Pierwsze spojrzenie na telewizor Ultra HD Philips 65PUS8102/12 .

szybal

Banned
Witam tylko Netflix jest ciemny gry z x box one w
Hdr wyglądają bardzo dobrze .
U mnie z Nerflix też się łączy , problem chwilowy miał z Google .Dwa razy po aktualizacji zgubił mostek HUE co wcześniej się nie zdarzało .
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja zauważyłem po ostatniej aktualizacji znaczną różnice w jasności HDR podczas odpalenia Xbox One S.
A Netflix odpalam na Shield TV - obraz o wiele lepszy niż w aplikacji z TV (tam faktycznie jest ciemniej).
Ogólnie bebechy mega lepsze, więc zakupiłem ten box TV.
 

szybal

Banned
Witam
Czy ktoś z was posiadaczy 8102 i HUE po aktualizacji ma podobny problem
Tv gubi mostek co dziennie rano napis nie znaleziono mostka restart urządzenia od multimedia do ķtorego wpięty mam router przywraca mostek do życia .
Wcześniej nie miałem z tym problemu
Jakieś pomysły?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Może masz zakłócenie innego urządzenie którego wcześniej nie miałeś i jest na tej samej fali.
 

danonek112

New member
A ja napisałem maila do hbo kiedy planują wprowadzenie aplikacji na android tv i odpisali mi, że póki co nie planują.
Sebol, a nie możesz sflashować poprzedniego romu?
 
Ostatnia edycja:

SEBOL74

Member
Bez reklam
Ja zauważyłem po ostatniej aktualizacji znaczną różnice w jasności HDR podczas odpalenia Xbox One S.
A Netflix odpalam na Shield TV - obraz o wiele lepszy niż w aplikacji z TV (tam faktycznie jest ciemniej).
Ogólnie bebechy mega lepsze, więc zakupiłem ten box TV.


Podpinam sie pod pytanie czy aktualizacja do wersji 240 polepszyla hdr w x-box 1?
Bo caly czas sie zastanawiam czy aktualizowac.
 

danonek112

New member
Panowie, właśnie do mnie dotarł drugi egzemplarz.... Drugi taki sam... Albo ja jestem ślepy, albo mi się wydaje, nie wiem, ale teraz to wygląda tak jak na zdjęciach. Czyli jest bardzo podobnie. Czy uważacie, że to jest ok? Proszę zerknijcie u was, na rogi, czy aby na pewno nie mylimy się i jest wszystko ok?
 

Attachments

  • 20180529_145806.jpg
    20180529_145806.jpg
    302 KB · Wyś: 39
  • 20180529_145817.jpg
    20180529_145817.jpg
    356,3 KB · Wyś: 35
  • 20180529_150404.jpg
    20180529_150404.jpg
    333,3 KB · Wyś: 40

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, właśnie do mnie dotarł drugi egzemplarz.... Drugi taki sam... Albo ja jestem ślepy, albo mi się wydaje, nie wiem, ale teraz to wygląda tak jak na zdjęciach. Czyli jest bardzo podobnie. Czy uważacie, że to jest ok? Proszę zerknijcie u was, na rogi, czy aby na pewno nie mylimy się i jest wszystko ok?

Ktoś tutaj w chu.. wali!!!
Jak wrócę do domu prześle swoje foty. U mnie jest zdecydowanie lepiej.
Sprawdziłeś na miejscu w sklepie czy w domu?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Szczerze - to nigdy specjalnie nie zaglądam na tył telewizora i słabo mnie interesuje. Wolę to co jest z przodu.
A jak gra ?
 

szybal

Banned
A U mnie rogi wyglądają tak.Idealnie dopasowane.
 

Attachments

  • 20180529_155543.jpg
    20180529_155543.jpg
    15,4 KB · Wyś: 38
  • 20180529_155534.jpg
    20180529_155534.jpg
    27,1 KB · Wyś: 35

danonek112

New member
Nie wiem. Już go spakowałem. Generalnie ja rozumiem, że przecież nie będą otwierać i sprawdzać zanim wyślą. Teraz patrzyłem i nie ma tej rysy, która była na moim poprzednim egzemplarzu, więc to nie jest na 100% ten sam.Podejrzewam, że po prostu ktoś nieudolnie poskładał kilka sztuk i wszystkie pojechały do tego samego sklepu, czy coś. Bardziej co mnie interesuje, to to, czy nie będzie to negatywnie wpływać na dostawanie się kurzu pod matrycę. Co sądzicie?
Dodam, że jeszcze znalazłem taką szczelinę:
 

Attachments

  • szczelina.jpg
    szczelina.jpg
    389,8 KB · Wyś: 37

danonek112

New member
Szybal, dziękuję Ci bardzo za fotki, ale czy mógłbyś je zrobić dokładniejsze? Bo np na tym drugim nie widać za bardzo nic, bo autofocus nie złapał. Najlepiej jak byś zrobił zdjęcie z lampą, żeby go dobrze doświetlić. Prosiłbym również więcej osób o wysłanie zdjęć, żeby mieć jakieś szersze porównanie.
Kiki, to co wpływa na to, że kurz dostaje się pod matrycę? Nie czasem właśnie takie szczeliny? Pytam tak ogólnie, nie konkretnie o ten model
Dodam, że poprzedni model nosił oznaczenie:
FZ1A1820050461 , a nowa sztuka: FZ1A1820050458 - nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale wychodzi na to, że jest to o trzy sztuki starszy model? Może faktycznie składała to jedna i ta sama osoba...
Oba pochodzą z maja 2018
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Dodam, że poprzedni model nosił oznaczenie:
FZ1A1820050461 , a nowa sztuka: FZ1A1820050458 - nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale wychodzi na to, że jest to o trzy sztuki starszy model? Może faktycznie składała to jedna i ta sama osoba...
Oba pochodzą z maja 2018

Witam uprzejmie,

Pochodzą po prostu z tej samej partii wyprodukowanych(złożonych) telewizorów w danym dniu .
Czasem jakaś partia wyprodukowanych telewizorów bywa z usterkami montażowymi , a kontrola
te telewizory "przepuszcza" . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry