Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Też się zabrałem za RDR2, do czasu jak nie wkroczyłem do swojej wioski, oddałem datki i przez przypadek otworzyłem księgę - czyt. katalog ulepszeń, no i się zaczęło, za cholere nie można było z tego wyjść bez zakupów, wkurzyłem się i wyłączyłem konsole.

Włączaj i ciśnij dalej.Zapomniałeś już ? To Rockstar :grin:

Btw
Dopadłem Piramidę
photo sharing

2 godziny później,Pako złapał pociąg ;)
https://thumbs.gfycat.com/ScrawnyBoilingGrayreefshark-size_restricted.gif
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja mam jeden port jakkolwiek sam lag nie umożliwi Ci uzyskanie większej wydajności niż 1Gb per flow. Taka jest specyfika. Standardowe switche opierają się o dest IP lub MAC. Wyższe modele również o hashe różnych kombinacji.
LAG przydaje się przy wielu streamach.
Mam switch, który wspiera LAG natywnie to tak podłączyłem. Mam łączę 1Gb/s i przy pobieraniu i streamie prędkość malała. LAG tutaj pomógł ;)

Dodatek do Uncharted 4 zaliczony. Również świetna przygoda i fajnie się grało.

Czas na pająka :)
e1006ac4b569c1c66407f4170b55e549.jpg


Przy okazji pochwalę się motywem. Wiadomo na jaką grę czekam najbardziej :D
0848c348d21b5ede7b6e61628002005f.jpg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zaliczyłem demo RE2, no niestety. To co było dobre i klimatyczne kiedyś, dziś nie tknąłbym kijem.
Nie podoba mi się, za dużo się zmieniło i sentymenty tu nic nie pomogą.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mi się nigdy RE nie podobał. Kupiłem nawet wersję VR, ale jeszcze nie włączyłem. Chyba sprzedam gogle zanim w to zagram :D Za to Spider Man na plus. Dynamika tej gry wymaga przyzwyczajenia, ale jest naprawdę dobrze.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dynamika tej gry wymaga przyzwyczajenia, ale jest naprawdę dobrze.

Ja na tyle się do niej przyzwyczaiłem,że gdy później odpaliłem Reda,poruszanie postacią i ruchy kamery,wydawały mi się mega ospałe,w szczególności,że początkowa akcja działa się na śniegu,który utrudniał poruszanie się.
No ale już zaczynam się oswajać :wink:

Jeśli zaś chodzi o demo RE2,to mam mieszane odczucia...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja na tyle się do niej przyzwyczaiłem,że gdy później odpaliłem Reda,poruszanie postacią i ruchy kamery,wydawały mi się mega ospałe,w szczególności,że początkowa akcja działa się na śniegu,który utrudniał poruszanie się.
No ale już zaczynam się oswajać :wink:

Jeśli zaś chodzi o demo RE2,to mam mieszane odczucia...
Red ogólnie mnie zamulił na tyle, że zrobiłem sobie przerwę i przeszedłem Uncharted 1-4 + dodatek, a teraz właśnie Pająka zacząłem. Do Reda wrócę za jakiś czas.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Faktycznie red z początku może wydawać się zamulaczem. Naturalny styl poruszania się postacią, plus jazda na śniegu zniechęca. Ogarnij sobie Piramida od razu białego konia araba, znajdziesz go w lewym górnym rogu mapy, jest trochę zabawy z jego złapaniem, ale gra robi się ciekawsza bo się szybko przemieszczasz od miasta do miasta.

Ja już z balonu ludzi morduje.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
A mi się ten remake Residenta bardzo podoba. Po kiepskiej 5 i 6, oraz dobrej choć zupełnie innej 7 zapowiada się znakomicie. Wezmę na pewno, ale raczej nie na premierę. Przydałby się jeszcze remake trójeczki :D

Nowy gameplay
[youtube]NLgl3i5NACI[/youtube]
 

wolfikx

New member
A mi się 5 bardzo podobała. Co 6 to mega mnie wymeczyla (długa) ale koncept fajny. Cztery różne wątki które się przeplatają trochę podobnie jak w RE2. 7 jeszcze nie dotykałem.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
5 i 6 to bardziej action shooter. Z residenta niewiele tam było. Nie podobała mi się również lokalizacja 5. 6 również kiepsko wypadała w tej kwestii. W szczególności kampania Crisa, bo Leona jeszcze dawała radę. Pozostałych nie ograłem. Grę ratował jedynie kanapowy coop. Już Revelations 1 i 2 prezentowały znacznie lepszy poziom.
 

wolfikx

New member
Klasyczny resident to horror. Powiadali, że FEAR to horror. Zagrałem i wcale straszne nie jest a do tego 100% strzelania. Moim zdaniem RE broni się fabułą.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
W roli straszaka najlepiej prezentowała się swojego czasu pierwsza część Amnesii, oraz P.T. Tutaj klimat był piwrwsza klasa. Szczególnie w P.T.
 
Ostatnia edycja:

Pakolo

Active member
Bez reklam
No ja właśnie zrobiłem kilka misji wcześniej i nie chciało mi się już cofać, ale kasy mam jak lodu bo wszystko z mapy znalazłem, w sensie sztabki wszystkie.
 
Do góry