Pomóżcie przekonać kobietę do PS3 dla męża

Wiek gracza


  • Total voters
    0

Aga79

New member
Mnie mąż przekonał w bardzo prosty sposób (co prawda, do XBOXA, ale to chyba nie ma znaczenia)... Znalazł gry, które mi się spodobały. "Zniżył się" do mojego poziomu i zagrał ze mną w banalne gierki, ale przynajmniej spędziliśmy razem miło czas. Pokazał mi na yt gameplaye z babskich gier. I się zgodziłam. :D
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja wiem po mojej, że Buzz Quiz to jest killer number one :eek:k:
Nigdy wcześniej w życiu mnie żona nie prosiła o to by w coś zagrać na konsoli, a teraz? Zagrajmy w Buzza! :bober:

Pozdrawiam,
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
potwierdzam BUZZ - doskonała zabawa dla całej rodziny.
Koniec z nudnymi wieczorami.
A do tego piękne z pożytecznym - rzadko się tak zdarza.
 

Redundantor

New member
Dzięki za odpowiedź dziewczynki :)

A swoją drogą super argumentem teraz będzie OCENZUROWANO"PS3 Dildo Anal Intruder" (potocznie zwane PS3 Move)
 

lennox24

New member
Jeśli argumenty nie skutkują, to niech zastosuję regułę wzajemności :) Cialdini opisał ją w kilku słowach. Kilka +
- jest skrajnie silna, często przewyższa wpływ innych czynników
- zasada działa nawet na te decyzje, o które jeszcze nikt nie prosi
- może dawać nierówną wymianę - zysk dużo większy od prezentu.


Pozdrawiam,
 

mszary

New member
oj, ile ja miałem problemów z moja żonką. Nie pomogły tłumaczenia, że nie ma sensu kupować odtwarzacza BD za dużo wiele niż PS3 i mieć tylko na płyty DVD i BD a w PS# można wszystko, dla niej odpowiedź była tylko jedna "to jest dla dzieci". Nie wiedziałem czego się zahaczyć, jakich argumentów użyć aż pewnego dnia zacząłem naprawdę słyszeć "kochanie wrócę później bo do kosmetyczki idę", "kochanie firany nowe zamówiłam", "kochanie obrus nowy kupiłam drogi ale porządny" - i zacząłem to liczyć - jak jej pokazałem to bez żadnego ale - koszt mojej konsoli przy jej wydatkach to pikuś, naprawdę pikuś a z konsoli i tak teraz korzysta, i ostatnio nawet sama mnie prosiła żebym nauczył ją grać w jakąś grę.

Puść Jej FOTO Slide Show z wakacji.
I sprawa załatwiona.

Dla ponad połowy ludzi niegrających w gry kupuje to właśnie dla zankomitego Slide Show z muzyczką w tle.

Puszczasz Slide i naciskasz guzik PS3 wchodzisz w menu music i puszczasz jakąś łzawą melodię z dancingu.
Wtedy one odpadają.
można w ogóle zdjęcia z pena lub płyty wgrać na dysk konsoli? jak?
 

mszary

New member
po co czytać i wertować za jednym zagadnieniem całą instrukcję jak można zapytać o to na forum, gdzie wszyscy wszystko wiedzą i bez uszczypliwości i po koleżeńsku odpowiedzą na pytanie... no przynajmniej ja bym tak zrobił.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Słyszałeś o czymś takim jak Spis Treści?
Polecam również zapoznać się z czymś takim jak Netykieta, znajdziesz tam odpowiedzi na swoje Po co.

Pozdrawiam,
 

mszary

New member
zapewne w Netykiecie znajdę również co nieco o uszczypliwościach takich którzy mają długi staż na forach w stosunku do takich, którzy go nie mają wcale
 

cierpliwy_304

New member
Ja ze swoją narzeczoną nie mam problemów, póki co na razie nie mieszkamy razem więc jest spokój w kwestii zakupu różnych zabawek do spędzania czasu, na PS3 zareagowała ze spokojem, powiedziałem że będzie mnie to kosztować 50 zł miesięcznie (raty w "nie dla idiotów"), teraz muszę tylko ją tym zainteresować, może faktycznie ten Buzz wcześniej wspomniany będzie skuteczny, ona lubi łamigłówki więc rywalizacja w quizach i pokazanie wyższości nas swoim narzeczonym może być wyzwaniem, a jeszcze jak się uda "dokopać" hehe, tylko dlaczego ten buuz tyle kosztuje? :/
 

RAISER

New member
Wystarczy porządnie zbałamucić kobiecinę tak żeby póżniej przez tydzień chodziła okrakiem i wtedy już nie będzie miała siły protestować :D
 

Ikka

New member
W moim przypadku zadzialo:

- zakup Buzz'a
- zakup gry Flower (dostepna w Playstation Store) - okolo 35 PLN
- zakupienie filmu na BR i pokazanie dziewczynie

Ta metoda w moim przypadku poskutkowala w 100%.
Odkad mam PS3 (4 tygodnie) jeszcze nie slyszalem zeby moja panna zalowala zakupu.
To ja czasem zaluje ze kupilem Buzza - bo jak mam czas i chec pograc (GOWIII czy YakuzaIII) to zawsze jakos ja tez nachodzi na granie - ale w Buzz :)
 
Do góry