Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiedziałem że ona Cie kręci :D

No ba :D
hqdefault.jpg
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Też nie wiem jak to się udostępnia, ale dobra tam.
Na razie nie mam czasu na dłuższe granie, Exdous też nudny jak flaki z olejem, tudzież nic specjalnego. Dialogi też leżą, ale co kto lubi.

Jak będziesz kiedyś chciał wrócić do Reda to daj znać, grę mam nadal na dysku bo wrócę jeszcze do niej:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja z chęcią zagrałbym sobie w odpicowanego Reda 2 na nowej generacji i jest bardzo prawdopodobne,że się tak stanie ;)

Armaniś,to na jakie gierki teraz czekasz ? :mrgreen::D
 

Rudeford

New member
Tak to jest jak się na premierę łapie kilka srok za ogon. Pamiętam jak kiedyś na samym początku 21 wieku piraciłem na pc i miałem gry tak od ręki po premierze i właśnie wszystko jakieś takie nudne było i grać się nie chciało z tego dobrobytu.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja tam właśnie podchodzę do New Dawn jak do dodatku do FC5 i jest ok. Myślę, że się nie zawiodę. RDR2 narazie nie mam ochoty kończyć to taki FC będzie w sam raz. Metro sobie zostawię a kiedyś jak zacznę grać w pierwszą część i mi spodoba. Jeżeli nie, to też odpuszczam i czekam na Days Gone.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wszystkie save z RDR2 poszły w udzip, a zaczynać od nowa nie będę.
Także żegnaj Gienia, przygoda się dla mnie skończyła.
Że co?:eek:
Jak poszły w pizdu ?
A wybór rozdziału ?
:banned::banned::bober:
Jak mi tylko powiecie jak to zrobić to z chęcią Armanigowi je udostępnię, przy okazji odpalę konsolę żeby pochodziła chwilę bo od miesiąca nie ruszana...
:blagam::blagam::D
Jak by można było sobie od tak, po prostu przejść grę, zgrać na pena, wysłać do kogo chcesz , to wtedy Piramida miał by nie jedną platynę , a wszystkie dostępne na świecie.
Aż czego zechcieli , narkomany. ABW na was mało, zboczeńcy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Odezwał się ten,który przejście pierwszego bossa w Dark Souls,widział tylko na YT :D

Metro sobie zostawię a kiedyś jak zacznę grać w pierwszą część i mi spodoba. Jeżeli nie, to też odpuszczam i czekam na Days Gone.

Nowe Metro trochę się różni od poprzednich części ;)
Jeśli chodzi o przyszłe premiery,to z marca będę brał Sekiro,a z kwietnia - Days Gone i nowego Mortala.
Ciekawy jestem co wypuszczą w drugiej połowie 2019 roku...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Savron
Przecież Piramida ściąga savy na 99% przejścia gry z torrentów, wbija ten 1% i sie chwali na forum.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Że co?:eek:

:banned::banned::bober:

:blagam::blagam::D
Jak by można było sobie od tak, po prostu przejść grę, zgrać na pena, wysłać do kogo chcesz , to wtedy Piramida miał by nie jedną platynę , a wszystkie dostępne na świecie.
Nie grę tylko savy. To można bez problemu zgrywać na nośniki i przenosić.

Piramida już osiągnął swój sukces :D
Do1tMuLX0AAT9gi



Ciekawy jestem co wypuszczą w drugiej połowie 2019 roku...
Death Stranding :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dałem drugą i ostatnią szansę Shadow of Colossus. Gra jest nudna i ma kompletnie skopane sterowanie. 2 kolosy pokonane i nie mam ochoty na więcej. Jutro jadę po nowego Far Cry.
 
Do góry