Samsung PS50B850 - TEST OTWARTY (prawie najcieńsza obecnie plazma na świecie)

Kowal2k

New member
Plyte glowna wymieniaja?? Cos na poczatku jak dobrze pamietam bylo podejrzenie ze jest to zasilacz??
Na starym LG (plazma) jak zmienia sie cos na obrazie to brzeczy z roznym natezeniem (tak samo jak na Samie) z ta roznica ze ten dzwiek nie wychodzi przed TV a caly zostaje z tylu (spiewa do sciany) a w Samsungu wali i w przod i w tyl i w kazda strone jaka mu pasuje. Jak by nie przebijal sie przez "wyswietlacz" to by bylo super (moze koc podloze pomiedzy elektronike a wyswietlacz?? troche powinno wytlumic). Oby ta wada byla do usuniecia - od razu bym go oddal do serwisu - bo jak pisales obraz SUPER (zapodalem dzisiaj kilka fimow na Blue z wlaczonym CinemaSmoth, 24 kl/s, obraz dynamiczny i jak dobrze pamietam podbiciem czerni - TEN OBRAZ POWALA!!). Gdyby nie buczal to bym go polecal kazdemu.
 

daruddg

New member
jutro oddaje TV :(

Postanowiłem że jutro rano ide do sklepu i zgłaszam oddanie TV, jest coraz gorzej z tym bzyczeniem, już mi uszy pękają, nie jest to bardzo głośne bzyczenie, ale stalo sie bardziej uciążliwe niż dzwięk z laptopa a co gorsza z mojego X-boxa który wyje prawie, ale szum wiatraczków, a elektroniki to dwe różne sprawy, wiatrak mnie nie denerwuje a elektronika wchodzi mi do mózgu aż :), lipa i jestem zajebiście zły, chyba dopłace i wezma panasa V, tak jak to mialem zrobić od początku.
tv ma obraz rewelka ale to bzyczenie jest straszne i z dnia na dzień głośniejsze!!!
Będe walczył jutro ze sklepem :). Jak trza będzie to im go na plecach zaniose.
 

Kowal2k

New member
Darudda napisz jutro jak ci poszlo. Jaki czas miales TV (ile dni) i gdzie go brales?? Ja swoj bralem 9.11.09 w EURO i powiem ci ze tez sie zastanawialem na zwrotem, acz kolwiek w sklepie mi powiedzieli ze nie moge go oddac, ze jak mi serwis napisze ze to wada modelu to dopiero itp. - a prawo konsumenta do zwrotu towaru w przeciagu 7 dni od daty zakupu bez podawania przyczyny - tego im jeszcze nie mowilem bo bylem sie dopytac lajtowo odnosnie wymiany. Jak bedzie trzeba to wytocze dziala (nie ukrywam ze jezeli koledze powyzej naprawia to ja chetnie tez skozystam z naprawy - bo telewizorek mi sie podoba

PS. specjalnie nie podbijalem gwarancji, nie zrywalem naklejek z oznaczeniami z TV. Jedynie zerwalem ta folie ochronna z podstawy i od frontu z obramowki, wypakowalem pilota z bateriami i to tyle.
 

daruddg

New member
Ja kupowałem w Saturnie w Holandii, TV do mnie przyjechał 3.11, zobacze czy da sie zwrócic, jak nie to serwis, a jak i to nie pomoze to prawnik.Jutro napisze co i jak.
 

mario_many

New member
A czy ktos kupił sama b850 bez bzeczka w srodku i ew.kiedy i gdzie? Drugie pytanko,czy ktos z was natknał sie moze na test porownawczy tzw.oko w oko samsunga b850 kontra panasonic v10? Ja po nieudanej przygodzie z samem dzis opłacam strefe niebieska i jeszcze raz wracam do lektury testu panasonica v10,ale samsunga nie odtracam całkiem .
 

kazim11

New member
Dostałem info z serwisu, iż TV został podobno naprawiony, a powodem buczenia był rezonans obudowy, a nie zasilacz lub elektornika.
Jak jest naprawdę przekonam się jednak dopiero na własne uszy w przyszłym tygodniu jak sprzęt do mnie wróci.
Oczywiście nie omieszkam podzielić się informacją z resztą forumowiczów czy usterka została rzeczywiście usunięta.
 

jgx

New member
Bez reklam
kazim11 napisał:
Dostałem info z serwisu, iż TV został podobno naprawiony, a powodem buczenia był rezonans obudowy, a nie zasilacz lub elektornika.
Jak jest naprawdę przekonam się jednak dopiero na własne uszy w przyszłym tygodniu jak sprzęt do mnie wróci.
Oczywiście nie omieszkam podzielić się informacją z resztą forumowiczów czy usterka została rzeczywiście usunięta.

