Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie mogę z Tobą. Wiem, że są gameplaye, ale nie chce mi się tego sprawdzać.
Nie ma karty i już ;)




To się nagrałeś.Myślałem,że to gdzieś dalej,a to jakieś 10 minut od początku gry :D
Kartę bierzesz od tego typa - jest z 50 metrów od drzwi ;)
DOOM_20171021121200.png

DOOM_20171021121252.png
 

pantomima

Banned
I jak poszukiwania ? :wink:

A kaplica .

Nie mam pomslu..
Chyba Nier Automate wezme.

Bawilem sie w demko i gra mi sie podoba , ale ciezko jest mi sie przestawic z klimatow Bloodborne/DS na zupelnie nowy futurystyczny swiat ;)


W Doom,a tez bym z checia pogral , gdyby tylko byl w klimacie tego z ps3.
Ten nowy to taki bardziej w klimacie starego Quake Arena z pc .
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To się nagrałeś.Myślałem,że to gdzieś dalej,a to jakieś 10 minut od początku gry :D
Kartę bierzesz od tego typa - jest z 50 metrów od drzwi ;)

10 minut to aż nadto, ale wystarczy żeby mi podnieść ciśnienie na dzień dobry.
Typa potem już wyczaiłem ; )

Zresztą do takich gier mam inne podejście, to ma być fun, a nie latanie i szukanie rozwiązania.
Gdybym chciał coś nad czym muszę się wysilić, to brałbym Ethana, a tu mam iść przed siebie jak burza i podziwiać latające flaki, a nie wkur... się i szukać jakiegoś paprocha z kluczem żeby przejść do komnaty obok i robić dokładnie to samo. Szczególnie, że sama gra to nic innego jak łupanie do stworków. No to jak mam łupać na lewo i prawo - co też lubię, to po cholerę zabawa z jakimś podchodami.
Od tego są inne gry jak chociażby Wiesiek, gdzie pyrkasz na kucyku od wioski do wioski i nawijasz z wiśniakami cholera wie o czym.

Kiedyś siedziałem godzinami na zagadkami szukając jakiś dupereli po mapie, dziś nie mam na to czasu.
Zobacz takie Battlefield 1 w singlu, gra prosta jak budowa cepa, lecisz jak burza i na to mam czas.
Świetnie się grało, a zabawa jak na dobrym wojennym filmie.

Pomijając wyścigi/rajdy, tu mogę katować jedną trasę 3h żeby pobić czas na jednym okrążeniu o setną sekundy ;)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Bo to Doom.Już w pierwszej części był motyw z kartami.
W ogóle,przecież w większości gier występują mniejsze czy większe rozminki/zagadki ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może ślepy jestem, ale nie mogłem znaleźć tego klucza. Banał, bo był pod ręką, a mi się wydawało, że zwiedziłem każdy zakamarek, ale taka była sytuacja i nie ma co drążyć ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W końcu Spintires na konsole. Dla takich gier przeszedłem z graniem na PC.
Sporo się zagrywałem w tą pozycję i w wątku PC pisałem (fotki także).
http://www.hdtv.com.pl/forum/1060362-post77.html

Za niedługo dochodzi jeszcze NextCarGame - obecnie pod nazwą Wreckfest o której też wiele razy pisałem, a nic takiego (dobrego) na konsolach nie ma.

Duży plus i spory pozytyw za powyższe pozycje, to zupełnie inny target i inny poziom zabawy, wielu konsolowych graczy czeka na takie gry.
W końcu coś spokojniejszego z elementami symulacji, a taki Spintires do łatwych nie należy.
Trzeba się wysilić, żeby przejechać trasę pełną błota, gór i całej masy przeszkód.
Fizyka daje radę, mam nadzieję, że nie obniżą poziomu trudności i gracze którym znudziło się latanie po lesie 200km/h w końcu znajdą coś dla siebie.
Takich (niszowych) gier brakuje właśnie na konsolach, jeszcze jakby dorzucili EuroTrackSimulator z onlinie...

[youtube]VIdyrfnnfgA[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tu też gierka niedostępna do niedawna na konsolach ;)
[youtube]_uo_T-Q_lxg[/youtube]


A za 3 dni startują ;) :
http://i.playground***/i/40/93/52/00/blog/content/4ttu0wu2.jpg
1497270565745.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wollfesteina biorę w ciemno, już pisałem jakiś czas temu. Assassin mnie nie interere, dla mnie to taki Wiesiek, tyle, że zamiast pyrkać na koniu, to lata po dachach.

[youtube]c3PrqapGKPg[/youtube]
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Seizo zasuwa na kilka padów naraz :D
Ta, i to w dodatku na kilka konsol :D:p

[youtube]UzdNECcio54&has_verified[/youtube]
Ty i tak powiesz, że nuda :p

Do końca życia byś tego nie ograł, ale Seizo? Seizo skończyłby na platynie i jeszcze marudził, że nie ma w co grać :D
Bo nie ma w co grać do jucha pana. Platynki wbijam na śniadanie :p

Dobrze, że na horyzoncie.

[youtube]tHpovgOvwXw[/youtube]
[youtube]x-rZox_tFhM[/youtube]
[youtube]B8Cgxy9JzkA[/youtube]
[youube]Pq02p3z3X2k[/youtube]
[youtube]i-eiJHiLhOs[/youtube]
[youtube]sbhRXhUKsIQ[/youtube]
[youtube]Pq02p3z3X2k[/youtube]
[youtube]RtCbawh4F14[/youtube]

i nawet znalazło się coś dla Panto :D
[youtube]dKQsXiGkED8[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry