z sygnału cyfrowego........
 

tomek_fcb

New member
luigi napisał:
Gdzie w tej chwili mozna najtaniej kupić model 40 calowy w sklepach stacjonarnych do 3,5 tyś. Niestety w Avansie go nie maja a w Euro Agd cena kosmiczna 3,8 tyś :(. Najlepiej w woj. podlaskim lub jakis sprawdzony sklep internetowy z siedziba w moim rejonie. Nie ma co dłuzej się zastanawiać, w tej chwili najlepszy wybór moim skromnym zdaniem :D
W sieci Okay rtv agd masz podobny model B620 za 2890 ;)
 

serfer123

New member
lipa nie wiem co poprawili w tym nowym sofcie ale 2 istotnych rzeczy które mnie drażnią nadal pozostały
czyli jak się odłącza pena to wypisuje ze użądzenie nie może być odłączone
i 2 problem nie dodali kodeków dzwiękowych w których nagrywa filmy Omnia
lipa
 
Ostatnia edycja:

ryki67

New member
Witam

Panowie uruchomilem dzisiaj DLNA i serwer wiselink po wybraniu katalogów
synchronizowal sie ponad 2godz. czy u was tez? fakt ze mam kilka tys. plikow
moze dlatego :)

Ale pytanie moje brzmi, odtwarzam filmy divx i napisy nie zgadzają mi się
wręcz rozjezdzają, dalem w meni wyprzedzenie dla napisow 4s ale nie bardzo pomoglo,
moze film ma 25klatek a napisy zsynchronizowane na 23.946 ???
jak myslicie
prosze o porady

Na niektorych filmach rozjezdza mi sie dzwięk no i to to juz calkowicie nie wiem dlaczego
ma ktos tak ???

pozdrawiam
 

Slawko1

New member
Bez reklam
andrzeej napisał:
Witam mam własnie zamiar kuppic ten tv lecz mam jedno pytanie....
Posiadam "N" i jak wiadomo Formła 1 jest tyko na RTL chyba szwajcarskim, chodzi mi o to czy jesli ustawie polsat z anteny naziemnej w funkcji pip a zależy mi na lepszej jakosci obrazu z sygnału cyfrowego........

Jeśli ustawisz Polsat z anteny naziemnej z funkcją pip to będziesz mógł przełączyć na dźwięk z Polsatu a obraz z RTLu.

Oglądając MS w lekkoatletyce na Eurosporcie często odpalam tv2 w okienku
i puszczam dźwięk jako główny (komentatorzy bardziej mi pasują)
 

grzesiek32

New member
Witam!
Mam takie pytanko
Ile macie w samsungu 40LEB650 wbudowanej pamięci, bo mi pokazuje tylko 148MB a podobno miało być 1GB, yeż tak macie?
pozdro
 

asd1

New member
grzesiek32 napisał:
Witam!
Mam takie pytanko
Ile macie w samsungu 40LEB650 wbudowanej pamięci, bo mi pokazuje tylko 148MB a podobno miało być 1GB, yeż tak macie?
pozdro

Tak samo.
Niestety to kolejny bug tego TV , a właściwie oszustwo bo w specyfikacji jest 1gb dla użytkownika. Jak rozmawiałem z infolinią, to wpierw sami nie wiedzieli o co chodzi, że jest tak malo, a jak napisałem do nich to wymyślili że ten 1GB to TV niby ma, ale w niej ma swoje oprogramowanie i tylko 1xx Mb zostaje dla użytkownika.
 

besi

New member
ryki67 napisał:
Witam

Panowie uruchomilem dzisiaj DLNA i serwer wiselink po wybraniu katalogów
synchronizowal sie ponad 2godz. czy u was tez? fakt ze mam kilka tys. plikow
moze dlatego :)

Ale pytanie moje brzmi, odtwarzam filmy divx i napisy nie zgadzają mi się
wręcz rozjezdzają, dalem w meni wyprzedzenie dla napisow 4s ale nie bardzo pomoglo,
moze film ma 25klatek a napisy zsynchronizowane na 23.946 ???
jak myslicie
prosze o porady

Na niektorych filmach rozjezdza mi sie dzwięk no i to to juz calkowicie nie wiem dlaczego
ma ktos tak ???

pozdrawiam

przekonwertuj napisy na str i wszystko będzie ok.
 

patryk92

New member
witam
mam pytanie jestem posiadaczem tv samsung 32b650 i z boku telewizora jest wejscie na jakas karte co to jest ?

dzisaj zamontowali mi cyfre mam ja podlaczona przez euro jest jakis sposob aby podlaczyc to inaczej bo duzo funkcji telewizora jest w tym trybie zablokowana
 

Zlevikk

New member
patryk92 napisał:
witam
mam pytanie jestem posiadaczem tv samsung 32b650 i z boku telewizora jest wejscie na jakas karte co to jest ?

dzisaj zamontowali mi cyfre mam ja podlączona przez euro jest jakis sposob aby podlaczyc to inaczej bo duzo funkcji telewizora jest w tym trybie zablokowana
I dali ci dekoder bez HDMI? Jeżeli chodzi o kanały SD to jeszcze spoko może być przez EURO ale jeżeli masz kanały HD to sporo tracisz oglądając je przez EURO. Ja dzisiaj zamieniłem kabel EURO na HDMI w swoim dekoderze i kopara mi opadła jak zapodałem POLSAT SPORT HD.
 

slawek1946

New member
patryk92 napisał:
dekoder to mediasat i chyba nie ma w nim wejscia na hdmi sa tylko jakies wejscia porty szeregowe i rownolegle

Masz dostęp do internetu, można zobaczyć co oferują:

http://www.cyfraplus.pl/_pro_zestaw-do-odbioru-pro.html

są inni operatorzy, może dają więcej
zmień ten tuner !!!

Zobacz oferte POLSAT-u

http://www.cyfrowypolsat.pl/

Najlepiej dzwonisz pod numer infolinii 0 801 08 08 08
Wszystko wyjaśnią odnośnie sprzętu i umowy (tuner na własność i problem znika)
 
Ostatnia edycja:

grajen

New member
Zlevikk napisał:
I dali ci dekoder bez HDMI? Jeżeli chodzi o kanały SD to jeszcze spoko może być przez EURO ale jeżeli masz kanały HD to sporo tracisz oglądając je przez EURO. Ja dzisiaj zamieniłem kabel EURO na HDMI w swoim dekoderze i kopara mi opadła jak zapodałem POLSAT SPORT HD.
zeby moc wziasc od nich (w dzierzawe) dekoder z hdmi trzeba miec przynajmniej jeden kanal hd wykupiony w abonamencie ... tak czy siak lipa straszna bo zwykle dekodery 10zl/miesiac dzierzawa lub pvr za 20zl/miesiac - najbardziej oplaca sie kupic wlasny dekoder (jednarazowy wydatek, ktory zwroci sie wczesniej lub pozniej i nie bedziesz musial go oddawac jak rozwiazesz umowe z cyfra)
 

tom74

New member
Witam,

Mam problem z niektórymi divix'ami puszczanymi z pena - rozjeżdża mi się dźwięk :(
Przejrzałem cały wątek i nie znalazłem nigdzie informacji na ten temat.
Czy to jest zależne od kodowania dźwięku i czy można coś na to poradzić?
 

patryk92

New member
mam jeszcze jedno pytanie w pakiecie nie mam zadnego programu w hd ale jezeli bym kupil dekoder hd i polaczyl kablem hdmi to widac róznice nawet na tych podstawowych kanalach czy jest to taki sam obraz jak przez euro
 
Do góry