Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

danonek112

New member
Ja nie mam podłączonego niczego do telewizora. Internet jest moim źródłem filmów. Nie dam sobie wcisnąć reklam i jeszcze za to płacić. Generalnie efektu kompletnie nie widać z włączonym wygaszaniem strefowym (zopt. dla obrazu). Przez te kilka dni nie próbowałem wyłączać wygaszania w filmach, bo nie miałem takiej potrzeby). Muszę tutaj jeszcze raz zaznaczyć, że to tak strasznie wygląda na zdjęciach. W realu nie ma tragedii. Dwie chmurki widać, ale wiadomo- trochę to boli, a co mnie bardziej boli, to ta źle spasowana obudowa. Jak wrócę do domu z pracy, to porobię zdjęcia na białym tle, a w nocy postaram się lepiej uchwycić clouding.
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zrób zdjęcie najlepiej na szarym jednolitym tle. Wtedy widać najbardziej występujący clouding.
Co do boków samego TV - faktycznie dość duża szpara. U mnie sytuacja wygląda wręcz inaczej. Lewy róg idealnie spasowany, prawa prawie idealnie.
Także decyzja należy do CB.



Ja nie mam podłączonego niczego do telewizora. Internet jest moim źródłem filmów. Nie dam sobie wcisnąć reklam i jeszcze za to płacić. Generalnie efektu kompletnie nie widać z włączonym wygaszaniem strefowym (zopt. dla obrazu). Przez te kilka dni nie próbowałem wyłączać wygaszania w filmach, bo nie miałem takiej potrzeby). Muszę tutaj jeszcze raz zaznaczyć, że to tak strasznie wygląda na zdjęciach. W realu nie ma tragedii. Dwie chmurki widać, ale wiadomo- trochę to boli, a co mnie bardziej boli, to ta źle spasowana obudowa. Jak wrócę do domu z pracy, to porobię zdjęcia na białym tle, a w nocy postaram się lepiej uchwycić clouding.
 

danonek112

New member
Panowie, stwierdziłem, że nie chcę takiego produktu. Dodzwoniłem się to sklepu gdzie kupiłem- euro rtv agd. Pan konsultant mi polecił złożyć rękojmię. Sprzęt zakupiłem przez internet. Co wy o tym sądzicie? Czy nie lepiej go po prostu zwrócić? Jeszcze pech chciał, że na roku znalazłem drobny odprysk. Przy oglądaniu tej źle spasowanej obudowy. Pewnie im przy składaniu powstał, bo u mnie na 100% nie powstał i teraz mam obawy, że mi pociągną po szkotach, że są ślady użytkowania. Co lepiej zrobić? Zdjęcie odprysku wrzucam do zał.
 

Attachments

  • 20180525_154124.jpg
    20180525_154124.jpg
    310,9 KB · Wyś: 56

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Uszkodzenia mechaniczne - są zawsze po stronie klienta.
Ale wcześniej nie było tego, przy zakupie ?
 

danonek112

New member
Zamawiałem przez internet. Przyszedl do mnie telewizor w takim stanie. Ja nie miałem prawa go uszkodzić, bo po prostu po wyciągnięciu z pudełka, położyłem tv na miękkiej kanapie, przykrecilem nóżki i postawiłem na szafce. To cała moja styczność fizyczna z tym produktem. Dostałem go wczoraj.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo napisałeś :
"Hej! Parę dni temu stałem się posiadaczem właśnie tego modelu. Opiszę moje pierwsze wrażenia w skrócie:"...
Rozumiem, że wcześniej ja dostałeś nie sprawdziłeś
 

danonek112

New member
Fizycznie testuję go od wczoraj, a paczka dotarła do mnie bodajże w środę. Źle się wyraziłem. Wybacz po prostu leżał nie otwierany do wczoraj
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Fizycznie testuję go od wczoraj, a paczka dotarła do mnie bodajże w środę. Źle się wyraziłem. Wybacz po prostu leżał nie otwierany do wczoraj




Danon..., oddaj z tytułu rękojmi , lub oddaj i niech Ci wymienią na model bez wad
chcesz patrzeć na niego i się ciągle wkur..nerwować, wymień szkoda zdrowia
Jak już zobaczyłeś tyle wad, to za chwile będziesz widział ich więcej
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale uszkodzony fizycznie - to nie prosta sprawa.
Tym bardziej, że to nie TY go przyjmowałeś .
 

krzychooo

New member
W takim przypadku po prostu go spakuj i odeślij z informacją że telewizor nie spełnia Twoich oczekiwań. Zwrócą Ci kasę i po kłopocie. No chyba że osoba przyjmująca zwrot dopatrzy się uszkodzenia mechanicznego, wtedy klops, nie udowodnisz że takiego wyciągnąłeś z pudełka.
 

danonek112

New member
Panowie, z jakiego trybu upłynniacza korzystacie? Z moich obserwacji wynika, że tryb film nie dają kompletnie nic, a zaś płynny, sport i osobisty dają fajny efekt, ale generują dużo artefaktów przy ruchomych scenach. Standard wyglądał w miarę ok, ale też defekty były widoczne.
 
Do góry