Pomóżcie przekonać kobietę do PS3 dla męża

Wiek gracza


  • Total voters
    0

Heavy.Metal

New member
Jak tak czytam te posty, to dopiero sobie zdaje sprawę jakie ja mam szczęście... Moja od paru miesięcy już żona, to ma fioła jak ja na punkcie różnych gadżetów itp. Więc jak wspominam, że fajnie było kupić XBOXa360 choćby używanego, to jak zobaczyła w MM srebrną edycje Halo:Reach, to powiedziała że musimy kupić dokładnie taki, bo fajnie wygląda i nie będzie widać na nim kurzu :lol: Jak wspomniałem, że fajnie byłoby dokupić do F1 2010 kierownice (w zamyśle miałem Logi GT), to ona od razu wypaliła że lepiej G27 (wspominałem, że jest lepsza), a zamiast stojaka to lepiej cały stelaż z fotelem :wink: Musiałem ją ściągnąć na ziemię, że się nam nie zmieści do salonu ;-) Najciekawsze w tym wszystkim, że ona w ogóle nie interesuje się grami i nie gra. Współczuje tym, którzy nie mają takich żon ;-)


No, taka żonka to Ja rozumiem he he :D Szczęściarz z ciebie, kurde bele !
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio też moja małżonka mnie zaskoczyła. Mile J
Ogólnie, to czytając perypetie swoich kolegów na tym forum ze swoimi ładniejszymi połówkami to muszę stwierdzić, że moja jest świetna. Należy do grupy kobiet, którym jest to obojętne, na co wydajemy pieniądze, na jakie sprzęty, ale zawsze pokręci nosem, że duże, że brzydkie, że jestem starym dzieckiem itp. Słyszę tylko: „i tak zrobisz co będziesz chciał”. Więc robię J Nigdy jenak nie powiedziała kategorycznie „NIE”. Jeśli chodzi o zakup PS3 to mimo przekonań, że to głównie jako odtwarzacz BD i tak było, że jestem starym tatusiem. Gdy obejrzała pierwszy film BD, powiedziała, ze bardzo ładna kopia J i dalczego nasz 32 calowy telewizor jest taki mały J (do tej pory były oczywiście tylko divxy i DVD). Gdy dałem jej pierwszy raz pada do ręki, to w kilka minut rozgromiła przeciwnika w demo Lords Of The Rings i powiedziała kup mi pełna grę. Kiedyś jako nastolatka była fanem gier RPG.
Teraz przyszedł czas na zakup duzych kolumn systemu 5.1 oraz wzmacniacza do kina. Znowu słyszalem, że duże, że niepotrzebny zakup, skoro już mamy kino domowe (plastik z przed 5 lat). Zacząłem jej pokazywać w sklepach, jeździć na odsłuchy. W ostatnim tygodniu, jakoś wyszło, że na odsłuch pojechała ze mną. Weszła do sklepu i od razu stwierdzila, że chce te kolumny koloru orzechowego, wskazując na Monitor Audio BR5, bo będą pasować do salonu. Od teraz jeździ ze mną po sklepach i dzielnie słucha, choć twierdzi, że dużej różnicy nie słyszy.
Reasumując; trzymajcie się dzielnie, chłopaki!
 

mataman

New member
Bez reklam
Jak by mi się kobieta wcinała w takie zakupy, to juz by nie była moja kobietą. Temat jak dla mnie do zamknięcia. Bo aż się żal robi jak sie niektóre posty biednych "facetów" czyta. Nie zasługujecie na to aby byc mężczyznami.
 

mataman

New member
Bez reklam
Widać nie zrozumiałes przekazu. Mogę skonsultować tego typu zakup ale prosić i oczekiwać łaskawej zgody bo chcę sobie kupic "zabawkę dla małych" dzieci jak to niektórzy opisują to juz jest żenada.

Ale długo nie trzeba szukać. Na taki post.

Hmm... w zasadzie nie wiem czemu szwagier ma stosowac jakies "sztuczki". Jesli jest normalnym facetem i ma zdrowe relacje z zona to powinno byc ok. Nie podoba mi sie podchodzenie bliskich sobie osob w taki sposob! No chyba ze zona ma jakies podstawy aby obawiac sie PS3 (nie wiem moze szwagier siedzi cale dnie i noce przed grami czy kompem...) ale w to nie wnikam juz...

Ty odpowiedziałeś.

Eeee, to mało jeszcze wiesz.

Za 1300 zł około za konsolę to można sypialnię przemalować a to wymienić parkiet w małym pokoju i jeszcze z 10 rzeczy ważniejszych się znajdzie co z takimi pieniędzmi zrobić.


Moja kobieta docenia moje pasje i nigdy nie wyjedzie mi z tekstem "że może sypialnie pomalujemy". Oczywistym jest że nie wydam ostatnich pieniędzy na gry czy konsole.
 

Redundantor

New member
@Mataman - Ironia ON, Poczucie humoru ON,

albo napij się czegoś to Ci przejdzie ;)

PS. "Jak by mi się kobieta wcinała w takie zakupy, to już by nie była moja kobietą."

Czym się różni wcinanie się w zakupy od zarządzania wspólną przestrzenią?
 

bluray

Banned
Biznesie nauczam:

Kontrakt musi być zadawalający dla oby stron.
Jeżeli strona wykorzysta swoja przewagę i umieści w umowie zapisy krzywdzące drugą stronę, to niesmak, poczucie krzywdy może zostać na zawsze.
To powinna być bardzo niechciana sytuacja !

