Pierwszy test telewizora LCD firmy Samsung UE55D8000.

Smutu

Member
Ja bym chyba bral 55, chyba, plazme napewno ale lcd ..... hmmm, sam nie wiem

Kolega nie ma dylematu czy brać plazmę czy też LCD LED.
Poza tym jesteśmy w dziale LCD i w temcie o Samsungu UE55D8000 więc nie rozumiem po co roztrząsać temat plazmy i wątpliwej wyzszości nad LCD :mrgreen: (czekam teraz na riposty od fanów plazmy:-D)

Wracając do tematu
Jest taka reguła:
tv o matrycy 32" - zalecana odległość od TV 3,2 metra
tv o matrycy 55" - zalecana odległość od TV 5,5 metra
Masz kaske to weź 55" - jak ja powiedziałem do swojej lepszej połowy że chcę kupic TV UE46D7lub8000 to poinformowała mnie grzecznie że to nie wiele więcej od obecnego 42" i na tak mały się nie zgadza :)
 

dzidzius15

New member
Kolega nie ma dylematu czy brać plazmę czy też LCD LED.
Poza tym jesteśmy w dziale LCD i w temcie o Samsungu UE55D8000 więc nie rozumiem po co roztrząsać temat plazmy i wątpliwej wyzszości nad LCD :mrgreen: (czekam teraz na riposty od fanów plazmy:-D)

Wracając do tematu
Jest taka reguła:
tv o matrycy 32" - zalecana odległość od TV 3,2 metra
tv o matrycy 55" - zalecana odległość od TV 5,5 metra
Masz kaske to weź 55" - jak ja powiedziałem do swojej lepszej połowy że chcę kupic TV UE46D7lub8000 to poinformowała mnie grzecznie że to nie wiele więcej od obecnego 42" i na tak mały się nie zgadza :)

Kaska jest wiec tylko pytanie czy 55cali nie bedzie szkodził jesli bedzie 3m lub 3,5m od kanapy. Tv bedzie uzywany wiekszosci do ogladania filmow sportu i gry n PS3.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Posiadam 55'' Sama i siedzę przed nim w odległości dokładnie 2.90 m. Platforma Nka i jestem zadowolony. W zasadzie wszystko zależy od sygnału jaki TV dostanie im więcej HD tym większe zadowolenie z telewizorka. Na marginesie dodam że do dwóch tygodniach olbrzym :shock: staje się coraz mniej zauważalny :roll: .
 

Slygado

New member
Pamiętam jak kupiłem 32' m87 - moja żona powiedziała - ale bydle, a po miesiacu - szkoda, ze nie kupiliśmy 40' :D Teraz jak czas zmian to mówi - chyba 46' będzie najlepsze :D

Kwestia przyzwyczajenia wzroku :)
 

julianoz

New member
No, jak dobrze pójdzie to w poniedziałek nie będzie mnie dla nikogo, bo...dziecko otrzyma nową zabawkę ;-) Wreszcie wjedzie Sams 46D7000 ;-)))). Może ktoś podpowie jakie "na dzień dobry" wrzucić mu ustawienia podczas tej..tzw. kalibracji...? (oczywiście do sygnału cyfrowego)
 

tokland

New member
Jutro wjeżdża do mnie 55 d 8000 heh ale mam jeszcze 55 c 8000 ma miesiąc ale już prawie znalazłem na niego kupca porównam bo będę miał 2 obok siebie zobaczymy
 

julianoz

New member
hehe gratulacje :D
Ja też jakoś w przyszłym tygodniu powinienem mieść swoją zabaweczkę - razem z kinem domowym :D
Sąsiedzi drżyjcie :D
He, he, he ;-) Ja poczekam chwilę z kinem, bo "pani z Samsunga" oznajmiła, że w okolicach maja ma się pojawić model dedykowany do seri D.. nie wiem na ile to prawda i czy warto.
 
Do góry