Ps4 czy warto

RAF1977

Banned
Mój TV (2015r), ma chyba prototyp HDR, efekt mnie się nie podoba. Więc staram się unikać wszystkiego z HDR. Nawet na Amazonie włączam filmy w 1080p zamiast UHD, żeby tego HDR całego nie widzieć.
Tak że, to nie dla mnie.
A tą grę co poleciłeś, to sprawdzę.

Edycja.
Kupiłem tą grę.
 
Ostatnia edycja:

*Krzysiek*

New member
Mój TV też jest z 2015 roku i też ma tam jakiś HDR, ale np : gra ghost recon wildlands z HDR wygląda o niebo lepiej jak bez HDR tak samo inny gry. Do PS4 można tez dokupić mysz i klawiaturę np : XIM4 lub Hori Tac Pro. Sam nie posiadam ale w strzelaniach ponoć spisuje sie całkiem nieźle.
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
No nie po to konsolę kupowałem, żeby grać myszą i klawiaturą 😀.
Chcę sobie wygodnie usiąść w fotelu. Będę uczył się grać padem pomału 😀 ale dzięki za informacje.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Wczoraj pojawiły się dwa patche, ważą podejrzanie mało ale pierwsze porównania są pozytywne.

jpg



Czekam na materiał od Digital Foundry
[youtube]dhIckJf6VrI[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Różnica może nie jest jakaś kolosalna,jednak widoczna (źródło - Neogaf).
Wystarczy spojrzeć na kamienie na ziemi,czy te,z których zrobiony jest murek.Mają lepsze i nie takie zamazane tekstury.
Dodatkowo krawędzie są mniej postrzępione (np. rękojeść miecza) ;-)

36785612364_df02ee2c50_o.png

37237317760_b06da784b5_o.png


HDR ponoć na razie nie dosłał obsługi.
 

RobbBar

New member
Nawiązują do tematu czy warto kupić PS4 to mogę stwierdzić, że warto. Mam go od ponad roku i mnie nie rozczarowuje. Konsola i gry kosztują, ale jeśli ktoś się tym interesuje to chyba nie gra większej roli.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio trochę mało.Jutro planuję popykać więcej,w to,co już mam zainstalowane,czyli The Order 1886 oraz Metal Gear Solid V The Phantom Pain.W tego drugiego (jest w abonamencie) kilka dni temu trochę pograłem i póki co ciekawi mnie co będzie dalej... Szkoda tylko,że nie ma do niego spolszczenia.Za to,to chyba najszybciej reagująca na pada gra,w którą śmigałem na PS4...
W pudełkach do ogrania mam jeszcze Wieśka i Dooma ;)

A Ty dalej latasz po zamczyskach ? :mrgreen::D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio trochę mało.Jutro planuję popykać więcej,w to,co już mam zainstalowane,czyli The Order 1886 oraz Metal Gear Solid V The Phantom Pain.W tego drugiego (jest w abonamencie) kilka dni temu trochę pograłem i póki co ciekawi mnie co będzie dalej... Szkoda tylko,że nie ma do niego spolszczenia.Za to,to chyba najszybciej reagująca na pada gra,w którą śmigałem na PS4...
W pudełkach do ogrania mam jeszcze Wieśka i Dooma ;)

A Ty dalej latasz po zamczyskach ? :mrgreen::D

Juz mam poziom 200 Lv. :p. Teraz biorę się za dodatki do DS3. Odkładalem, bo chce jak najdłużej nie skończyć tej gry. To taki sztuczny zabieg. ;)
Grałeś w Inside? Polecam. Tylko bez oglądania na YouTube, bo cały sens traci się. Pokręcona gra z porabanym scenariuszem \m/. Polecam.
 
Do góry