Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Calkiem calkiem ;)
Zrobilem ze 2 rundy i nawet mi sie podoba jezeli o moje wrazenia chodzi, ale pewnosci co do zakupu gry jeszcze nie nabrałem .

Gra nie bd w klimacie wyścigów tylko na torze,co ? (nie zapoznałem sie jeszcze dosyc solidnie z dostępnym demem gry)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
W poprzedniej były głównie tory te realne jak le'mans którego np mi brakuje do jazdy czy pełny nurburgring. Trasy typu z pkt a do pkt b nie są atrakcyjne ;) czy będą ? W poprzedniej kilka chyba było takich tras
 

pantomima

Banned
Nie widzislem poprzedniej wersji , wiec nie mam punktu odniesienia .
Dla mnie tam sa w jakis sposob atrakcyjne , sama jazda przez to wydaje mi sie bardziej urozmaicona niz kręcenie kolek/rundek w kolko ;)

Tzn. ze co - nie bd takich tras w GT?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie umiem odp ci na to pytanie :)
na pewno będą trasy odwrócone, w nocy w dzień w spak i owak ;)

Ale gwarantuje ci że Pełnego okrążenia toru nurburgring nie jesteś w stanie zapamiętać, kilka zakrętów ok ale cały to raczej nie ;) I sam tor też nie jest łatwy.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na PROsiaku w opcjach grafiki jest wybór - jakość lub kl/s (gram na TV FHD).
W przypadku drugiej opcji,rzuca się w oczy brak odpowiedniego antyaliasingu.
Natomiast sama rozgrywka jest płynna i sprawia wrażenie około 60 kl/s.
W przypadku opcji pierwszej,grafika robi się ładniejsza a tekstury bardziej wygładzone i generalnie nieźle się to już prezentuje.
Ilość kl/s wydają się być tam podobna,no może jest ich z 10 mniej... na pewno nie jest to tylko 30 :wink:
Póki co,pograłem trochę w "szybka gra" - do wyboru 5 tras (wiadomo - demo) z różnymi nawierzchniami oraz parę samochodów,które prezentują się dosyć szczegółowo pod względem detali.
Śmiga się fajnie.Taka półsymulacja,pół arcade (+ własne ustawienia).
Mi do gustu przypadła jazda z widoku z kokpitu.
Ta z tyłu samochodu wydaje się być dziwna,jakaś sztywna.
Fajnym smaczkiem są zmieniające się krajobrazy z furami i informacje historyczne.
Same dźwięki w grze,też niczego sobie.
Generalnie mało grałem w poprzednie części,wiec nie pokuszę się o porównania do nich ;-)
Ogólnie oceniam pozytywnie.Będzie u mnie pełna wersja :-D
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
No to widać, że to stare gran turismo. Po graniu wielu godzin w drivecluba to gra jest trudna i nieprzewidywalna. M3 na torze i bączek za bączkiem :/ no ale to właśnie bardziej symulacja i nie jest gra typu pedał w podłoge a na zakręcie banda ci pomoże żeby sie prześlizgnąć. Auto przeciwnika walnięte w dupe wypada, bączek i na koniec. Trzeba troche pograć żeby sie przyzwyczaić grać w to a odzwyczaić od innych gier.
Graficznie jest dobrze, te filmiki robią wrażenie dlatego tyle demo zajmuje :D
 

piechu

Member
Bez reklam
Nowe GT to stare dobre GT. Sterowanie z widokiem zza dupy auta przypomina popychanie kartonu za pomocą szczotki od miotły. Przełączanie kamery na widok z kokpitu lub bumpera diametralnie zmienia spojrzenie na grę. Czuć, że bliżej tutaj symulacji niż arcade. Jest trudno. Do trego grafika na najwyższym poziomie, polyphony zawsze potrafiło wykorzystać moc playstation. Generalnie gra się bardzo fajnie ale jak Caparzo zauważył, jeśli ktoś nigdy nie grał w GT to musi się z tą grą powoli zaprzyjaźniać zapominając o innych ścigalkach. Na pewno kupię ale poczekam aż cena spadnie poniżej 200 zł, jest jeszcze mnóstwo tytułów do ogrania więc nie ma ciśnienia.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jako jedyny znawca gier jeżdzonych na tym forum :D (taka prawda gimbusy)
śmiało stwierdzam, że Project Cars 2 jest mimo wszystko lepsze.
Lepszy model jazdy, no i miażdżące audio. W życiu czegoś takiego nie słyszałem, jeżdze głównie żeby posłuchać tylko silnika.
Więcej na dniach...
Żeby nie było GT - nie jest złe, absolutnie, ale, ale...
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tyle, że takie GT czy PC2 trzeba lubić, a Ty przecież nie przepadasz za takimi wyścigami.