CZEKAMY, CZEKAMY
 

Kowal2k

New member
Jak dokładnie rozumieć - rezonans obudowy?? Co to jest ??
I jeszcze jedno co to są te pliki video mkv?? Nigdy się z nimi nie spotkałem a głośno tu w około o nich.
 

mario_many

New member
Dżon Bondżoe napisał:
mario many - na Twoje pytania są odpowiedzi na tym forum - wszystko było - poszukaj
To prawda ale nie do konca Dżon Bondżoe,temat bzyczenia sie nasilił wiec chce aby wiecej osob cos od siebie dodało,a co do drugiego pytania to nie przypominam sobie by ktos dawał namiar na test tzw.oko w oko samsunga b850 vs panasonic v10(czyli foto obrazu plus recenzja). No chyba ze Kiki zechce te dwa sprzety postawic kolo siebie i zrobic test jak kiedys z panasonikami s10 kontra g10.
 
Ostatnia edycja:

kazim11

New member
Kowal2k napisał:
Jak dokładnie rozumieć - rezonans obudowy?? Co to jest ??
Sam nie wiem co tam rezonowało ponieważ nic więcej mi nie powiedzieli. Dla mnie najistotniejsze jest to czy usterka została definitywnie naprawiona (bez względu na to czy to wina obudowy, elektroniki, zasilacza czy też skrzatów;)).

Jak przywiozą TV postaram się wypytać o więcej danych na temat tej wtopy Samsunga.
 

smiglostopy

New member
mario_many napisał:
To prawda ale nie do konca Dżon Bondżoe,temat bzyczenia sie nasilił wiec chce aby wiecej osob cos od siebie dodało,a co do drugiego pytania to nie przypominam sobie by ktos dawał namiar na test tzw.oko w oko samsunga b850 vs panasonic v10(czyli foto obrazu plus recenzja). No chyba ze Kiki zechce te dwa sprzety postawic kolo siebie i zrobic test jak kiedys z panasonikami s10 kontra g10.

Przed zakupem tez szukalem i nie znalazlem. Chyba pozostaje ci czytanie watkow w osobnych dzialach. Moim zdaniem samsung wygrywa w kategoriach: cena, design, jakosc obrazu, multimedialnosc. panasonic w ... braku bzyczenia;)
 

daruddg

New member
Plisss Help Me

Bylem dzisiaj w sklepie, i po 10 minutowej rozmowie i odparciu ich stwierdzeniu że każda plazma bzyczy mam im jutro przywieść TV, albo w poniedziałek sami go zabiorą, ale teraz jest jeszcze większy problem, jaki wziąść TV zamiast tego samsunga??, bo ja chce tego samsunga!!!, cholerne bzyczenie!!!!, nie wiem czy wziąść panasa 50V10E czy poprosić Tego samsunga tylko z listopada, ponoć wyeliminowano w nowych modelach to bzyczenie, ktoś tak napisał, czy to potwierdzone??, bo jak nie to biore panasa, albo zostawiam TV i wzywam serwis, teraz to mam mętlik w głowie :( , co zrobić??
 

mario_many

New member
Czyli jakies swiatelko w tunelu? modele od listopada bez bzyczenia? skad takie wiesci ,masz to sprawdzone czy to pobozne zyczenia? Mam ten sam dylemat kupic jeszcze raz samsunga b850 czy skierowac zainteresowanie w strone panasonica v10. Wydaje mi sie jednak ze samsung swieci lepiej co wielu tu potwierdza.
 

Dżon Bondżoe

New member
to nie przypominam sobie by ktos dawał namiar na test

moze i ja mam sklerozę - ale sledze ten i inny o tym tele i costam chyba było...

chyba ruski filmik... nie pamiętam tak dobrze ale poszuakjcie, bo coś mi isę zdaje, ze było :)

daruddg nie wariuj... nie ma nic lepszego od tego tele :)
 

lilravson

New member
Listopadowa cisza w B850...

Milo byłoby gdyby to była prawda z tym "listopadowym" wypustem. Śledzę to forum od paru dni, a od miesiąca również rozważam zakup tego modelu. Jeśli ktoś potwierdzi plotkę o cichutkim B850, wezmę go i zapomnę że się w ogóle wahałem :D
 

zajka

New member
Cholera to bzyczenie to faktycznie staję się problemem. Wiem, że pisali o tym w jakimś zagranicznym teście jako jedna z głównych wad.
 

Prof1906

New member
a propo vzyczenia

ja tylko tyle napisze możę mam jakieś szczęście ale potwierdzam że w moim TV bzyczenie jest ale słyszalen jedynie po przyłożeniu głowy do tv.
Gram na TV po nocy z odległości 1,5m głos ustawiony na 4-5 i napewno nic nie słyszę tak że życzę aby wam siętaki trafił a zapewniam że przez czytanie o tym bzyczeniu byłem bardzo uczulony.
 
Do góry