I może być, że zwycięzca wielu takich kontraktów orientuje się po latach, ze jest otoczony ludźmi zimnymi, głęboko zrażonymi.

W rodzinie jest ta zasada jeszcze ważniejsza.
 

4motion

New member
Ostatnio też moja małżonka mnie zaskoczyła. Mile J
Ogólnie, to czytając perypetie swoich kolegów na tym forum ze swoimi ładniejszymi połówkami to muszę stwierdzić, że moja jest świetna. Należy do grupy kobiet, którym jest to obojętne, na co wydajemy pieniądze, na jakie sprzęty, ale zawsze pokręci nosem, że duże, że brzydkie, że jestem starym dzieckiem itp. Słyszę tylko: „i tak zrobisz co będziesz chciał”. Więc robię J Nigdy jenak nie powiedziała kategorycznie „NIE”. Jeśli chodzi o zakup PS3 to mimo przekonań, że to głównie jako odtwarzacz BD i tak było, że jestem starym tatusiem. Gdy obejrzała pierwszy film BD, powiedziała, ze bardzo ładna kopia J i dalczego nasz 32 calowy telewizor jest taki mały J (do tej pory były oczywiście tylko divxy i DVD). Gdy dałem jej pierwszy raz pada do ręki, to w kilka minut rozgromiła przeciwnika w demo Lords Of The Rings i powiedziała kup mi pełna grę. Kiedyś jako nastolatka była fanem gier RPG.
Teraz przyszedł czas na zakup duzych kolumn systemu 5.1 oraz wzmacniacza do kina. Znowu słyszalem, że duże, że niepotrzebny zakup, skoro już mamy kino domowe (plastik z przed 5 lat). Zacząłem jej pokazywać w sklepach, jeździć na odsłuchy. W ostatnim tygodniu, jakoś wyszło, że na odsłuch pojechała ze mną. Weszła do sklepu i od razu stwierdzila, że chce te kolumny koloru orzechowego, wskazując na Monitor Audio BR5, bo będą pasować do salonu. Od teraz jeździ ze mną po sklepach i dzielnie słucha, choć twierdzi, że dużej różnicy nie słyszy.
Reasumując; trzymajcie się dzielnie, chłopaki!

Heh widzę że mamy podobnie moja żona też nie ma nic przeciwko moim zakupom byle do salony,sypialni itd pasowało.:). Jak Ona wymyśla coś do domu to tez to staram się to szybko załatwić.
 

pro_fill

New member
Bez reklam
w moim przypadku, żona z wachlarza nagród rzeczowych [ok. 30-stu] wypracowanych na rzecz zleceniodawcy - wskazała PS3.
może, gdyby nie było w domu innego sprzętu, byłoby coś innego - kto to wie......
 

cierpliwy_304

New member
Ja akurat mam taką sytuację że żenię się dopiero w sierpniu, praktycznie już wszystkie zachcianki sobie kupiłem, pozostał tylko motocykl szosowy i będę miał wszystko czego dusza zapragnie, oczywiście PS3 rok temu też sobie kupiłem. Po prostu zabezpieczam się na przyszłość ;P. A tak na serio to myślę że z zachciankami w przyszłości nie byłoby problemu no ale lepiej już je mieć i mieć święty spokój. ;]
 

EjDiEjEm

New member
Ja akurat mam taką sytuację że żenię się dopiero w sierpniu, praktycznie już wszystkie zachcianki sobie kupiłem, pozostał tylko motocykl szosowy i będę miał wszystko czego dusza zapragnie, oczywiście PS3 rok temu też sobie kupiłem. Po prostu zabezpieczam się na przyszłość ;P. A tak na serio to myślę że z zachciankami w przyszłości nie byłoby problemu no ale lepiej już je mieć i mieć święty spokój. ;]

Ale niedługo ps "czwóreczka" wychodzi :lol: i będzie po spokoju :mrgreen:.
 

Lukxxx

New member
U nas na szczęście z kasą jest nieźle, a dodatkowo ja zarabiam jej większą część. Tak więc kobieta mi zakazać/nakazać nic nie może :)

Ale dodatkowo w miarę wspiera moje pasje i nie ma pretensji, że właśnie w lutym PS3 kupuję.
 

pro_fill

New member
Bez reklam
ostatnio słyszałem o przypadku, że chłopak - 20/30 lat - dostał pracę po kilku miesiącach siedzenia w domu. po otrzymaniu pensji kupił PS3.
co na to żona? zaznaczę, że nie ma pracy. powiedziała, ze ona w przyszłym miesiącu kupi sobie.... złoty łańcuszek :fool:

nikt mi nie powie, ale nie jest ważne ile kto zarabia, bo nic tak dobrze nie poprawia samopoczucia, jak.... zakupy. chęć udowodnienia innym, że "ciebie" też "stać".

to się nazywa mentalność człowieka :D
 

Luvczenko

New member
U nas na szczęście z kasą jest nieźle, a dodatkowo ja zarabiam jej większą część. Tak więc kobieta mi zakazać/nakazać nic nie może :)

Ale dodatkowo w miarę wspiera moje pasje i nie ma pretensji, że właśnie w lutym PS3 kupuję.



Masz tyle siana i dopiero tyraz kupujesz PS3 :blagam: to jestes ladnie do tylu ;-)
jak juz kupisz to kup odrazu dwie gry po ktorych zona ciebie bardziej pokocha
1.Buzz!™: Świat Quizów
2.Dance Star Party + Move + kamerka
oczywiscie jak masz duzo siana ;-)
 
Do góry