Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A tak,podobno Phil od kilku lat ma asa w rękawie :grin:

phil-spencer-czlowiekiem-roku-wedlug-gamesindustry-1280x650.jpg
 

wolfikx

New member
RE2 to była moja pierwsza pozycja na psxa, obok Tekkena 3, PSEvo i Gran Turismo. Późniejvdoszedł MGS i pierwszy Tomb Raider. Piękne czasy giełdy na stadionie [emoji23] A tak przy okazji niezły pomysł na demo 30min lub jeden strzał. Ciekawe kto dojdzie najdalej[emoji6]
 

whiteHussar

New member
Boje się sytuacji ze nie będę ogarniał wzrokiem calego ekranu z tej odległości i tym samym podczas rozgrywki będę się męczyć.

Filmy to juz z odległości 2m
 

mr_roba

Member
Mam pytanko. Gram na TV 32 cale z odległości 1.2 metra i zastanawiam się czy zmiana tv na 40 cali to nie jest przesada. Co myślicie?



Na pewno ktoś ze znajomych ma TV o takim rozmiarze. Sprawdź osobiście. Moim zdaniem z takiej odległości jak podałeś możesz mieć problem z ogarnięciem całego ekranu - zwłaszcza w dynamicznych grach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ukończyłem przed chwilą Uncharted 4. Mistrzostwo świata. Naughty Dog potrafią stworzyć grę o której się myśli jeszcze długo po przejściu i zostawia pustkę jak dobry serial. Obok The Last of Us jest to moja ulubiona gra tego typu. Dla takich gier kupuje się konsole :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
A tak przy okazji niezły pomysł na demo 30min lub jeden strzał. Ciekawe kto dojdzie najdalej[emoji6]
Z tego co czytałem to to nie jeden strzał, tylko jedno podejście 30 minut. Kończysz i drugi raz już nie uruchomisz. A osoby które ukończą udostępniony fragment rozgrywki w te 30 min, otrzymają dostęp do niepublikowanej do tej pory scenki.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam z 3m 82", a przez ostatnie lata 80" i chętnie bym wrzucił jeszcze coś większego, a Ty piszesz, że do 3m 55" jest idealnie.
Już lata temu pisałem, że przy bardziej wymagających grach, jak te gdzie się trzeba faktycznie skupić (np. online), siadałem jeszcze bliżej, czyli będzie to jakieś 2m.
Takie 3m dla 80", to jest NIC, ot zwyczajna, proporcjonalna do pola widzenia przekątna, do wiadomości w tv, seriali i jakiś tam filmów.
Nie wiem o jakim Ty obejmowaniu wzrokiem sytuacji mówisz, bo przy 3m i 120" aspekcie 21:9 też szału nie robi. Temat wałkowany lata temu, widać wiele Ci do szczęścia nie potrzeba.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja mam z 3m 82", a przez ostatnie lata 80" i chętnie bym wrzucił jeszcze coś większego, a Ty piszesz, że do 3m 55" jest idealnie.
Już lata temu pisałem, że przy bardziej wymagających grach, jak te gdzie się trzeba faktycznie skupić (np. online), siadałem jeszcze bliżej, czyli będzie to jakieś 2m.
Takie 3m dla 80", to jest NIC, ot zwyczajna, proporcjonalna do pola widzenia przekątna, do wiadomości w tv, seriali i jakiś tam filmów.
Nie wiem o jakim Ty obejmowaniu wzrokiem sytuacji mówisz, bo przy 3m i 120" aspekcie 21:9 też szału nie robi. Temat wałkowany lata temu, widać wiele Ci do szczęścia nie potrzeba.
Nic dodać, nic ująć. Ostatnie lata spędzałem z ekranem 100" w odległości 3,2 - 3,4m. Teraz z niecałych 3m mam 82" i jest po prostu ok, ale szału nie robi.
 
Do góry