Samsung 82" vs Sony 85" vs LG 86"?

kaminskakl

Active member
Bez reklam
TCL odpada :D Zastanawiałem się przez chwilę, ale jak czytam na forach o ciągłym resetowaniu, problemach z VRR i innych softowych bolączkach to podziękuję. Nie mam zamiary potem wyrzucać tego TV jak się "przez przypadek" potłucze :D

Kupiłem tego 75QN91B. Po roku może uda się sprzedać z mała stratą lub bez, bo cena jest bardzo dobra, wręcz znakomita za TV tej klasy. Za podobnej jakości OLED 77" trzeba sporo dopłacić, a w niektórych warunkach odstaje od Samsunga.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Oled podobnej jakości to cena x2. Samsung podłączony, ciężkie bydle, żona ledwo to że mną wniosła :D Ustawienia zrobione na HDR, SDR i gry. Teraz zobaczyłem jak wygląda HDR. Jest ogień, efekt WOW pełną gębą. Niech seria 2023 tanieje to się 85" do salonu da.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Trochę się nabijam, ale ogień serio wychodzi z TV :D Włączyłem jakiś efekciarski film i lasery strzelają poza ekran w Avengers. Teraz jest dobry czas na zmianę, bo Samsung ma cashback + dobra cena w sklepach (Matrix) i raty 0% :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W sieciówkach już poniżej 10k :
Polish_20230906_145347921.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie mam pytań... 10k za 98"? To brzmi jak prima aprilis
Ostatnio jak przeglądałem, to cena za 98" oscylowała w granicach 18-20k.
Petarda.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi przy 82" nie chce się już odpalać projekcji 120", a co dopiero przy 98".
Fakt, że przy dedykowanej salce te 120-150" zrobią jeszcze większą robotę, szczególnie, przy formacie filmowych 21:9, ale do salonu 100" wystarczy.

Jak dla mnie, to nawet nie jest cena roku, a ostatniej dekady.
Piękne czasy nastały.
 
Do góry