Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
W Inside nie,w Limbo trochę,tzn. przeszedłem demo... Muszę kiedyś dorwać całość ;)
Za to oglądałem ostatnio kawałki jakiejś Journey,czy coś takiego... Masakra na całego.Widziałeś to ? :mrgreen::grin:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Pograłem troche w Metal gear Solid i jakoś nie wiem czy to jest stary dobry metal gear... Tam sie jeździ na koniu jak w wiedźminie, ale chociaż jest karabin a nie szabelka jak u ułanów :D No i otwarty świat. Tylko jak na tym koniu jeździć ...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pograłem troche w Metal gear Solid i jakoś nie wiem czy to jest stary dobry metal gear... Tam sie jeździ na koniu jak w wiedźminie, ale chociaż jest karabin a nie szabelka jak u ułanów :grin: No i otwarty świat. Tylko jak na tym koniu jeździć ...
No ja właśnie dojechałem do tego momentu z koniem (najpierw prolog w szpitalu przez jakąś godzinę).
Wcześniejszych części za bardzo nie znam,gdyż nie było ich na PC...
Ale pamiętam u kumpla,jak Snake wywalał się na kupskach ptaków w którejś części :mrgreen:
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Za to oglądałem ostatnio kawałki jakiejś Journey,czy coś takiego... Masakra na całego.Widziałeś to ? :mrgreen::grin:
Podróż to świetna gra, albo raczej doświadczenie. Na pewno warto w to zagrać:D

Pograłem troche w Metal gear Solid i jakoś nie wiem czy to jest stary dobry metal gear... Tam sie jeździ na koniu jak w wiedźminie, ale chociaż jest karabin a nie szabelka jak u ułanów :grin: No i otwarty świat. Tylko jak na tym koniu jeździć ...
Spokojnie, będą też pojazdy :D Gra jest świetna, ale otwarty świat akurat w tym MGS ma swoje plusy jak i minusy. Swoboda w wykonywaniu misji jest ogromna i każdą idzie rozegrać według własnego uznania. Minus to właśnie to co piszesz. Nie jest jest to na pewno stary MGS do jakiego byliśmy przyzwyczajeni. MGS od zawsze był tunelowy, ewentualnie pół otwarty świat. Brakuje cutscenek, a zamiast tego słuchamy jakiś głupawych nagrań z kaset. Widać, że Konami jechało już po kosztach.

Wcześniejszych części za bardzo nie znam,gdyż nie było ich na PC...
Były. 1, 2 i 5 Ground Zeros. 1 to koniec lat 90 więc możesz tego nie pamiętać :p:D

Swoją drogą. Ta wersja do pobrania w plusie zawiera prolog Ground Zeros, czy tylko główny wątek Phantom Pain?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Podróż to świetna gra, albo raczej doświadczenie. Na pewno warto w to zagrać:D

Specjalnie to napisałem,bo wiem,że Savron w to gra :D

Były. 1, 2 i 5 Ground Zeros. 1 to koniec lat 90 więc możesz tego nie pamiętać :razz::D

Faktycznie.Musiały być zatem bardzo słabe,że tak szybko wyleciały mi z pamięci :D:mrgreen:;)

Swoją drogą. Ta wersja do pobrania w plusie zawiera prolog Ground Zeros, czy tylko główny wątek Phantom Pain?

Widzę tam tylko The Phantom Pain ;-)


Pograłem trochę w betę Star Wars Battlefront II.
Graficznie wygląda ładnie,aczkolwiek widziałem już lepiej prezentujące się pod tym względem gierki na PS4.
Pobiegałem i polatałem po jakiś 3 mapach... i już trochę mi się nudzi.
Może kiedyś dorwę tę grę,ale nie mam na nią szczególnej zajawki ;-)
 

Dubek

Member
Bez reklam
Tak samo jak w poprzednich odsłonach zapewne, gra jest wymagająca, symulator to nie jest ale daleko mu do arcadowej jazdy i sporo ludzi to odstrasza.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
gt zawsze było inne, zobaczymy

co do MGS to lekko mnie denerwuje, masa sprzętu do skompletowania, nieśmiertelny "box" jest ale granie po cichu to masakra
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
A grałeś w coś jak ściągałeś?
Ja do tego batlefronta ściągnąłem, fajna zabawa z lataniem w kosmosie a w koło typowy star wars. Świetnie sie na kinie gra akurat w to
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Mwnu w gt łanie wygląda. 1 auto też nawet dopracowane. Jutro ruszymy z jazdą to sie okaże :)

W batlefronta zagrałem 1 raz i czuje sie kozakiem w kosmosie :hihi: fajnie sie lata i czapki z głów strąca:krol:
 
Do góry