Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
A pomyśleć, że kupiłem kuzynowi PS4 Slim 1TB + God of War za 880 zł chwilę po premierze tej gry :D PS4 bardzo podrożało od tej pory.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
2019 będzie bardzo dobrym rokiem jeżeli chodzi o gry, a mi zostało jeszcze tylko klasyków do ogrania... W ostatnich dniach przeszedłem 3 części Uncharted i teraz gram w Uncharted 4. Każda z nich była mega dobra, a 4ka to już kompletne mistrzostwo. Mam jeszcze w kolejce Shadow of Colossus, Spider Mana, Detroit Become Human. Chciałbym też zdążyć The Last of Us przejść jeszcze raz zanim dwójka wyjdzie.
Wiedźmin 3 GOTY też czeka na Xboxie zainstalowany, ale nawet się za niego nie zabieram. Raz, że średnio u mnie z takimi klimatami, a dwa jest zbyt długi :D
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Kaminskakl
Ja również mam tego Wiesia w ładnym steelbooku i czeka na swoją kolej, myślę że dopiero pod koniec roku go odpalę. Aktualnie jestem gdzieś w połowie rdr2, gra jest rewelacyjna, wszystko dookoła żyje, zmienne warunki pogodowe, ogólnie bajka.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kaminskakl
Ja również mam tego Wiesia w ładnym steelbooku i czeka na swoją kolej, myślę że dopiero pod koniec roku go odpalę. Aktualnie jestem gdzieś w połowie rdr2, gra jest rewelacyjna, wszystko dookoła żyje, zmienne warunki pogodowe, ogólnie bajka.
Miałem RDR2 jeszcze przed premierą zainstalowany, ale odpuściłem na rzecz Uncharted. Wrócę sobie do Reda kiedyś. Trochę mało dynamiczny dla mnie :D
 

Mateusz80

Member
Faktycznie skromnie ;)

Udało się komuś wyłączyć na stałe dzwięk po hdmi? Ustawiłem priorytek na optyka, ale i tak dźwięk idzie przez oba kable.
 
Do góry