Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bardzo rzadko wracam do ukończonych już gier,jednak Uncharted 4 to tak świetna przygoda,że z pewnością jeszcze do niej wrócę (tym razem w UHD) :D
[youtube]UpiDPnqPWik[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Bardzo rzadko wracam do ukończonych już gier,jednak Uncharted 4 to tak świetna przygoda,że z pewnością jeszcze do niej wrócę (tym razem w UHD) :D

[youtube]UpiDPnqPWik[/youtube]
Dokładnie, sam ogrywałem U4 w UHD z HDR. Trzeba jedynie rozmycie w ustawieniach gry dać na 0 i wtedy upłynniacz Samsunga działa jak marzenie :)
Gra jest tak dobra, że moja czasami siadała obok i oglądała jak gram, w połączeniu z filmikami w grze mówiła, że ma odczucia jakby oglądała dobry film przygodowy :)
 

wolfikx

New member
:) dzięki.
Jakiś czas temu zastanawiałem się nad zakupem ale mam dylemat PS4 czy Pro.
Czy jest sens dokładać kaski i kupować większą bestię. Ile faktycznie to da.
Inna sprawa, że wzbraniam się bo wiem, że będę przy tym siedział :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie, sam ogrywałem U4 w UHD z HDR. Trzeba jedynie rozmycie w ustawieniach gry dać na 0 i wtedy upłynniacz Samsunga działa jak marzenie :)
Gra jest tak dobra, że moja czasami siadała obok i oglądała jak gram, w połączeniu z filmikami w grze mówiła, że ma odczucia jakby oglądała dobry film przygodowy :)

Sprawdź też to (krótka gierka - na jakieś 6-8 godzin) :wink:
https://youtu.be/XgHidJ5Uj8E
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Sprawdzę The Order, ale najpierw trzeba zakończyć przygodę z Uncharted :D
4b18b6990a7ddae1d800502dbc5cde52.jpg
 

wolfikx

New member
Z tego co czytałem to to nie jeden strzał, tylko jedno podejście 30 minut. Kończysz i drugi raz już nie uruchomisz. A osoby które ukończą udostępniony fragment rozgrywki w te 30 min, otrzymają dostęp do niepublikowanej do tej pory scenki.


Zatem sorki za nadinterpretację :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
:) dzięki.
Jakiś czas temu zastanawiałem się nad zakupem ale mam dylemat PS4 czy Pro.
Czy jest sens dokładać kaski i kupować większą bestię. Ile faktycznie to da.
Inna sprawa, że wzbraniam się bo wiem, że będę przy tym siedział :D
Nie ma nad czym dumać :D Pod TV 4K HDR tylko pro. Warto dołożyć, bo nawet na TV FHD gry wyglądają i działają lepiej niż na podstawce.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Nie trzeba. Na FHD gry z PS4 pro też wyglądają dobrze. Są skalowane z wyższej rozdzielczości w dół. Jedyny minus to brak HDR.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Na OLX można czasami wyhaczyć dobrą okazję. W sklepach najbliższe obniżki to zapewne w okresie komunijnym.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na OLX odchodzą takie wałki, że hej.
Allegro skupia się już na firmach, dużych firmach i wyprasza powoli "hołotę" i drobnych sprzedawców na śmietnisko pt. "OLX", więc zanim kupisz konsole, to wiedz, że to jeden z top pozycji na których się robi się obecnie wałki.
Jeżeli już, to odbiór osobisty, lub poproś o przesyłkę (Poczta Polska taką oferuje) z możliwością sprawdzenia przed zapłaceniem, dodatkowo, przed samą transakcją, poproś o zrobienie fotki np. z kartką na towarze który Cię interesuje, może to być cokolwiek, nawet położony kubek.
Widz polega na tym, żeby się upewnić, czy oby na pewno ma ten ktoś towar fizycznie, a nie ciągnie fotki z internetu.
Są całe filmy na ten temat na YT.
Żadne zaliczki, żadne bo już ktoś zarezerwował i się spieszy, samotne matki i inne cuda. Nie ma sentymentów, są złodzieje i się śmieją w twarz - jeden nawet napisał gdzieś na forum jak naiwni są ludzie i na ile grubych tyś. przekręcił ludzi.

Allegro dawało jakąś tam ochronę, OLX żadnej.
 

mr_roba

Member
Na OLX odchodzą takie wałki, że hej.
Allegro skupia się już na firmach, dużych firmach i wyprasza powoli "hołotę" i drobnych sprzedawców na śmietnisko pt. "OLX", więc zanim kupisz konsole, to wiedz, że to jeden z top pozycji na których się robi się obecnie wałki.
Jeżeli już, to odbiór osobisty, lub poproś o przesyłkę (Poczta Polska taką oferuje) z możliwością sprawdzenia przed zapłaceniem, dodatkowo, przed samą transakcją, poproś o zrobienie fotki np. z kartką na towarze który Cię interesuje, może to być cokolwiek, nawet położony kubek.
Widz polega na tym, żeby się upewnić, czy oby na pewno ma ten ktoś towar fizycznie, a nie ciągnie fotki z internetu.
Są całe filmy na ten temat na YT.
Żadne zaliczki, żadne bo już ktoś zarezerwował i się spieszy, samotne matki i inne cuda. Nie ma sentymentów, są złodzieje i się śmieją w twarz - jeden nawet napisał gdzieś na forum jak naiwni są ludzie i na ile grubych tyś. przekręcił ludzi.

Allegro dawało jakąś tam ochronę, OLX żadnej.


Jak OLX to tylko odbiór osobisty. Na szczęście dużo jeżdżę po kraju to zaliczyłem kilka fajnych zakupów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

wolfikx

New member
Oj nie panowie, żadne OLX czy Allegro tylko sklep, stacjonarny lub renomowany internetowy.
Dawno temu wyleczyłem się z allegro jeśli mowa o droższych zakupach.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najlepsze okazje trafiają się na serwisach aukcyjnych, nie tylko w Polsce, a raczej przede wszystkim nie w PL.
Rozsądek, doświadczenie i praktycznie zakupy bez obaw, a nie na łapu capu. Na Olx są prymitywne metody wyłudzenia, a i tak ludzie się robią. Trzeba uważać i tyle.
 
Do góry