Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Sprawdzałem na skrzyni biegów, fajne to.

Sprzęgło, lewarek, lużna jazda, ale że co, zniszczyć, kogo? Mistrza kierownicy? ; )



Jutro trzeba ograć Exodusa, ponoć najładniejsza gra na Xb.

Ograłem poprzednie Metra, jest klimat, a ponoć Exodus wymiata. To samo z Atmosem.

Muszę zobaczyć jak to się prezenci.



Dochodzi jeszcze Far Cry.
U mnie Far Cry > Metro. Lubię tę pierwszą serię gier. W Metro nie grałem. Boję się, że będzie za dużo FPSa tam jak w Stalker. Far Cry ma w sobie te elementy RPG, które lubię.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mnie również, zbieractwo, rozbudowa wioski, polowanie na mamuty, walki z dzikusami na maczugi, łuki, dzidy:)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Solidny tytuł :wink:
Potwierdzam, chociaż Wolf New Order bardziej mi się podobał.

Teraz zmiana klimatu :D
829256.jpg
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jeszcze kilka linijek kodu i będą gotowe :D

Sam Prey zapowiada się świetnie. Jest gęsty klimat, ciekawa historia i zaszczucie. Nie jest to typowy FPS co mnie akurat cieszy. Nie biegamy z pistolecikiem i nie nie strzelamy do wszystkiego co się rusza. Zamiat tego trzeba kombinować jak ominąć wrogów itp. Opcja na Rambo często kończy się zgonem. Dla mnie bomba. Gra podobna do Obcy Izolacja. Zobaczymy jak będzie dalej :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wszystkie save z RDR2 poszły w udzip, a zaczynać od nowa nie będę.
Także żegnaj Gienia, przygoda się dla mnie skończyła.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma żadnego rozdziału, postępów, nic nie można wczytać.
Wszystko jest na "0". Amba normalnie.
Fakt, że młody wziął pada i te 5s coś ustawiał i wówczas nie patrzyłem, ale mówi, że tylko "A" wciskał :D

Dooobra, to trzeba pograć w Exodusa i Far Cry.
Exodusa już ograłem z godzine, graficznie jest OK.
Chyba najlepsza obecnie pozycja post-apo, a czy będzie mi się dalej chciało? Zobaczymy. Far Cry jakiś dynamiczniejszy, lepsze sterowanie, ale też 20min. nie więcej. Chyba bardziej jestem ciekawy Far Cry po tym co zobaczyłem, w Exodusie mniej więcej wiem czego się spodziewać.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie ma żadnego rozdziału, postępów, nic nie można wczytać.
Wszystko jest na "0". Amba normalnie.
Fakt, że młody wziął pada i te 5s coś ustawiał i wówczas nie patrzyłem, ale mówi, że tylko "A" wciskał :D

Powiedz Mu niech Ci teraz przechodzi :D

Dooobra, to trzeba pograć w Exodusa i Far Cry.
Exodusa już ograłem z godzine, graficznie jest OK.
Chyba najlepsza obecnie pozycja post-apo, a czy będzie mi się dalej chciało? Zobaczymy. Far Cry jakiś dynamiczniejszy, lepsze sterowanie, ale też 20min. nie więcej. Chyba bardziej jestem ciekawy Far Cry po tym co zobaczyłem, w Exodusie mniej więcej wiem czego się spodziewać.

Za chwilę odpuścisz obydwie gry :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
No to łap w nagrodę :mrgreen:
[youtube]Yj9wdZxHfsI[/youtube]
Przy Revelations 2 bardziej się postarali :D
[Youtube]t1OTitZzV_4[/youtube]

Wszystkie save z RDR2 poszły w udzip, a zaczynać od nowa nie będę.
Także żegnaj Gienia, przygoda się dla mnie skończyła.
Może Pakolo udostepni Ci swojego sava? Co prawda skończył grę, ale będzie możliwość wyboru rozdziałów.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Może Pakolo udostepni Ci swojego sava? Co prawda skończył grę, ale będzie możliwość wyboru rozdziałów.

Jak mi tylko powiecie jak to zrobić to z chęcią Armanigowi je udostępnię, przy okazji odpalę konsolę żeby pochodziła chwilę bo od miesiąca nie ruszana...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też nie wiem jak to się udostępnia, ale dobra tam.
Na razie nie mam czasu na dłuższe granie, Exdous też nudny jak flaki z olejem, tudzież nic specjalnego. Dialogi też leżą, ale co kto lubi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry