Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Jeżeli już, to odbiór osobisty, lub poproś o przesyłkę (Poczta Polska taką oferuje) z możliwością sprawdzenia przed zapłaceniem, dodatkowo, przed samą transakcją, poproś o zrobienie fotki np. z kartką na towarze który Cię interesuje, może to być cokolwiek, nawet położony kubek.
Widz polega na tym, żeby się upewnić, czy oby na pewno ma ten ktoś towar fizycznie, a nie ciągnie fotki z internetu.
Są całe filmy na ten temat na YT.
Żadne zaliczki, żadne bo już ktoś zarezerwował i się spieszy, samotne matki i inne cuda. Nie ma sentymentów, są złodzieje i się śmieją w twarz - jeden nawet napisał gdzieś na forum jak naiwni są ludzie i na ile grubych tyś. przekręcił ludzi.
Dokładnie tak. Trzeba kupować z głową, a nie rzucać się na oferty za powiedzmy połowę ceny i słać kasę na ślepo, bo okazja. Znam te filmy o których piszesz. Konsole, telefony, Ipady to najbardziej narażony towar na wszelkiego rodzaju wałki, ale pomimo tego można kupić lepiej i taniej niż np. na allegro.

Oj nie panowie, żadne OLX czy Allegro tylko sklep, stacjonarny lub renomowany internetowy.
Dawno temu wyleczyłem się z allegro jeśli mowa o droższych zakupach.
Pogadaj z Armanigiem, może puści Ci swoją w dobrej cenie. I tak zbiera kurz :p
 

mr_roba

Member
Najlepsze okazje trafiają się na serwisach aukcyjnych, nie tylko w Polsce, a raczej przede wszystkim nie w PL.
Rozsądek, doświadczenie i praktycznie zakupy bez obaw, a nie na łapu capu. Na Olx są prymitywne metody wyłudzenia, a i tak ludzie się robią. Trzeba uważać i tyle.



Ja właśnie poluję na PROsiaka. Szukam na OLX dobrych ofert (do 1000 zł) i jak pytam o odbiór osobisty to kontakt się urywa. Ciekawe dlaczego...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja właśnie poluję na PROsiaka. Szukam na OLX dobrych ofert (do 1000 zł) i jak pytam o odbiór osobisty to kontakt się urywa. Ciekawe dlaczego...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nowych nie kupić do 1000 zł. Najtaniej było do kupienia za 1230 - 1300 zł. Więc od tego pułapu w górę mozesz szukać. Chyba, że używane to może się uda.
 

mr_roba

Member
Nowych nie kupić do 1000 zł. Najtaniej było do kupienia za 1230 - 1300 zł. Więc od tego pułapu w górę mozesz szukać. Chyba, że używane to może się uda.



Właśnie dostałem info z OLX odnośnie jednej z ofert, o które pytałem, że to oszust.
Tak na poważnie to czekam na jakaś trafiejkę bo mam PS4 i XONE więc ciśnienia nie mam.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Napisz do gościa i powiedz, żeby zrobił fotkę z jakimś przedmiotem (który Ty wybierzesz). Potem powiedz, że odbierzesz osobiście, zobacz co powie.
No i żebyś klamki nie pocałował.
Pisanie, że możliwość odbioru i wystawienia na allegro, to też stary numer, daje poczucie, że gość jest wiarygodny, a sprzeda temu, który nie będzie z tego chciał skorzystać, ale nie mówię, nie. Być może to jest okazja, bo cena dobra.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:D:mrgreen:
20190111-004957.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
GZ :D Ja zawsze po skończeniu fabuły tracę chęć dalszej gry :D W ogóle pograłbym w jakiegoś RTSa. Chodzą słuchy, że mają C&C wskrzeszać. Spędziłem nad tą serią tysiące godzin, dosłownie.
 
Do góry