Ps4 czy warto

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Gra jest w porządku, ale dla mnie nie ma tego czegoś. To coś ma np. The Last of Us, Horizon Zero Dawn czy nawet GTA V. Coś co powodowało, że myślałem o tej grze będąc w pracy czy jedząc obiad :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mnie akurat gry pokroju The Last of US czy Uncharted zupełnie nie rajcują, zbyt konsolowe, a to miałem całe życie. Kiedyś się ekscytowałem takimi tytułami i może właśnie dlatego znudzony m.in poszedłem w PC.
Podobnie jest z TR, piękne to, ale już to prowadzenie za rączkę mnie irytuje.
Kiedyś zagrywałem się w każdą odsłonę, ale Rockstar? To geniusze.
Otwarty świat, nieograniczone możliwości. Zupełnie inny sort.
Dyskusyjne jest pyrkanie na koniu, ale w wolnej chwili lece z kobyłą dalej.
Jeszcze online wygląda ciekawie, a już zacieram ręce na Wreckfest i znikam na długie tygodnie ; )
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Gra jest w porządku, ale dla mnie nie ma tego czegoś. To coś ma np. The Last of Us, Horizon Zero Dawn czy nawet GTA V. Coś co powodowało, że myślałem o tej grze będąc w pracy czy jedząc obiad :)


To mam podobnie z nowym Assassinem.
Niby wszystko jest doskonale, tak samo jak wersja wczesniejsza. Ale najzwyczajniej sie nudzi. Nie ma tego pierwiastka nowosci, czegos co ma zaskoczyc.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mnie akurat gry pokroju The Last of US czy Uncharted zupełnie nie rajcują, zbyt konsolowe, a to miałem całe życie. Kiedyś się ekscytowałem takimi tytułami i może właśnie dlatego znudzony m.in poszedłem w PC.

To co jeszcze polecisz,oprócz GTA V i jakiś 3 jeżdżonych pozycji ? :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Dzisiaj zaczynam drugą część, która jest podobno sporo lepsza.
Druga część jest najlepsza i najlepiej wyważona. W 4 trochę za dużo elementów wspinaczkowych.

Taka podnieta konikami i co? I koniec? Kazdy jeden nie wytrzymal heheh. Dobre.
Ja cały czas naparzam :D Połowa 4 rozdziału za mną i ciężko się oderwać. Im dalej tym lepiej. Każda misja jest unikatowa. Żadnych schematów jak w grach od Ubi. W mojej ocenie GTAV to jednak poziom niżej w stosunku do RDR2. No ale co kto lubi. Zapewne to się zmieni przy GTA VI :)

Ogrywał ktoś Syberię 3 na PS4? Zastanawiam się czy gra jest w miarę grywalna po tych wszystkich patchach?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W jakim sensie poziom niżej, grafika, fabuła?
Nie mowie nie, bo wierzę, że RDR2 mocno się rozkręci, już sam początek - mocno filmowy, robi wrażenie, mimo, że spokojny.
Ot, jak wstep do dobrego filmu. Muzyka też daje rade.
Mimo to, jak tam nie będzie grubych akcji, a pyrkanie te i wewte, to czuję, że szybko może się znudzić. Zobaczymy.

Piruś, nic. Najchętniej zagrałbym w jakąś dobra ładną platformówkę ale nie z jakimiś Pokemon style dziwolągami, a coś bardziej dojrzałego. Ew. Crasha jeszcze zarzuce.

