Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mi pad nie robi jakiejś różnicy. Chyba nawet wolę tego z PS4, ale jak gram na Xie to tylko przez pierwsze minuty się przedstawiam i potem już nie zwracam na to uwagi. Więcej gram na PS4 to może kwestia przyzwyczajenia.
Dla mnie wybór przy jednej konsoli to Sony ze względu na gry. Gdyby nie było exów to nawet bym nie brał już obecnie Pro pod uwagę tylko zostawił One X. Jest pod każdym względem lepszy, od jakości wykonania, po bebechy, kulturę pracy i wygląd.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, kwestia indywidualna. Jedni uwielbiają pady od PS, drudzy od XB, a komuś bez różnicy. Ja się do nich nie zaliczam, ten od PS mnie irytuje już od premiery na szaraku i naście lat temu już pisałem o idiotycznych rozwiązaniach, ale się przyjął, ma swoich fanów i ok. Sam spedziłem na nim tysiące godzin.
Ja mam większe ręce i wolę rozwiązania z XB, no i to umiejscowienie gałek w dualu, szczególnie tej lewej.
No, ale co by człowiek miał się nie przyzwyczaić. Mogę się przeprosić, a i tak jest już lepiej jak kiedyś.

Exy mnie nie interesują zupełnie, nie ma nic na jednej czy drugiej co by mnie przyciągnęło do zakupu, no chyba tylko GTA6 ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Miałem dzisiaj brać Far Cry New Dawn, ale poczekam jednak aż wydadzą jakiegoś patcha pierwszego i cena spadnie. Przypomniałem sobie, że nie odpaliłem DLC do FC5. Grał ktoś?
634c99a7b4172b6cefc2a31d45f0b1c4.jpg
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja właśnie instaluje Far Cry New Dawn, ktoś z Xboxa chętny na kooperacje?

Armanig mnie też irytuje pad od psa. Lewa gałka w padzie od xboxa jest umiejscowiona w świetnym miejscu i łapy się tak bardzo nie męczą, granie w fifę na padzie od psa to dla mnie katorga. Żeby mnie zaraz Soniarze nie zlinczowali to dodam na swoją obronę, że miałem ps, ps2, ps3 i czasem od brata brałem 4 dla Uncharted:)
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja właśnie instaluje Far Cry New Dawn, ktoś z Xboxa chętny na kooperacje?

Armanig mnie też irytuje pad od psa. Lewa gałka w padzie od xboxa jest umiejscowiona w świetnym miejscu i łapy się tak bardzo nie męczą, granie w fifę na padzie od psa to dla mnie katorga. Żeby mnie zaraz Soniarze nie zlinczowali to dodam na swoją obronę, że miałem ps, ps2, ps3 i czasem od brata brałem 4 dla Uncharted:)
Jak to działa? Grasz niezależnie od Singla czy mogę przechodzić sam cześć gry, a potem cześć w kooperacji?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kaminska no właśnie sam jestem ciekaw, dlatego zapytałem czy ktoś chętny:) Właśnie odpalam i sprawdzam jak kolorowo jest.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Coś dla Armaniga

Gość jest dobry i gra do mnie trafia obowiązkowo - widać, że nie jest to arcadówka, ale od nastu lat nie mogę zrozumieć, dlaczego przy hopie nie zbiera się publiczność i nie ucieka w ostatniej chwili, taki problem wrzucić więcej realizmu? Gdzie kibice wyskakujący zza drzewa z fleszami, jakieś kozy na drodze? ; )
To są właśnie rajdy, a nie kurna od 25 lat to samo. Chyba się nie doczekam.

Można dokupić coś podobnego w rozsądnej cenie.

No i to rozumiem.
"Parę lat" temu doczekałem się przejściówki która umożliwiała zmianę pada, leży to gdzieś do dzisiaj, kupe kasy kosztowała, ale to było coś:
http://www.hdtv.com.pl/forum/playst...lacz-dowolny-pad-do-konsoli-ps3-x360-itp.html
Tu juz kupiona:
http://www.hdtv.com.pl/forum/playstation-3/92732-pad-od-x-boxa-do-ps3-mam-i-gram-rewolucja.html
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pograłem chwilę w nowego w Far Cry, ale nie jest to gra na zmęczenie, wieczorem. Bardzo oczojebna, mega kolorowa, pod względem grafy jest rewelka. Ciężko się przyzwyczaić z początku do dynamiki gry, po przesiadce z RDR2.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Update w sprawie DLC od FC5.
1. Zombie - k*pa straszna. Nie mój klimat
2. Mroczne godziny - początek świetny
3. Uwięzieni na Marsie - jeszcze nie grałem

Przejdę to i biorę AC:O lub FC New Dawn. Zobaczę potem.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A to tylko jeden pokój :p

Ja wiem.I podobno już szykujesz kolejny na nową generację :D
Przejdę to i biorę AC:O lub FC New Dawn. Zobaczę potem.

Bierz AC:O i nie kombinuj :grin:

Mam tutaj na myśli ostatnią kulminacyjną scenę kończącą rozdział 6 :), a biorąc pod uwagę ostatnią decyzję to w sumie mamy 4 zakończenia.

3 ostatnie misje szóstego rozdziału przyspieszają bicie serca,a ta ostatnia to już mistrzostwo.
Miałem pierwsze zakończenie z tego filmiku (czwarte uważam za najgorsze) :
https://youtu.be/ataCqrQp2z4

Muszę jeszcze sprawdzić czy ta wstawka pojawią się także przy niskim poziomie honoru :
https://youtu.be/4dFW-JEH3bc?t=1127

No to został epilog...
 

mr_roba

Member
Ja właśnie instaluje Far Cry New Dawn, ktoś z Xboxa chętny na kooperacje?

Armanig mnie też irytuje pad od psa. Lewa gałka w padzie od xboxa jest umiejscowiona w świetnym miejscu i łapy się tak bardzo nie męczą, granie w fifę na padzie od psa to dla mnie katorga. Żeby mnie zaraz Soniarze nie zlinczowali to dodam na swoją obronę, że miałem ps, ps2, ps3 i czasem od brata brałem 4 dla Uncharted:)


Ja mam obie konsole i wolę pada od PS4 za jego lekkość - gdy gram w PESa to nie męczą mi się dłonie. Choć pad od XONE jest lepszy w spokojniejszych grach. Jakby nie było oba są super tylko te od XONE są bardzo delikatne. Już trzy zajechałem na Wiedźminie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Muszę jeszcze sprawdzić czy ta wstawka pojawią się także przy niskim poziomie honoru :
https://youtu.be/4dFW-JEH3bc?t=1127
Tak, ale w innym wydaniu. Inna muzyka w tle i dialogi dopasowane do niskiego poziomu honoru. Jest gorzej :)

[youtube]yCpkOwyEkkE[/youtube]

No to został epilog...
To już nie to samo :)

No i będzie mi teraz siedział w bani ten Red :grin:
Mi dalej siedzi, a ukończyłem miesiąc temu :D
 
Do góry