Ps4 czy warto

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie mam miejsca na projektor. za 10 lat jak dzieci podrosną bede miał kwadratowy pokój a nie ze skosem, więc może wtedy projektor :D ale jak tak myślę to kompletnie nie ma sensu. Ciesze się filmem na tym co mam. 58 z bliska daje mi tyle co 60 z dalsza. Więc nie odczuwam żadnej różnicy.
teraz jakiś ampli trzeba i kolumny wymyślić.
Mi też hd starczało, ale jak już włożyłem tv w swój pokój to ten panasonic mi wpadł w oko, opinie dobre ( nie ludzi z forum bo tutaj nawet jak ktoś siedzi na wprost ekranu to twierdzi że są h*j*we kąty widzenia ) cena przystępna więc czego chcieć więcej.
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
A widzialem , w sumie to tylko jedna gre Uncharted , no i co ?
Jest mega , ale efektu woow nie doswiadczylem .
Pewnie inaczej sytuacja by wygladala gdybym mial obok podstawiona ta sama gre bez hdr .

Nie pisze glupot ,ze roznice sa znikome i nie warto bawic sie w hdr 4k .
Mowie tylko o tym ,ze czerpie przyjemnosc z grania na pudle ktore sam posiadam ;)
 

piechu

Member
Bez reklam
Z innej beczki, ogrywaliście może demko NieR: Automata? Muszę przyznać,że gdy oglądałem zapowiedzi, trailery tej gry to myślałem, że to kolejny azjatycki ciężkostrawny crap. Po odpaleniu dema jestem bardzo mile zaskoczony, żeby nie powiedzieć zachwycony :) Świetne połączenie TPP z elementami platformówki, bardzo fajnymi postapokaliptyczno-industrialnymi lokacjami a do tego oszałamiająca muzyka. Co prawda główna bohaterka mi się nie podoba i niestety mam wrażenie, że cała gra będzie jednak dość nudna bo mocno schematyczna coś jak nowy Mad Max - ciągle te same lokacje i w zasadzie powtarzanie w kółko tych samych zadań. Niemniej jednak w demo grało mi się bardzo, bardzo przyjemnie :)
 

pantomima

Banned
Jestes mile zaskoczony , ale niestety masz wrazenie ze cala gra bedzie jednak dosc nudna ?.Hahaha

To bylo tylko demko , moze w calosci bd troszke lepiej , bo faktycznie jezeli chodzi o prezentacje to duzo w niej powtarzalnosci a sama formula bardzo schematyczna .
 

pantomima

Banned
Czytam ze zrozumieniem , dlatego swiadomie zainicjowalem dalsza dyskute, bo delikatnie to ujmujac, jedno wyklucza sie z drugim.
Demko jest mocno schematyczne , z czym sie zgadzam bo rowniez je ogralem .
Rozumie ,ze 30 min grania w tej formule wprawia Cie w zachwyt , ale na dluzsza mete efekt wooow juz zanika w Twej podswiadomosci co ;)

Czyli w efekcie caly ten zachwyt mozna obrocic w zniesmaczenie , bo finalnie gra bd powtarzalna ,monotematyczna .
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
Nie bła bła bła tylko tak ;) Przecież biorąc np. album audio - może Cię zachwycać jeden kawałek z płyty ale słuchanie jej w całości jest nudne i meczące bo okazuje się, że każdy z nich brzmi tak samo... ale ten jeden, który słyszałeś jako pierwszy łazi Ci po głowie, lubisz go słuchać często i namiętnie. Finito ;)
Nie wiem czy kupię. Na pewno nie na premierę. Póki Co kończę Ratcheta. Pod choinką wylądował także TLoU, które trzeba ograć. Jest Drive Club, do którego muszę mocniej przysiąść, jest GTA V, w którym muszę w końcu ogarnąć multi, trza się nauczyć grać w Fife na jakimś sensownym poziomie. NieR co prawda wychodzi za pół roku najwcześniej ale jest jeszcze tyle tytułów, które uważam za znacznie ciekawsze, ze ww. gra zajmuje na mojej liście chciejów dość odległe miejsce :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
COORVA!!! :p
Z innej beczki, ogrywaliście może demko NieR: Automata?
Tak, czekam na pełną wersję. Gra będzie świetna.
Muszę przyznać,że gdy oglądałem zapowiedzi, trailery tej gry to myślałem, że to kolejny azjatycki ciężkostrawny crap.
Widzę że nie grałeś w pierwszą część :D Jedna z lepszych gier poprzedniej generacji.
Co prawda główna bohaterka mi się nie podoba
A mi wręcz przeciwnie :p To japońskie klimaty.
 
Do góry