Ps4 czy warto

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kolego ja żartowałem, aż tak tragicznie nie jest, ale z drugiej strony szału też nie ma. Tytuły wspólne dla obu konsoli, na pewno lepiej śmigają na One X.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Eee tam 12h. Jak kupiłem Synology i przerzucałem media to kilka dni mi to zajęło, ale w końcu mam wszystko w jednym miejscu, do tego w pełni szyfrowane ;)

A daj spokój. Nie ogarniam już tego, prędkość 40MB/s, próbowałem do portów 3.0 podłączyć dwa dyski nic z tego. Na razie przerzucam z jednego na drugi. 4TB idzie do Shielda, a 2TB na XB1X.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
:D:mrgreen:
20190111-004957.jpg
Eeee tam. Spróbuj tego :p

7f247d247d9b2.png
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Mam pytanie do osób, które ograły RDR2. Co zrobić żeby zaliczyło mi misję z włamaniem do domu Lonniego jeżeli zabiłem ostatniego przeciwnika i nie miałem kogo przesłuchać. Przez to, że wszystkich zamordowałem nie mogę wziąć sztabki złota z domu bo jest jakby nieaktywna skrytka...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie mówie nie, ale nie siedzę wyjątkowo w tym.
U mnie tradycyjnie dyski wpięte i tyle mnie interesuje.
Co to znaczy, że zapominam co to przerzucanie plików?
Mam rozumieć, że jak coś ściągnę z sieci, a następnie będę chciał przerzucić to na wpięty dysk do Shielda (tego widzę z poziomu PC), to teleportuje się tam? ; )
Generalnie dla mnie nie ma problemu, bo to co ściągnę, czy chce przerzucić na Shielda, to przeciągam folder i za parę minut jest na hdd wpięty do Shielda.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Mam pytanie do osób, które ograły RDR2. Co zrobić żeby zaliczyło mi misję z włamaniem do domu Lonniego jeżeli zabiłem ostatniego przeciwnika i nie miałem kogo przesłuchać. Przez to, że wszystkich zamordowałem nie mogę wziąć sztabki złota z domu bo jest jakby nieaktywna skrytka...
Jak wejdziesz w dziennik, to można chyba wybrać opcję "powtórzyć misję".
 

wolfikx

New member
Wydajność usb 3 to jakieś 600 MB/s a u Ciebie to nawet nie jest max usb2.
Więc albo dyski są problemem albo interfejsy/kable.
Inna sprawa, że Synology po 1Gb też tyłka nie urwie, max na takim linku to 128MB, teoretycznie bo praktycznie mniej.
Ps: Mam qnap i strumieniowanie filmów szczególnie z wysokim bitrate wysyci wifi a wtedy tylko kabel.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
W sumie ja też robiłem, pytanie czy jak wczytam coś wcześniejszego i zrobię tą misję, później wrócę do aktualnego stanu, czy będzie zaliczona.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też się zabrałem za RDR2, do czasu jak nie wkroczyłem do swojej wioski, oddałem datki i przez przypadek otworzyłem księgę - czyt. katalog ulepszeń, no i się zaczęło, za cholere nie można było z tego wyjść bez zakupów, wkurzyłem się i wyłączyłem konsole.

Wydajność usb 3 to jakieś 600 MB/s a u Ciebie to nawet nie jest max usb2.
Więc albo dyski są problemem albo interfejsy/kable.
Inna sprawa, że Synology po 1Gb też tyłka nie urwie, max na takim linku to 128MB, teoretycznie bo praktycznie mniej.
Ps: Mam qnap i strumieniowanie filmów szczególnie z wysokim bitrate wysyci wifi a wtedy tylko kabel.

Wydajność 600MB/s 3.0 to chyba w teorii, a u mnie 2.0 przy 40MB/s, ale ok.
Generalnie nic nie jest problemem, po za tym, że korzystam przy kopiowaniu z USB 2.0.
Mam w PC 3.0, ale coś tu nie pykło, wpiąłem dwa zewnętrzne dyski do PC i pomiędzy nimi kopiuje, no i jest jak jest.
Tak czy inaczej, za 2h kończy się zabawa z kopiowaniem i temat zamykam.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie mówie nie, ale nie siedzę wyjątkowo w tym.
U mnie tradycyjnie dyski wpięte i tyle mnie interesuje.
Co to znaczy, że zapominam co to przerzucanie plików?
Mam rozumieć, że jak coś ściągnę z sieci, a następnie będę chciał przerzucić to na wpięty dysk do Shielda (tego widzę z poziomu PC), to teleportuje się tam? ; )
Generalnie dla mnie nie ma problemu, bo to co ściągnę, czy chce przerzucić na Shielda, to przeciągam folder i za parę minut jest na hdd wpięty do Shielda.

Nie teleportuje. Po prosotu odrazu tam jest. Synology robi za serwer mediów i stacje ściągającą. Do niego podpięty jest 2x Shield TV, same TV, PlayStation i wszystkie komputery w domu. Żadnego przerzucania plików, wszystko w jednym miejscu.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wydajność usb 3 to jakieś 600 MB/s a u Ciebie to nawet nie jest max usb2.
Więc albo dyski są problemem albo interfejsy/kable.
Inna sprawa, że Synology po 1Gb też tyłka nie urwie, max na takim linku to 128MB, teoretycznie bo praktycznie mniej.
Ps: Mam qnap i strumieniowanie filmów szczególnie z wysokim bitrate wysyci wifi a wtedy tylko kabel.
Mój Synology spięty jest za pomocą LAG 2x1Gb/s ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Armanig
Żeby wyjść z rozbudowy osady przytrzymujesz B, chyba że coś Ci się skisiło. Gra jest mega długa. Cisnę po kilka h wieczorami i dopiero 53%

Btw
Dopadłem Piramidę
photo sharing
 

wolfikx

New member
Mój Synology spięty jest za pomocą LAG 2x1Gb/s ;)
Ja mam jeden port jakkolwiek sam lag nie umożliwi Ci uzyskanie większej wydajności niż 1Gb per flow. Taka jest specyfika. Standardowe switche opierają się o dest IP lub MAC. Wyższe modele również o hashe różnych kombinacji.
LAG przydaje się przy wielu streamach.
 
Do góry