Ps4 czy warto

Dubek

Member
Bez reklam
Kiedyś miałem kierownicę logitek pod pc ale na opakowaniu było że może być pod ps3 też. Kosztowała chyba z 50 funtów ale teraz mamy ps4 to nie wiem ile taka kosztuje. Ps4 dopiero kupiłem, mam jedną samochodówke ale raczej kierownicy juz nie kupię. Ten pad jest naprawdę dobry.


Aktualnie chyba najtańsza kierownica pod PS4 to chyba THRUSTMASTER T80 za jakieś 400 zł. Większość kompatybilnych kierownic z PS3 nie działa na PS4 niestety.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
[youtube]vHSCu418a9U[/youtube]

Mogli jeszcze wrzucić jakiegoś Skyline'a,Aventadora i Chirona... :wink:
Sporo aut Vision Gran Turismo ciekawie się prezentuje ;-)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
No szkoda że jest tylko Chiron gt a nie ma wersji zwykłej, tak samo veron tylko 2 wersje :/ a gdzie grand sport? Cabrio?
Też mam.wrażenie że jest posucha z samochodami. Ale zobaczymy, to tylko demo ...
 

Dubek

Member
Bez reklam
Samochodów w pełniej wersji będzie 162 dokładnie, dlaczego tak mało? Raz że inne samochody mogą dodać w DLC płatnym albo niepłatnym. Druga sprawa jest taka że to nie jest w sumie pełnoprawna część gry GT. Myślę że za jakieś dwa lata wyjdzie GT7 i tam będzie już dużo więcej samochodów i będą też te normalne które zawsze w serii GT były a nie ma ich teraz. GT sport skupia się stricte na samochodach wyścigowych.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Właśnie komentarze w sieci są takie, że jest to to samo co w przypadku gt prologue... A potem w gt 5 było koło tysiąca aut ale z czego ponad 600 albo lepiej to auta ściągnięte ze starch tytułow i poprawione graficznie tylko. Na pewno bedzie dużo konceptów jak w gt 6
I pewnie bedą sie podpierać dlc za setki zł z pakietami aut, kolorami kaskóe,.kombinezonów itd a to jak dla mnie żenua
 

Dubek

Member
Bez reklam
Mogli zrobić tak że wydali teraz GT Sport w którym jest 162 dopicowanych samochodów i już mają starter do GT7, dołożą reszte samochodów i inne tryby i gra będzie. Może poszli po rozum do głowy i w końcu wywalili samochody ze starych wersji i robią wszystko od nowa, oby tak było. DLC będzie bankowo ale która gra teraz nie ma DLC?
 

Dubek

Member
Bez reklam
Premiera 8 sierpnia więc tak, nie wiem czy czasem ona nie jest tylko w wersji cyfrowej, były takie plotki kiedyś że nie wydadzą jej w pudełku.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A ja właśnie skończyłem The Order 1886 i bawiłem się naprawdę fajnie :D
Można odnieść wrażenie jakby się uczestniczyło w filmie.
Liniowość i aspect ratio 2.40:1 były więc tu dla mnie zaletą.
Historia nawet ciekawa.Dodatkowo mroczny klimat.
Są też cycki ;)
Sama rozgrywka,w tym sterowanie dosyć sprawnie wykonane i nie dawały mi się we znaki.
Gra jest bardzo krótka.Starcza na jakieś 6 godzin,stąd też sporo negatywnych opinii na jej temat...
Ale grafa wypas.Poniżej wrzuciłem jeszcze kilka screenów,jednak nie oddają one do końca tego,co widać podczas rozgrywki,gdzie zmieniające się oświetlenie obiektów i cienie robią dodatkowe wrażenie ;)

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png


Tymczasem... instaluję Dooma.Zobaczymy,czego tam Armanig przejść nie może :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Seizo zasuwa na kilka padów naraz :D
Słyszysz Seizo ? Ile można non stop grać ? Zrób sobie chociaż małą przerwę i porozmawiaj trochę z kolegami :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry