Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Nie bła bła bła tylko tak ;) Przecież biorąc np. album audio - może Cię zachwycać jeden kawałek z płyty ale słuchanie jej w całości jest nudne i meczące bo okazuje się, że każdy z nich brzmi tak samo... ale ten jeden, który słyszałeś jako pierwszy łazi Ci po głowie, lubisz go słuchać często i namiętnie. Finito ;)
Nie wiem czy kupię. Na pewno nie na premierę. Póki Co kończę Ratcheta. Pod choinką wylądował także TLoU, które trzeba ograć. Jest Drive Club, do którego muszę mocniej przysiąść, jest GTA V, w którym muszę w końcu ogarnąć multi, trza się nauczyć grać w Fife na jakimś sensownym poziomie. NieR co prawda wychodzi za pół roku najwcześniej ale jest jeszcze tyle tytułów, które uważam za znacznie ciekawsze, ze ww. gra zajmuje na mojej liście chciejów dość odległe miejsce :)

Potrochu obaj mamy racje ,dlatego chcialem uciac dyskusje ale oczywiscie nie mogles odpuscic .
Porownujesz dupe do glowy ? Ogarnij .
Jestem na wylocie i nie mam juz jak rozwinac pogadanki .
 

piechu

Member
Bez reklam
No cóż, chciałbym jakoś sensownie odpowiedzieć ale na tak postawiony zarzut się nie da.... chyba, że zejdę na inny poziom dyskusji :)
Widzę że nie grałeś w pierwszą część Jedna z lepszych gier poprzedniej generacji.

Przyznaję, nie grałem.

A mi wręcz przeciwnie To japońskie klimaty.
Zgadzam się, postać, biorąc pod uwagę całe środowisko gry pasuje do niej i tego nie neguję choć wolałbym tam inną postać, która również by pasowała ale mnie osobiście bardziej by pasowała :)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
panto kupiłeś drivecluba ? ja dziś kupiłem season pass za 54 zł, tam dodatkowych kupe wozów, torów i wyścigów ;P
 

Dubek

Member
Bez reklam
Dolicz do tego:
Ace Combat 7
Hellblade: Senua’s Sacrifice
Days Gone
Death Stranding
God of War
The Last of Us Part II
Uncharted: The Lost Legacy
Nioh

Oczywiście nie wszystkie na 100% wyjdą w 2017 ale dużo na to wskazuje.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dolicz do tego:
Ace Combat 7
Hellblade: Senua’s Sacrifice
Days Gone
Death Stranding
God of War
The Last of Us Part II
Uncharted: The Lost Legacy
Nioh

Oczywiście nie wszystkie na 100% wyjdą w 2017 ale dużo na to wskazuje.

"Hellblade: Senua’s Sacrifice" to nie exclusive PS4.Z tej listy na bank większość wyjdzie po 2017 roku ;-)
 

Dubek

Member
Bez reklam
Exclusive na konsole, wyjdzie na PC ale nie na Xklocka ;)

Można jeszcze dołożyć nowego Fajnala
Final Fantasy XII: The Zodiac Age
Ma wyjść w czerwcu tylko na PS4.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Akurat seria FF jest kozacka i każda gra jest co najmniej dobra więc czekam z niecierpliwością. Chyba że ktoś nie lubi jRPGów.
 

mataman

New member
Bez reklam
Dolicz do tego:
Ace Combat 7
Hellblade: Senua’s Sacrifice
Days Gone
Death Stranding
God of War
The Last of Us Part II
Uncharted: The Lost Legacy
Nioh

Oczywiście nie wszystkie na 100% wyjdą w 2017 ale dużo na to wskazuje.


Days Gone podobno raczej nie, a Death Stranding na 100% wyjdzie nie prędzej jak za dwa lata.
 

pantomima

Banned
panto kupiłeś drivecluba ? ja dziś kupiłem season pass za 54 zł, tam dodatkowych kupe wozów, torów i wyścigów ;P

No nie kupilem , mam 4 gry obecnie - nfs.a, bloodborne, r&c i street fightera i nie mam kiedy grac .
Jak mnie juz zmorduje nfs do tego stopnia ze mi zbrzydnie to kupie DC .

Ps.dodalem Cie do znajomkow. Sprawdz czy wszystko gra ;)
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
No wlasnie .Pamietam ze uwolnic sie nie moglem, gdy dopadalem Crasha na ps1.
Teraz jak patrze po samych filmach z youtube to juz wiem ,ze nie bd mial ochoty na ta gre .
 

pantomima

Banned
Zabawna sytuacja.
GTA5 mialem przez chwilke w rekach . Zamowilem Street Fightera V przed swietami . Po swietach dopiero dolecial,ale zamiast w srodku gry na ktora czekalem ,bylo wlasnie gta(zamieszanie w magazynie).
Wykonalem szybko tel, podrzucilem fakture wraz ze zdj gry mailem i jeszcze tego samego dnia puscili do mnie kurierem poprawne zamowienie. Na drugi dzien juz ok 10 przed poludniem mialem gre.
Zakup w sklepie Ultima - pelna profesja ! Polecam ;)
Male zamieszanie z gra,zla wysylka co naturalnie moze sie zdarzyc,ale czas reakcji natychmiastowy :)

Co do GTA - jakos nie jestem przekonany. Nie lubie tego typu gier.
 

Attachments

  • 15749885_1057154734411836_989157268_n.jpg
    15749885_1057154734411836_989157268_n.jpg
    40,4 KB · Wyś: 15
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To szkoda, bo to gra na długie miesiące. Szczególnie online.
Już nie wspomnę o tym, jak dołączysz do ekipy która tylko się ściga.
Własne trasy, fair play itp. Przednia zabawa i pełna kultura.
To samo jest zresztą z innymi trybami, napady, akcje itp.
Ja już nie gram o miesięcy, ale czuje, że jak odpalę to znowu wciągnie.
 
Do góry