Ps4 czy warto

Pakolo

Active member
Bez reklam
Panowie używający Xboxa, ktoś byłby chętny pobawić się w gang w rdr2 online? Wygląda na to, że sieć już działa i chyba udało mi się armaniga napalić na dziki zachód:) Wybaczcie PSowcy, ale wątek xboxa nieżywy, wszyscy tutaj piszą.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzę że lolek zaraził Cię spokojnymi dźwiękami, pewnie cała półka już Bocellim zapchana:D

To było na dobranoc.
Teraz jestem mega zły.
giphy.gif


:mrgreen:
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Kurde w Polsce brakło PS4 Pro i na Allegro ceny poszły tak w górę, że konsole te sprzedają się za 1700 zł i więcej. Jeszcze tydzień temu były wszędzie po 1559 zł z grą w zestawie. Magia prezentów na ostatnią chwilę :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wczoraj jeszcze leżały w MM stacjonarnym, ale już mój gold edition xb x, był ostatni - tydzień temu przynajmniej z 10szt. W weekend będzie pozamiatane, a po świętach znowu wysyp na allegro w dobrych cenach.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
No pewnie tak. Kupiłem Pro z Niemczech w najnowszej rewizji. Chciałem ją zamienić ze swoją, ale ostatecznie wystawiłem na OLX i Allegro. Sprzedała się w 5 minut...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jakość obrazu trochę zawiodła (rozdzielczość), ale samo wykonanie, płynność ruchu i zabawa na duży plus. Czekam jeszcze na Muve z Amazon i dopiero będę grał :) Póki co sprawdzam VR Worlds.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A ja zamówiłem sobie u Mikołaja RDR2,bo inaczej dostałbym same majtki i skarpetki :mrgreen:
Także,gdy skończę Spider-mana,przy którym bawię się naprawdę przednio,lecę na Dziki Zachód :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Graficznie nr.1 jak dla mnie, bez tej sztuczności.
Plastyczne, wszystko się giba, zostawia ślady, sterowanie też bomba.
No, ale mimo wszystko koniem nie polecisz driftem i tego mi brakuje :D
 

gromboy

New member
Jakość obrazu trochę zawiodła (rozdzielczość), ale samo wykonanie, płynność ruchu i zabawa na duży plus. Czekam jeszcze na Muve z Amazon i dopiero będę grał :) Póki co sprawdzam VR Worlds.
Polecam EVE Valkyrie, fajne uczucie strachu jak się pierwszy raz wylatuje w przestrzeń kosmiczną. [emoji2]

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Graficznie nr.1 jak dla mnie

A GTA V na maksymalnych ustawieniach na PC ? :D

bez tej sztuczności.

Podobnie jak Kingdom Come: Deliverance ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=AgkpRjsDTcY

Plastyczne, wszystko się giba, zostawia ślady

Z pewnością spędzę sporo czasu na przyglądaniu się szczególikom i różnym smaczkom :grin:

No, ale mimo wszystko koniem nie polecisz driftem i tego mi brakuje :D

Poczekaj,to dopiero początek gry i koń może się jeszcze dużo nauczyć :D
[youtube]5-J-NCWnr2U[/youtube]
[youtube]myolRkgQG8Y[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jako odskocznia od RDR2, które mnie trochę znużyło, przeszedłem sobie Uncharted. Spoko fabuła, pełna liniowość i pomimo wieku potrafi dalej cieszyć oko na swój sposób. Dzisiaj zaczynam drugą część, która jest podobno sporo lepsza.
5f7d8b03af1db118b1ab80338c293f92.jpg
663875d9944bf9a992501575ff545a13.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A GTA V na maksymalnych ustawieniach na PC ? :D

GTA5 ma już swole lata, nawet jak na PC, tyle, że tam się więcej dzieje. Trudno porównywać.
Dla mnie GTA5 to gra wszechczasów. Jedziesz gdzie chcesz, robisz co chcesz i wszystko żyje.

Forza np. wygląda rewelacyjnie, ale za sterylnie. Taka pusta lalka która robi wrażenie na początku ; )
Jedziesz na czołówkę i co? Nic. Odbijasz się i lecisz dalej. Typowy arcade.
Generalnie średnio mi podchodzi.

Dlatego czekam na Wreckfest. Ideał. Ogrywałem na PC, a z początkiem roku ma być na konsolach. (premiera miała być 2 dni temu i dla tej gry kupiłbym konsole)
Jak dorwę, to pozamiatane. Tam wszystko pracuje, zawieszenie, system zniszczeń, gnie się, odpada, miód malina i jedno z najlepszych online w jakie grałem.

Poczekaj,to dopiero początek gry i koń może się jeszcze dużo nauczyć :D

Mój jest niereformowalny, zrzuciłem go ze skarpy :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry