Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi jakoś FarCry jednak nie podszedł, co prawda początek, ale jakieś kulawe to wszystko. Nie wiem czy będę dalej atakował.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
@pakolo
Można spróbować :)

@tvmania
82nu8002

@armanig
Ja lubię tę serię gier od FC3, więc raczej ta też mi się spodoba. Potem może Metro kupię.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Cukierkowa grafika :D
486d65a6c5ce90e1aec5da8dd1a300e0.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Mnie ciekawi dlaczego takie coś jest na Allegro. Przecież sprzedawanie kont czy dostępu do nich jest nielegalne...

Tylko czy jest ryzyko wylapania jakiegos bana?


Piramida.
Te z wiedzmina takie straszne nie byly. Oczy zamkniete i jakos szlo xD Wiem wiem dziwak ze mnie hehe
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mnie ciekawi dlaczego takie coś jest na Allegro. Przecież sprzedawanie kont czy dostępu do nich jest nielegalne...

To niech się za to weźmie allegro.
Takie świętoszki z nich, a ewidentnie wałki wiszą od lat i nikt nic z tym nie robi.

Lolo, nie ma żadnych banów, wpisujesz dane i grasz za pare złotych. Czy to na PC, czy XB.
Te france zbolałe wydoiły ze mnie grube tysiące na gry, bo od lat nie ma już w zwyczaju wrzucania dem, zdarza się to sporadycznie. Człowiek z nadzieją i pełen wiary ogląda "recenzje" jakiegoś pryszczatego gówniarza który pieje z zachwytu, bo sponsorzy jak wiemy utrzymują tą szajkę, a potem idziesz do sklepu, kładziesz na ladę 200zł i po 20min. dociera do ciebie, że gra to niedopracowany gniot.
Trzeba być wyjątkowo naiwnym, aby nie wiedzieć jak dzisiaj działają "jutuberzy", to nic innego, jak sprzedajne prostytutki. Był nawet ostatnio film który ładnie to objaśnił.

Potraktuj te konta jako dema. Samo udostępnianie w przypadku XB i oryginalnej kopii, jest chyba legalne - zresztą MS sam zachęca do takich działań?
Tutaj naturalnie ktoś na tym zarabia i robi to hurtowo, ale nie mi oceniać.

Piramida, nie dotarłem tam. Nie chce mi się ; ) Ponoć potem się rozkręca, bo początek to nuda i wręcz żenujące dialogi. Powtarzalność.
Ja już czekam tylko na Wreckfest, a zaraz będę ogrywał wczesny dostęp Dirt Rally 2.0.
Far Cry natomiast jest zbyt cukierkowy jak to już zostało napisane, a do tego ma irytujące celowanie.
 
Do góry