Pomijam już fakt, że tutaj aż się prosi o jakąś kierownicę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dlaczego nie lubię ?
We wcześniejsze odsłony GT mało grałem,gdyż nie miałem konsoli,tyle co trochę u znajomych na Playstation.
Project Cars 1 nadal mam na PC.Obecnie nie gram ale swego czasu przejechałem w nim kilkanaście godzin ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlaczego nie lubię ?

No przecież pisałeś ostatnio, że nie lubisz. Że za szybko, że czas reakcji już nie ten itd.

We wcześniejsze odsłony GT mało grałem,gdyż nie miałem konsoli,tyle co trochę u znajomych na Playstation.

Wiemy, wiemy :D
game-video.jpg


Project Cars 1 nadal mam na PC.Obecnie nie gram ale swego czasu przejechałem w nim kilkanaście godzin ;-)

Brawo Ty, ale gdybyś chciał się zmierzyć zapraszam ;)
Ja mam w Project Cars 2 już 23h. Nie wiem kiedy, bo mam wrażenie, że ledwo "kilka" razy zagrałem.


Dokladnie ! Z tego co ludziska pisza, to do GT tylko i wylacznie kierownica !


Widziałem ostatnio ofertę na allegro, gość wypożyczał za stosunkowo nie duże pieniądze cały osprzęt - kiera itp. Nie widzę go teraz, jak ktoś ma namiary niech podrzuci.

Motam się z kupnem kiery już któryś rok.
Boje się, że kupię, pogram tydzień i pójdzie w odstawkę.
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
Też się zastanawiałem nad kierownicą już pod Dirt Rally i znowu pomysł na kupno wrócił wraz z premierą GTS ale jakoś nie uśmiecha mi się wydawanie 1000 zł dla dwóch gier. Gdyby dało się kupić coś sensownego za 200-300 zł to może nie byłoby mi żal.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

pantomima

Banned
Armani - z tym zakupem to pewnie by tak bylo .
Lata juz nie te i cos co kiedys sprawialo wiele radosci przez dluzszy okres , dzis bawi juz tylko przez chwile .
 

RAF1977

Banned
Kiedyś miałem kierownicę logitek pod pc ale na opakowaniu było że może być pod ps3 też. Kosztowała chyba z 50 funtów ale teraz mamy ps4 to nie wiem ile taka kosztuje. Ps4 dopiero kupiłem, mam jedną samochodówke ale raczej kierownicy juz nie kupię. Ten pad jest naprawdę dobry.
Z resztą nastawiam się na relaks przy grach przygodowych przy dobrym dźwięku.
Przy okazji pytanie.
Jakiego ustawienia do dźwięku w konsoli i amplitunerze używacie?
Widzę, że w pcm konsola daje 7.1 ale Dolby Digital i DTS , to już 5.1
Jak lepiej to ustawić?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No przecież pisałeś ostatnio, że nie lubisz. Że za szybko, że czas reakcji już nie ten itd.

Pisałem,że czas reakcji nie ten,ale,że szybszy :-D

Widzę,że nadal trzymasz naszą starą fotkę,a Ty na niej ze swoją kierką :-D

Brawo Ty, ale gdybyś chciał się zmierzyć zapraszam ;)
Ja mam w Project Cars 2 już 23h. Nie wiem kiedy, bo mam wrażenie, że ledwo "kilka" razy zagrałem.

Po znajomości mogę dać Ci fory,jadąc (tylko muszę bydle jakoś zwabić na dół) :mrgreen:
https://www.candb.com/site/candb/cache/artwork/1600/roach_witcher3_cdprojekt_1114x1600_marked.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry