Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Mysle ze kupie , bo nfs mnie drazni delikatnie .
Obecnie tluke w Bloodborne (trudny jest, ale przekozacki) i Street Fightera V - poznaje komba itp.
Ost pogralem w sieci z 15 minut - 15 bo dostalem pare gongow i sobie odpuscilem ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Kupij, bo nawet jak nie zagramybrazem, to na każdym torze jaki ja jechałem są czasy, są wyzwania i w trakcie wyścigu ci sie wyświetli wiele rzeczy. Ja dziś troche spędziłem czasu na niej i super jest.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To nie wiedziałeś ? :-D

Funny-Gag-in-Tv-Aerial-con-il-Fantastico-Mr.-Bean.jpg
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Wiesz co sądze o tn hdr? Wygląda to tak jakbyś wcisnąl jednym guzikiem jasność, kontrast na tak żeb było ladnie. Dla mnie graficznie jest super. Uncharted rob wrrazenie.
Panto, ogarnij sie.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Caparzo,a jak tam tryb HDR w grach na nowym szkiełku się prezentuje ? :wink:

Teraz na kompie lepiej sie pisze. Jestem zadowolony z zakupu, na demach z jutuba co mają te 4k widać tak kolorowy jak w sklepie z zabawkami. Innego źródła nie mam na te 4k. Filmy na blu skaluje do 4k, ale czy jakaś lepsza jakość?? Nie wiem, Oglądałem Interstelara i Man of Steel i oglądałem film a nie pixele. Najśmieszniejsze jest to, że każdy sie uparł na to 100 Hz, a film przez ps4 jeden i drugi to rozdziałka ponad 3 tyś na ileś tam i 24 Hz :D upłynniacze żadne nie są włączone. To po prostu działa i się przyjemnie ogłada. Przez Dac'a mam podpiętą konsolę pod wieże i na stereo jest fajnie.
Jedyna wada Dac'a że nie zna sygnału 5.1 a np. National Geographic nadaje w 5.1 :shock: i nie ma innego sygnału na zmianę. No ale nie wszystko musi iść na kolumny. Grunt że działa reszta.

Konsola działa normalnie, nic nie zacina nic nie przycina ( ponoć ma input lag 56ms) gra się dobrze i wygodnie. Obraz jest ładny, ale wiadomo nie każdy kanał nadaje ładnie. Tvp2 to jakaś tragedia w hd. Nationale, bbc earth czy planete super. Mam ustawione jako pierwsze kanały w tv. Telewizja cyfrowa, jakiśsmart tv ? a po co to ? Internet działa, jutub działa, są jakieś inne serwisy ale nie korzystałem dłużej jak 5 minut.
Wczoraj przy Driveclubie spędziłem pół dnia. Dla mnie rewelacja. Zero zacięć, grafika lux zabawa przednia. Kupuj ps4 i pojeździmy w drivecluba. Jak patrze w listę takich gier to przeskakuje dla mnie wszystkie ned for spidy i jakieś inne pompeliny. No nr 1 to gran turismo z uwagi na długie trasy, tory, dystanse no i auta typu Le Mans.
 

pantomima

Banned
Caparzo mow tu szybko jaki tv kupiles , i nie sciemniaj ! ;)
I cos jeszcze - odbij od Nfs'a ! Aaaaaa Gryze ! Nie jest taki zly :)
A jak masz jakies zale to zapraszam na strone (Street Fightera V ), wyjasnimy sobie niejasnosci :p
 
Do góry