Pomóżcie przekonać kobietę do PS3 dla męża

Wiek gracza


  • Total voters
    0

BelYaal

New member
Ja zapodalem Uncharted 2 i moje domowe stworzonko stwierdzilo, ze spokojnie moze ogladac jak gram zamiast filmów :)
Tak samo Heavy Rain.
 

ja67

Klub HDTV.com.pl
VIP
A może pora dorosnąć wreszcie ...?
A do zabawek wrócisz w sposób "naturalny" tak po 70-ce mniej więcej... ;)
Samo życie...
 

wojtek8383

New member
jeśli chodzi o mnie to obawiam się, że zakupem bardziej będzie zaaferowana moja żona, a ja mogę stracić gorące obiadki, świeżo uprasowane ubrania i ekscytujące chwile w nocy :):):)
Gdy kiedyś raz spróbowała u znajomych to nie mogłem Jej oderwać. Grała w Tekkena 6 :) i przeżywała to przez kilka dni.
Chociaż z drugiej strony miałbym partnera do gry. Już widzę rywalizacje np. kto przegra ten sprząta mieszkanie :) to byłaby jazda :D
 
Ostatnia edycja:

dedusdd

New member
Ja poprostu kupiłem PS3 i włożyłem pod choinke wpisując swoje imie.
Rodzina była w komplecie więc nikt o nic nie pytał poprostu dostałem od Mikołaja :)

A jak tego typu numer nie przejdzie u ciebie to poprostu z kup wraz z konsolą ładny pierścionek i powiedź swojej Pani że naszła cie chęć na zrobienie jej i sobie odrobiny przyjemności.
ps. pierścionek nie może być tańszy niż konsola :)
 

nimm2

New member
ja akurat nie mialem takiego problemu, ale opowiem wam jak to zrobil moj znajomy... wiedzial ze jego zona nie zgodzi sie na ps3 to po prostu pojechal do sklepu i kupil... a w domu powiedzial ze dostal w pracy w nagrode za wyniki kwartalne... najlepsze jest to ze jego zona byla z tego bardzo dumna i chwalila sie tym wszystkim znajomym... hehe...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Pogratulować mu okłamywania żony i cieszenia się z tego, fajna musi być rodzinka, ale ważne, że PS3 jest.

Pozdrawiam,
 

Palpiboy

New member
Nie rozumiem trochę. Zarabiasz, stać Cię na coś, Twoje dzieci z tego powodu głodne nie chodzą więc nikomu nic do tego, że kupujesz sobie coś na co masz ochotę, a co jest legalne. Proste. Moja żona jest inteligentną i sensowną osobą i nigdy nie miała problemu z moimi zakupowymi zachciankami choć w większości uważa je za dziwne (tu mówię akurat nie o konsoli ale o zegarkach, które mógłbym, podobnie jak garnitury, kupować namiętnie:) ).
Chociaż wiadomo Panowie, wszystko z umiarem i w granicach zdrowego rozsądku.
 

A...

Member
Jak tak czytam te posty, to dopiero sobie zdaje sprawę jakie ja mam szczęście... Moja od paru miesięcy już żona, to ma fioła jak ja na punkcie różnych gadżetów itp. Więc jak wspominam, że fajnie było kupić XBOXa360 choćby używanego, to jak zobaczyła w MM srebrną edycje Halo:Reach, to powiedziała że musimy kupić dokładnie taki, bo fajnie wygląda i nie będzie widać na nim kurzu :lol: Jak wspomniałem, że fajnie byłoby dokupić do F1 2010 kierownice (w zamyśle miałem Logi GT), to ona od razu wypaliła że lepiej G27 (wspominałem, że jest lepsza), a zamiast stojaka to lepiej cały stelaż z fotelem :wink: Musiałem ją ściągnąć na ziemię, że się nam nie zmieści do salonu ;-) Najciekawsze w tym wszystkim, że ona w ogóle nie interesuje się grami i nie gra. Współczuje tym, którzy nie mają takich żon ;-)
 

kapsell

New member
Bez reklam
Sorry panowie,
Ale pantoflarze zawsze maja problemy nieznane normalnym facetom.
Dlatego temat z PS3 nigdy nie umrze, potem bedzie co innego...
Proponuje zalozyc jakas grupe wsparcia.

3...2...1... start...juz mozecie ciskac we mnie gromy...
 

Redundantor

New member
Sorry panowie,
Ale pantoflarze zawsze maja problemy nieznane normalnym facetom.
Dlatego temat z PS3 nigdy nie umrze, potem bedzie co innego...
Proponuje zalozyc jakas grupe wsparcia.

3...2...1... start...juz mozecie ciskac we mnie gromy...

A kto to jest pantoflarz?

Rozumiem, ze kolega z tych co babę w pysk coby cicho siedziała? ;)
Czy może Renia Rączkowska? Nie awanturuje się i nie robi problemu z ps3 :))
 

kapsell

New member
Bez reklam
A kto to jest pantoflarz?

Rozumiem, ze kolega z tych co babę w pysk coby cicho siedziała? ;)
Czy może Renia Rączkowska? Nie awanturuje się i nie robi problemu z ps3 :))

Rozumiem, wg ciebie kazdy kto nie jest pantoflarzem bije swoja zone/dziewczyne i/lub jedzie na recznym. Powodzenia w zyciu z takim mysleniem!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zapytał się Ciebie kto to jest pantoflarz a Tobie nie chciało się nawet odpowiedzieć. Wolisz pisać o biciu i ręcznym...

Pozdrawiam,
 

leonidas18

New member
Redundantor teraz to pojechałeś po bandzie i pomyliłeś fora- tak wnioskuję z twojej wypowiedzi. Moja druga połowa nie robi mi awantur o moje granie na konsoli ani o nic co traktuję jako hobby. Ja też nie wcinam się w jej babskie rozrywki jest ok. Po co odrazu kierujesz się stereotypami i generalizujesz wszystkich graczy trochę pokory.
 
Do góry