Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Może gracz nie jakiś wybitny,ale klimat fajniutki.
Będzie na wieczorne posiedzenia ;-)
[youtube]QoJH4Gt1n1s[/youtube]
 

Rudeford

New member
Wiedźmin bez Geralta nie przejdzie i nawet gdyby Ciri miała grać główne skrzypce, to Siwy pojawi się kilka razy w trakcie gry na bank.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Już przeszedłem,więc powkładałem z powrotem do pudełek :mrgreen:
Screenshot-20190213-012353.png


Screenshot-20190213-012406.png
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Już przeszedłem,więc powkładałem z powrotem do pudełek :mrgreen:
Czekam na FC.

Grałeś może w Shadow of Colossus? Gra była tak zachwalana, że kupiłem ją praktycznie odrazu z konsolą. Tak jak Uncharted od pierwszej części mnie urzekł, tak Shadow irytuje. Sterowanie tam to jakaś porażka. Da się coś zrobić z tą powracającą kamerą (auto focus)?
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja również czekam na Far Cry, ale nie wiem czy go czasowo ogarnę, od miesiąca nie włączałem konsoli, a miałem Armaniga w Forzę zniszczyć...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Grałeś może w Shadow of Colossus? Gra była tak zachwalana, że kupiłem ją praktycznie odrazu z konsolą. Tak jak Uncharted od pierwszej części mnie urzekł, tak Shadow irytuje. Sterowanie tam to jakaś porażka. Da się coś zrobić z tą powracającą kamerą (auto focus)?

Ta,pograłem z pół godziny ;)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Czekam na FC.

Grałeś może w Shadow of Colossus? Gra była tak zachwalana, że kupiłem ją praktycznie odrazu z konsolą. Tak jak Uncharted od pierwszej części mnie urzekł, tak Shadow irytuje. Sterowanie tam to jakaś porażka. Da się coś zrobić z tą powracającą kamerą (auto focus)?

Nie, nie dasz się. Musisz przyzwyczaję się. Taki urok gier od Uedy. ICO, po pierwszym przejściu ma opcje zmiany kąta kamery. Shadow i Last Guardian już nie. W tych grach raczej chodzi o klimat niż o prawdziwy gameplay. Gry od Uedy, nie każdemu podejdą.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dam też grze jeszcze szansę. Ewentualnie pójdzie na sprzedaż jak Spyro. Włączyłem na 30 minut, ale kompletnie mnie nie wkręciło. Sprzedałem odrazu z małą stratą. W Crasha bawiłem się świetnie, Spyro jest zbyt dziecinne.

@Pakolo
Ja też po przejściu SpiderMana jakoś straciłem wene na granie...
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kaminskakl
Wene i chęci na granie to ja mam, ale nadszedł czas wykańczania tego na zdjęciu i czasu brak... Far Cry nowego muszę odłożyć już jak się wprowadzę.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kaminskakl
Przede wszystkim zmęczenie i nerwy:D

Piramida
Od misji z balonem jest jeszcze sporo grania:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja również czekam na Far Cry, ale nie wiem czy go czasowo ogarnę, od miesiąca nie włączałem konsoli, a miałem Armaniga w Forzę zniszczyć...

Sprawdzałem na skrzyni biegów, fajne to.
Sprzęgło, lewarek, lużna jazda, ale że co, zniszczyć, kogo? Mistrza kierownicy? ; )

Jutro trzeba ograć Exodusa, ponoć najładniejsza gra na Xb.
Ograłem poprzednie Metra, jest klimat, a ponoć Exodus wymiata. To samo z Atmosem.
Muszę zobaczyć jak to się prezenci.

Dochodzi jeszcze Far Cry.
 
Do góry