Samsung 82" vs Sony 85" vs LG 86"?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Musiałbyś zapytać jak z gwarancja. Podejrzewam, że nie jest to dystrybucja PL.
Niemniej, nawet jeżeli nie, to i tak obowiązuje gwarancja EU - na stronie Samsunga jest to wyjaśnione, czyli u żródła, z tym, że jest tam pewne wykluczenie.
Już nie pamiętam dokładnie zapisu, ale wklejałem kiedyś chyba.

Na olejiksie jest też używka 85QN95a za 9k...
Gdyby zszedł do 8k, to nie wiem czy bym nie wziął... gdybym był na kupnie.
Jest ponoć możliwość rozszerzenia gw. do 3 lat.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W piątek wjeżdżają wszystkie 98"
Sam jestem ciekaw.
No i extra bo wjeżdżają ,grube ryby 98 c955 i 98 x 955
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gdyby ktoś szukał sprawdzonego (co nie znaczy, że jedynego) wieszaka pod 98", to tutaj cały proces wieszania tej kolumbryny z wykorzystaniem:

Vogels tvm3605

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model 98"P745 jest w specjalnej ofercie dla członków forum razem z pakietem dodatkowo.
Na razie wszyscy właściciele są bardzo zadowoleni.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W MM już powoli wchodzą na półki duże przekątne, ostatnio bawiłem się Samsungiem 98", bodajże 80C i cieszył oko. Tutaj dużo Samsung wnosi matrycą glare, czuć tą głębie na dużym ekranie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Pany pomóżcie :D

85QN85C - Cena 16 000 - 1500 zwrotu - 800 zł w punktach = 13700 zł + raty 0% (13 000 zł przy zakupie za gotówkę)
85QN90C - Cena 17900 - 2000 zwrotu = 15 900 zł + raty 0%
TCL85X955 - Cena 15 000 zł

Na papierze wygrywa TCL, ale brak testów, do tego boje się trochę tej firmy. Samsung mam sprawdzony, często korzystam z Dexa, cena za 85C jest całkiem spoko. Patrzyłem testy i nie ma jakichś duzych róznic względem 90C. Na papierze są, ale w filmie pewnie będzie to ciężkie do wychwycenia. Główna róznica na pik HDR w oknie 2-25%. Reszta to samo praktycznie.

Co byście wybrali?
 
Do góry