Ps4 czy warto

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To sprawdzę po Far Cry, ale pewnie na One X kupię to platyny nie będzie :D

Orygins super lepszy niz nowsza wersja.
W odyssey utknalem na okolo 50%.

Top of the Top to Assassin brotherhood. W te gre to mozna w kolko naparzac.

Piramida a jakiegos dobrego RPG znasz w co by pogral po wiedzmaku na PC? Moze Rizen?
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To kopie Kojime, bo coś się opiperza z tą grą :D

Dałem drugą i ostatnią szansę Shadow of Colossus. Gra jest nudna i ma kompletnie skopane sterowanie. 2 kolosy pokonane i nie mam ochoty na więcej. Jutro jadę po nowego Far Cry.
U mnie to SOTC w jest w top 5 :D Jak pisał Savron, gry Uedy są dosyć specyficzne i nie dla każdego, ale za to powalają historią. Więcej takich proszę :D
A nie lubisz Assassinów ? :wink:
Pograłem dziś z godzinę w Odyssey. Daj spokój :)

Dopisze w takim razie AC do swojej listy. Kiedy ja to ogram :D Wiedźmina chyba nigdy nie odpale.
Stawiać asasyna przed Wiedźminem? To tak jakby zastanawiać się czy odpalić film w wersji VHS czy 4K :D

Jezli bylbys patriota to od Wiedzmaka bys zaczal. Dziki Gon to chyba najlepsza gra wszech czasow. :)
Dobrze prawisz. Wiedźmin zamiata wszystkimi asanynami w kupie :) Ustępuje jedynie RDR2 :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mam od dawna, ale średnio z czasem na tak dużą grę.

Wiedzmin to "nie gra" to zarabiasta powiesc, ksiazka, przygoda, historia :) Do tego trzeba na spokojnie podejsc :)

Assassin odyssey slaby ale Origins jest swietny lub stary poczciwy AC II i brotherhood. Gdyby takiego AC II wypuscili tego samego roku co wiedzmina to mialbym dylemat co lepsze. Jak gralem Ezio Auditore to zamiast skupiac sie na samej grze to czytalem, szukalem informacji na temat roznych budowli, piesni, obrazow osob, rodzin. Swietna przygoda.

Gra - to mozna nazwac COD i inne puste gierki. Odpalasz napierdzielasz we wszystko co przed toba.
Ostatnio codziennie grywam w LoLa po kilka godzin. Chyba to badziewie trzeba odinstalowac, bo konca nie ma.
Albo jakbym chcial wymazac 3 lata z mojego zycia to zainstalowalbtm World of Warcraft :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Piramida doczytałeś gdzieś jaki jest czas ogrania nowego Far Cry? Bo nie wiem czy zaczynać, a mam do narodzin dzieciaka 2 miesiące, więc coś wieczorami mógłbym pomęczyć, a nie chciałbym później przerywać gry.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Czytałem że sama kampania to około 15h plus jeszcze raz tyle jak chcesz robić na 100%.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Którym w Fifie 19 wypuszcza się zawodników pod bramkę, pamiętam, że bodajże w Fifie 14 którą ogrywałem dosyć mocno była taka opcja.
Wystarczyło któryś przytrzymać i bodajże dwóch napastników leciało pod bramkę, czy generalnie wypuszczało się ich do działania niezależnie.
 

mr_roba

Member
Którym w Fifie 19 wypuszcza się zawodników pod bramkę, pamiętam, że bodajże w Fifie 14 którą ogrywałem dosyć mocno była taka opcja.
Wystarczyło któryś przytrzymać i bodajże dwóch napastników leciało pod bramkę, czy generalnie wypuszczało się ich do działania niezależnie.



Nie wiem czy to jeszcze funkcjonuje.
Wróciłem do PES i po Fifie zostało wspomnienie.
W dumie PS4 dokupiłem tylko dlatego, że na niej można wczytywać zedytowane dane klubów i zawodników w tej grze. Teraz Xbox One się kurzy. Czasami tylko odpalam aby popykać w Wieśka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Którym w Fifie 19 wypuszcza się zawodników pod bramkę, pamiętam, że bodajże w Fifie 14 którą ogrywałem dosyć mocno była taka opcja.
Wystarczyło któryś przytrzymać i bodajże dwóch napastników leciało pod bramkę, czy generalnie wypuszczało się ich do działania niezależnie.

Nie grałem w fifę pół roku i zapomniałem, ale chyba LB naciskasz i skieruj się do gracza, któremu rozkazujesz wybiegać. Jakbym zagrał to od razu by wróciła pamięć.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie grałem w fifę pół roku i zapomniałem, ale chyba LB naciskasz i skieruj się do gracza, któremu rozkazujesz wybiegać. Jakbym zagrał to od razu by wróciła pamięć.

Tak właśnie próbuję czynić metodą prób i błędów, ale jakoś w 14 było to bardziej oczywiste.

Tak na marginesie, jeżeli chodzi o grafe to szczerze mówiąc spodziewałem się o wiele większego przeskoku po latach.
Początkowo byłem wręcz rozczarowany, jaka lipa, albo inne gry tak skoczyły jakością i te różnice są dla mnie za duże.
Dla większości pewnie jest bardzo ok, ale ja liczyłem na dużo, dużo lepsza jakość grafy, chociażby trawy. Wystarczy spojrzeć na Hokej i jakość detali, nie wspominając już o jakiś Tomb Raiderach i innych pokrakach.

Swoją drogą, nie mogę się doczekać nowej generacji.
To już będzie z powodzeniem poziom który będzie ocierał się w wybranych pozycjach o fotorealizm.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jak wyjdzie nowa generacja i nie będzie dużych dysproporcji w wydajności pomiędzy Sony a Microsoft to sprzedaje obie konsole i biorę PS5.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W takiej sytuacji ja nie tykam PS i biorę X'a, wolę zdecydowanie pada od MS.
Dla mnie to niebo a ziemia i podstawa w codziennym użytkowaniu, ale tutaj to już indywidualna sprawa i temat wałkowany od nastu lat.
Dochodzi jeszcze Game Pass, zresztą zobaczymy co pokażą.
Myślę, że jedna i druga będzie już trzymać poziom który zadowoli większość graczy. Mam nadzieję, że nie będzie widocznych różnic technologicznych, bo będzie problem i wybór będzie wymuszony, wówczas prawdopodobnie przeproszę się z dualem na rzecz jakości, ale wolałbym inny scenariusz.
 
Do góry