Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Dialogi inne ale muza ta sama (That's The Way It Is) :wink:
Świetna scena (w tym pierwszym wydaniu).
Melodia jest inna. Przysłuchaj się. Przy złym honorze jest cięższa, mniej rytmiczna.
Bez tej sceny końcówka straciłaby bardzo dużo.

To prawda,chociaż też ma swoje uroki,ale o tym później :wink:
Pewnie że tak. Tym bardzie, ze epilog stanowi znakomite wprowadzenie do pierwszego RDR :D
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja się wkręciłem w FC5, a raczej dodatek o Wietnamie. Lepszy niż cała gra :D Uwielbiam klimaty Dżungli, coś jak w FC3.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida Dobra książka:D
Moja ulubiona część to FC Primal, a Crisis to ponadczasowa gra, do tej pory wygląda lepiej niż niektóre nowe tytuły, a ile to lat minęło:)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Crysis był świetny do czasu pojawienia się maszyn czy tam robotów. Sama akcja w dżungli była świetna.

FC Primal też mi się bardzo podobał, ale FC3 stawiam najwyżej z całej serii.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ja mam nadzieje ze od jutra będę ogrywal red read redemption 2 kupiona używka za 100zl.
A w poczekalni jeszcze tyle gier ze nie wiem czy zdążę na premierę ps5.
Metro
Far cry 5 i nowe nie ograne
Days Gone
Resident evil 2 remaster
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
I w Days Gone :wink:
3max.jpg


Za kilka dni zamawiam Metro.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja wziąłem tego FC New Dawn jednak :D Serię już znam, a Assasins to u mnie nie wiadoma na maksa. Jestem dosyć wybredny i szybko się nudzę. Najchętniej to zagrałbym w SpiderMana drugą część.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Niestety red read redemption 2 nie dotarł będzie na poniedziałek. Ale dziś jestem umówiony z panem na zakup metro za 170zl używka ale nie będę czekał bo z mojej miejscowości takie szczęście akurat na weekend i pd poniedziałku read :)
 
Do góry