Samsung 82" vs Sony 85" vs LG 86"?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za "dyche", to szkoda życia na czekanie.
Na mnie nie robi już żadnego wrażenia topowy oled zestawiony ze średnią półką, bo o ile różnicę będą, to dla mnie, nieporównywalnie mniejsze, jak zestawienie 75"/85" vs 98".
Mówiąc wprost, wolałbym tego 98" na ścianie, jak topowego oleda (lub cokolwiek innego) w 85". Wrażenia dla mnie są o niebo ważniejsze.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Za "dyche", to szkoda życia na czekanie.
Na mnie nie robi już żadnego wrażenia topowy oled zestawiony ze średnią półką, bo o ile różnicę będą, to dla mnie, nieporównywalnie mniejsze, jak zestawienie 75"/85" vs 98".
Mówiąc wprost, wolałbym tego 98" na ścianie, jak topowego oleda (lub cokolwiek innego) w 85". Wrażenia dla mnie są o niebo ważniejsze.
To bierz i daj znać jak tam :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie, jak ktoś ma fantazję i nie ma co robić z pieniędzmi, jak najbardziej. Można i wydać 100k.
Tutaj mowa o 10k, więc nawet jak padnie po 2-3 latach, to nikt nie będzie płakał.

Wracając do tego TV 98".
Byłem dzisiaj w sklepie i stoi TCL 98 za ok. 16k, ale seria "C".
Model 98" za 10k, to seria "P".

O ile serię "C" wziąłbym ze swoim plusami/minusami, bo widzę jak świeci i wiem czego się spodziewać, to serii "P" nie można obejrzeć.
Przy takiej przekątnej, wszelkiej maści cloudingi, bandingi i inne ew. przypadłości, rządzą się już innymi prawami, jak przy mniejszych przekątnych.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W klasie cena/wielkość, to oczywiste.
Jak tam się ma jasność HDR, wiadomo już coś?
Ile tam przypada jasności cd/m2 +/- w typowej scenie filmowej dla HDR?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To który jest w końcu który?
W stanach najnowszy budżetowy TCL 98", to S5.
Europa nie ma odpowiednika?

Świeży film,

 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No jest bałagan, już to pisałem kiedyś. Po za tym, wygląda na to, że wersje na US są inne jak u nas.
QN9x fajny, ideallo by było trafić takiego w 85".
75" to jednak mało ; )
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dlatego warto sprawdzić, sprawdzony już przez użytkowników 85C845.
I mieścisz się klasie cenowej razem z pełnym pakietem.
 
Do góry