Muszę jeszcze BF nowego ograć i zrobię to już na Xb, ale jakoś mi się nie chce.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piruś, nic. Najchętniej zagrałbym w jakąś dobra ładną platformówkę ale nie z jakimiś Pokemon style dziwolągami, a coś bardziej dojrzałego

A w Cuphead grałeś ? Podobno po grzybkach jest miazga :mrgreen:
[youtube]ZV1F_xS02T0[/youtube]




Na mnie jeszcze czeka (od dłuższego czasu) takie wydanie :wink:
inside---limbo-double-pack-ps4.jpg
 

Seizo

Active member
Bez reklam
W jakim sensie poziom niżej, grafika, fabuła?
Nie mowie nie, bo wierzę, że RDR2 mocno się rozkręci, już sam początek - mocno filmowy, robi wrażenie, mimo, że spokojny.
Ot, jak wstep do dobrego filmu. Muzyka też daje rade.
Mimo to, jak tam nie będzie grubych akcji, a pyrkanie te i wewte, to czuję, że szybko może się znudzić. Zobaczymy.
Bez obaw. Będą grube akcje :D ale do konika musisz się przyzwyczaić. Jest co prawda szybka podróż (dyliżanse, pociągi i mapa z punktami do wyboru) ale to właśnie na kucyku spędzisz najwięcej czasu. Ma to też swoje uzasadnienie, bo np. podczas podróży z pinktu A do B często napotykamy dodatkowe misje poboczne lub aktywności. Polecam te z ku klux klanem. Można się uśmiać, albo ściąganie długu u pana Wróbla :D Miłe zaskoczenie ze strony R* :D

Poziom niżej w sensie immersji, specyfikacji otwartego świata oraz różnorodności w wykonywaniu misji. Te są moim zdaniem ciekawsze i dużo lepiej zrealizowane od tych w GTA. Co nie oznacza że te w GTA są słabe, bo nie są. No ale GTA to gra z 2013 roku, która powstawała z myślą o starych konsolach więc developerzy byli ograniczeni do słabszego sprzętu. Świat w RDR2 również żyje. Spotykamy w różnych miejscach różnych ludzi, którzy to albo budują domek, albo trakce kolejowe, pracują przy wycince drzew itp. Po późniejszym powrocie do tych lokacji widać jak zmieniło sie otoczenie np. domek jest ukończony, a ci sami ludzie odpoczywają sobie na werandzie. Nie będę spojlerowal ale takich smaczków jest dużo. Trzeba tylko zwiedzać, podróżować. Również to jak potraktujemy innych w misjach pobocznych obdija sie na nas w późniejszej grze. Dla mnie RDR2 to jedna z najlepszych jak nie najlepsza gra w jaką gralem, a jeszcze dużo przede mną. Zastanawiam sie tylko dlaczego to GOW dostał tytuł gry roku, a nie RDR2.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi klimacik bardzo pasuje, jest spokojniej i cały czas mam wrażenie, że trzyma poziom. Nie odpuszczę, wierze, że to musi być przygoda. To Rockstar.
Zniechęciłem się trochę po rozbiciu pierwszego obozu i bitce w knajpie, oczywiście, to sam początek i to było świetne, a wręcz idealny wstęp do przygody, ale nie wiedziałem co robić dalej :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Zniechęciłem się trochę po rozbiciu pierwszego obozu i bitce w knajpie, oczywiście, to sam początek i to było świetne, a wręcz idealny wstęp do przygody, ale nie wiedziałem co robić dalej :D
Na mapce na żółto masz zaznaczone misje fabularne a na szaro/biało poboczne. Czasami po prostu trzeba wrócić do obozu, przespać się i kolejne cele się pojawią.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Spotykamy w różnych miejscach różnych ludzi, którzy to albo budują domek, albo trakce kolejowe, pracują przy wycince drzew itp. Po późniejszym powrocie do tych lokacji widać jak zmieniło sie otoczenie np. domek jest ukończony, a ci sami ludzie odpoczywają sobie na werandzie. Nie będę spojlerowal ale takich smaczków jest dużo.


3F3D.gif
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę moje czasy, obejrzy się w wolnej chwili ; )

Ktoś przypomni tytuł gry na PS3 lub PS4 (?) nie pamiętam już, ale była to typowa strzelanka, kolorowa, ładna i przyjemna, jakaś planeta, widok z góry i lataliśmy statkiem tam i wewte strzelając. Bardzo dobrze to wyglądało graficznie, mimo, że nic rozbudowanego.
 
Do góry