Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

mat74

Well-known member
Bez reklam
Takich ustawień i grafiki nie ma Zephyr i nie ma Estuary, aczkolwiek już lepszy dla mnie jest Estuary.
Takie menu miały inne skórki, bodajże modowany Aeon lub Confluence, już nie pamiętam, ale wklejałem kiedyś foty.
Tyle, że tam znowu inne rzeczy leżały.

Przegladałem rózne skórki łacznie z tą zbajerowaną z otwierajacymi sie pudełkami itd. (Aeon MQ8 wchodzi również na Nexusa ,na którym jakos działa , bo na Matrixie to człowiekowi) szybciej broda rosnie niz ona się ładuje..) .Dla mnie podstawą ,podstaw jest pionowy układ menu poziomy jest dla mnie (nie wiem czemu) tak nieporęczny ,że gdy widziałem jedynie taką mozliwosc od razu porzucałem taki skin.
W każdym razie wszystkie Aeony mają układ poziomy, wszystkie Arctici mają mozliwosc układu pionowego,z nich najbardziej przypadł mi do gustu Zephir.Natomiast jesli ktos znalazł cos ciekawego z pionowym układem menu to czemu nie? Na pewno bym się temu przyjrzał.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też wolę pionowy układ.
Wiesz jak ustawić w Estuarym widok który jest na pierwszej fotce (na podgladzie)? Nie wiedzieć czemy po wybraniu go, ustawia zupełnie inne miniatury.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czemu niektóre wrzutki dodawane do chmury,trzeba ściągać,a inne mają od razu 100 % ?
Serial 1899 dodałem na telefonie,poprzez magnet link ze znanej stronki ;) (wcześniej Fen widział max. 1080p).
Film Miasto zaginionych dzieci,poprzez Shielda.

Polish_20221121_141700555.png
 
Ostatnia edycja:

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Kodi 19.3 zainstalowane pod Google TV na Sony Bravia. Po próbie konfiguracji programu Backup i wskazaniu miejsca na zewnętrznym dysku USB na pliki backupu, Kodi odmawia zaakceptowania wyboru i sugeruje sprawdzenie uprawnień do zapisu w tej lokalizacji. Oczywiście uprawnienia są nadane przez Ustawienia/Aplikacje/Kodi. Nie rozumiem, co się dzieje. W Kodi 18.9 Leia wszystko odbywa się bezproblemowo. Jakieś wskazówki?
 

EMR9

Member
Witam widzę że na koncie można zobaczyć na jakim uzadzeniu mam RD .Czy można np.odpiąc jedno a podpiąć drugie.Albo mieć podpięte dwa boxy
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiesz jak ustawić w Estuarym widok który jest na pierwszej fotce (na podgladzie)? Nie wiedzieć czemy po wybraniu go, ustawia zupełnie inne miniatury.

Mat, wiesz coś na ten temat?
U mnie, nie można wymusić dokładnie tego widoku (Mozaika pionowo)
Miniatury wyglądają zupełnie inaczej.

20221120_232843.jpg
 
Do góry