Porady - KODI. Wtyczki, problemy, rozwiązania, nowinki

mat74

Well-known member
Bez reklam
(szuka chwilę dłużej)
Trochę się różni od Twoich wyszukiwań

Czas przeszukiwania można konfigurować , można również ustawić zatrzymanie przeszukiwania jeśli przekopane jest już większość żródeł a pozostałe zaczynają wyrzucac duplikaty.
Czynników powodujących nieco inne wyniki moze być kilka.

Ps.
Ostrzegałem juz na poczatku, ze mogło mi sie zdarzyc o czymś zapomnieć ,więc gdyby co -dopytywać ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale teraz znowu się cieszę :grin:
Doszło 105 Gladiatorów (wcześniej było 200) ale chyba jest jakiś filtr na Deep Throat (1972) ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Masz tam filtr "adult", sprawdź czy nie jest włączony. Tak na marginesie, niezle pozycje wyszukuje, szkoda, że bez źródeł ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Włączyłem w ustawieniach Fen ;)
Teraz widzi,chociaż Kaligulę,widziało też bez włączonego.

A jak u Was z wyszukiwaniem polskich produkcji ?
Mi np. do Chłopaki nie płaczą znalazło 1 pozycję i 4 do pobrania w chmurze.
Do Dzień Świra - żadnej.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzę,że czasami trzeba czekać,aż niektóre nowości się rozprzestrzenią,bo np. do The Last Manhunt nie znajduje mi w tym momencie ani jednego źródła ;)

 

EMR9

Member
Witam ma ktoś może wtyczkę napiprojekt katalog żeby działała na Nexus .Na kodi 19 działa i jako jedyna wyszukuje napisy do Halloween Ends i fajnie by było ją mieć .Jak by kogoś interesowała jest do pobrania z repozytorium KWP.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zrobiło się ciekawie i przy wyszukiwaniu czegokolwiek,pojawia się "Fen - no debrid providers enabled" a gdy wchodzę w ustawienia Fen,to nic tam nie ma :grin:
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Zrób ponowną autoryzację FEN.możesz przedtem przeinstalowac FEN - wystarczy go kliknąc ,tak jakbys aktualizował.Ustawienia powinny pozotać.
Zamykaj na komputerze stronę RD jeśli ładujesz jakieś torrenty do chmury i jednoczesnie streamujesz na Nvidii.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To i tak długo wytrzymałeś, ja miałem lekko kilkanaście instalacji.
No, ale to były różne skórki, wychodzące Alby z okładek itp. ; )
Dziś widzę, że w prostocie mimo wszystko siła.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Poustawiałem na szybko podstawowe funkcje (na razie) i coś tam widzi,ale mam 295 Gladiatorów,zamiast 305 ;)
Widzi u Was ten The Last Manhunt i Dzień Świra ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzieć widzi, ale nie znajduje źródeł - z PL tak często jest.
Tyle, że przy Manhunt data premiery z dzisiaj.
Gladiatorów 183, ale mam wyłączone szukanie DV.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To wiem ;)
Ale czemu nie znajduje źródeł,skoro na liście zaznaczonych providerów,są stronki,na których można znaleźć ten film ?
 
Do góry