Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Slawko1

New member
Bez reklam
cbdu napisał:
Witam


Nie polecam Divix Converter. Divix hd nie czyta, polecam do tego tv LGLH7000 bo kupilem dwa;)

Na dzis tyle.
Dziekuje.


Divix czyta ale do rozdzielczości 800x600
XviD czyta do rozdzielczości 1920x1080

Polecam zapoznanie sie z plikiem PDF
www blurayjedi com/sites/default/files/pdfUSB_2.0_Movie_Support.pdf
jest napisane jakie formaty obrazu obsługuje i do jakiej rozdzielczości.
 

pl_k

New member
Ci

Witam

Też się przymierzam do zakupu le40b650, śledzę uważnie wątek od samego początku i mam pytanie czy ktoś z użytkowników tego tv z powodzeniem korzysta z gniazda CI i odbiera Telewizję na Kartę lub inną platformę bo mam zamiar zakupić sobie moduł do TNK. Jak to się sprawuje, czy jest wygodne w użytkowaniu, co z EPG?
pozdr
 

dark99

New member
asd1 napisał:
Hmm, nie to forum :grin:
to jest o LCD serii B650
Przepraszam , że korzystam z opcji "Cytuj" ale nie wiem jak napisać nowy post. Mam pytanie , czy matryca w b650 jest zabezpieczona jakąś szklaną płytą? Mam ciekawskiego kota, który wszędzie się wspina i nie wiem, jak matryca zniesie kontakt z mokrym kocim nosem, językiem i pazurkami>? Pozdrawiam
 

grajen

New member
lary504 napisał:
U mnie nie idą wszystkie mkv. Jak można sprawdzić co pójdzie co nie lub jak przekonwertować. Chodzi o obraz dźwięk mam zawsze AC3.
w instrukcji obslugi zobacz playing video files czy cos takiego - tam jest wypisane fakie formaty napisow, jakie kodeki video i audio sa obslugiwane
 

esselu

New member
Własnie zakupiłem LCD SAMSUNG model LE32B651
Nie mam do nie go żadnych zarzutów jak niektórzy piszą że wadą jest duży pilot (bez sensu) bo duży pilot to można nazwać zaletą

Chodzi cicho
Nie buczy (nawet jak ucho mam 10cm od TV)
Filmy chodzą idealnie


Chcę tylko kupić do niego jakis dysk zewnętrzny (bo nie chce mi się ciągle podłączać laptopa żeby obejrzeć jakis film)

Czy ten TV pociągnie dysk zewnetrzny (2,5calowy) [samsunga 400gb]
Zależy mi jeszcze żeby dysk zew był bez zasilacza.

Zastanawiam sie nad kupnem:

hxxp://allegro.pl/item704823133_dysk_zewnetrzny_usb_400_samsung_2_5_400gb.html

(mały, bez zasilacza)


Krótko mówiąc
Czy SAMSUNG LE32B651 pociągnie owy dysk , czy wykryje cale 400gb, czy bedzie dobrze czytal filmy z tego dysku ?
 

Nolan

New member
Zauwazylem w moim LE37B651 ze matryca jest jakby troche nierowno podswietlona, na czarnym tle rogi sa jasniejsze takie jakby jasniejsze smugi tez tak macie? Czy to jest wada czy te telewizory tak maja?
 
Ostatnia edycja:

thor2010

New member
niestety też tak mam, wygląda to jak światło latarki. Widoczne tylko na czarnym tle i w ciemnym pomieszczeniu, ciekawe czy może to stanowić podstawę wymiany na inny egzemplarz w saturnie???
 

AS33

New member
Mój 37B650 też świeci równo - nie mogę się do niczego przyczepić, jednak myślę, że walka ze sklepem będzie trudna. Jak kupowałem mój w MM, to zapytałem, co będzie jak będzie świecił nierównomiernie - gość odparł, że to nie jest wada - taka technologia, że nieraz lampy świecą nierówno(pixele, buczenie, nie włącznie się - to wady) i nie ma szans na wymianę na kolejny. A propos, mój pierwszy buczący wymienieli bez problemu. A z tego co wiem, to Saturn jest mniej elastyczny niż MM (przynajmniej we Wrocławiu).

Może sam Samsung...
 

esselu

New member
jeszcze raz zapytam ;p
Czy SAMSUNG LE32B651 pociągnie dysk zewnętrzny (2,5 calowy - bez zasilacza) , czy wykryje cale 400gb, czy bedzie dobrze czytal filmy z tego dysku m. in. mkv. ?


link podany wyzej
 

slavo83

New member
witam!

zakupiłem tv le46b651.

wszystko było ok 3tygodnie a dzisiaj włączam tv wieczorem i patrze a tu na ekranie jest tak że przez cały ekran przechodzą poziome linie czarne - w odległościach pionowych może z 1cm i zaczynają się od strony prawej i do lewej stopniowo znikają. próbowałem już wszystko - sygnał przez dekoder polsatu, sygnała analogowy z anteny siatkowej, przez usb, przez dlna i wszędzie te paski są.
przywróciłem ustawienia fabryczne i firmware stary, po czym znowu przywróciłem ten najnowszy i dalej to samo.
dodam tylko że w jednym momencie te paski zniknęły na chwilę ale zaraz znowu się pojawiły.

czym to może być.?

ps. w razie czego ile czeka się na naprawę tv itp. jak to jest z tą gwarancją.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

esselu

New member
kolesie w sklepach sie nie znają (w sklepach takich panuje "tempota" )

Jeszcze przed kupnem swojego b651 zapytałem kolesia w Avansie czy SAMSUNG B650 posiada wejscie na karte CI , odpowiedział mi że niestety nie , bo to teraz zaniechane jest. Sprawdzam przy nim - mówie toz JEST, a on a to cos musiało mi sie pomylić i puścił buraka.
 

Nolan

New member
Zadzwonie do Samsunga w pn i zapytam czy nierownomiernie podswietlona matryca jest podstawa do reklamacji.
A czy u kogos wystepuje jeszcze efekt skokow/przeskokow obrazu? Kombinowalem z roznymi ustawieniami 100Hz motion plus, ale czesto obraz przestaje byc plynny tzn. przy jakiejs scenie jest idealnie plynnie a juz przy nastepnej traci plynnosc i zaczyna troche przeskakiwac potem znow na innej plynnosc wraca
 
Do góry