Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

MiR88

New member
Z tego co tutaj czytam to wydaje mi się najbardziej denerwujące to, że za każdym razem po wyłączeniu TV. Trzeba zmieniać ustawienia obrazu na własne.
 

mik61

New member
Z tego co tutaj czytam to wydaje mi się najbardziej denerwujące to, że za każdym razem po wyłączeniu TV. Trzeba zmieniać ustawienia obrazu na własne.

50PFH6550/88 Ja tam na ustawienia nie zwracam uwagi wczoraj bawiłem się kontrastem odnośnie 3D i wylaczylem tv nawet z pradu i ustawienia pamięta obraz się nie zmienił, jedyny jaki mam problem z tym TV to 3D zadnych restarów żadnego gubienia WIFI żadnych problemów z pilotem tylko 3D

DOSTAŁEM 5 MIN TEMU TELEFON ŻE NOWE OPROGRAMOWANIE POJAWI SIĘ NA PRZEŁOMIE LISTOPADA/GRUDNIA ZE ZMIANAMI

-3D CROSS TALK
-SZYBSZA REAKCJA NA PILOTA
-PIERWSZE POPRAWKI WPROWADZAJĄCE MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIE Z 3D W YT
 
Ostatnia edycja:

dark c

New member
50PFH6550/88 Ja tam na ustawienia nie zwracam uwagi wczoraj bawiłem się kontrastem odnośnie 3D i wylaczylem tv nawet z pradu i ustawienia pamięta obraz się nie zmienił, jedyny jaki mam problem z tym TV to 3D zadnych restarów żadnego gubienia WIFI żadnych problemów z pilotem tylko 3D

DOSTAŁEM 5 MIN TEMU TELEFON ŻE NOWE OPROGRAMOWANIE POJAWI SIĘ NA PRZEŁOMIE LISTOPADA/GRUDNIA ZE ZMIANAMI

-3D CROSS TALK
-SZYBSZA REAKCJA NA PILOTA
-PIERWSZE POPRAWKI WPROWADZAJĄCE MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIE Z 3D W YT

Kolego a ustawiałeś własną temperaturę barwową? Ja mam ustawione pod siebie i nie korzystam ze standardowych. Jak możesz to ustaw i sprawdź wtedy bo mnie to ciekawi. Może tu jest problem właśnie, że na standardowych ustawieniach działa... Aczkolwiek u mnie ustawia jakby z automatu standardowe z włączonym Perfect Naturalem.
 

mik61

New member
Kolego a ustawiałeś własną temperaturę barwową? Ja mam ustawione pod siebie i nie korzystam ze standardowych. Jak możesz to ustaw i sprawdź wtedy bo mnie to ciekawi. Może tu jest problem właśnie, że na standardowych ustawieniach działa... Aczkolwiek u mnie ustawia jakby z automatu standardowe z włączonym Perfect Naturalem.

Kolego mam ustawione pod siebie i działa normalnie pamięta (nie podświetlone) tylko widzę że obraz się nie zmienił jest cały czas taki sam ustawiłem max intensywne i nawet po restarcie tv z prądu są takie same intensywne
 

maykel

New member
Kolego a ustawiałeś własną temperaturę barwową? Ja mam ustawione pod siebie i nie korzystam ze standardowych. Jak możesz to ustaw i sprawdź wtedy bo mnie to ciekawi. Może tu jest problem właśnie, że na standardowych ustawieniach działa... Aczkolwiek u mnie ustawia jakby z automatu standardowe z włączonym Perfect Naturalem.
Ja mam ustawienia pod siebie na trybie Noc i Dzień. Też mam to samo wrażenie, że wraca do ustawień standardowych. Nie próbowałem od czasu aktualizacji zmieniać ustawień trybu Standard pod siebie, może to coś da?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

maroani

New member
U mnie też niczego nie gubi. Być może niektórzy kupują modele tańsze po refreshingu.

Kiki kiedy będzie test tego tv? Generalnie tez masz takie problemy z softem jak my? Czy może czekasz na nowy firmware żeby pokazać prawdziwe oblicze telewizora czyli to ze naprawdę w tej cenie i z takimi parametrami to dobry telewizor... myślisz że będzie możliwość wywołania pointera w modelu który będziesz testował? PFT 6550/12
 
Ostatnia edycja:

dark c

New member
U mnie też niczego nie gubi. Być może niektórzy kupują modele tańsze po refreshingu.

Faktycznie, kupiłem nowy telewizor w euro RTV za 3400 zł. To z pewnością był ten tańszy model po refreshingu... Pomijam już fakt, że te same modele TV jakoś dziwnie krótko potem spadły z ceną do 2990zł... Usterki natomiast zgłaszam bo mi się nudzi, a opinie wyrażam, bo uwielbiam trolować w necie :) Jeśli już o tym mowa, to mam wrażenie, że większość tych telewizorów jest po refreshingu, gdyż ludzi z podobnymi problemami jest od groma...

Gdybym tak jak Ty pisał wielbiące pod niebiosa wiersze na fanpage Philips TV (tak... widziałem je;)), mając zapewne z tego korzyść, zachowywałbym się pewnie podobnie do Ciebie. No może bez tych wierszy, gdyż to już gruba przesada. Na dodatek by mnie dekonspirowały jako "człowieka Philipsa" ;) Nawet jeśli Ci nie naprawdę nie gubi ustawień i naprawdę posiadasz telewizor Philipsa w domu, to wybacz, ale akurat Tobie nie uwierzę w nic... Jestem tu moment, i nie musiałem czytać zarzutów innych Użytkowników, co do Twojej osobyt, żeby się przekonać, że masz bardzo ciężkie parcie na Philipsa ;) Na koniec dodam, że możesz banować, nie zależy mi, żeby tutaj mieć konto :D
Tylko nie usuwaj wpisu, jak to ma miejsce na fanpage Philips TV :)
 

maroani

New member
50PFH6550/88 Ja tam na ustawienia nie zwracam uwagi wczoraj bawiłem się kontrastem odnośnie 3D i wylaczylem tv nawet z pradu i ustawienia pamięta obraz się nie zmienił, jedyny jaki mam problem z tym TV to 3D zadnych restarów żadnego gubienia WIFI żadnych problemów z pilotem tylko 3D

DOSTAŁEM 5 MIN TEMU TELEFON ŻE NOWE OPROGRAMOWANIE POJAWI SIĘ NA PRZEŁOMIE LISTOPADA/GRUDNIA ZE ZMIANAMI

-3D CROSS TALK
-SZYBSZA REAKCJA NA PILOTA
-PIERWSZE POPRAWKI WPROWADZAJĄCE MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIE Z 3D W YT

No było by super pożyjemy zobaczymy na ile konkrety jest Philips...

Pozdrawiam,
 

zonewalker

New member
witam,
wiem że kiki to sprzedawca i wychwala pewnie na wyrost philipsa ale mimo wszystko interesuje mnie podel np 6550. Widzę też wszystkie wasze opinie i to co się z nim dzieję ale z drugiej strony wierzę w system android i ludzi z philipsa że wydadzą jakiś normalnie działający soft.

Przekonuje mnie ambilight, jakość obrazu w tej cenie no i wyposażenie philipsa. Do dyspozycji mam 4 tysiące zł i chciałbym coś minimum 55".

Weźcie nakierujcie mnie w jakąś właściwą stronę co by tu zrobić ;d

pozdro
 

lukasz1983

New member
Faktycznie, kupiłem nowy telewizor w euro RTV za 3400 zł. To z pewnością był ten tańszy model po refreshingu... Pomijam już fakt, że te same modele TV jakoś dziwnie krótko potem spadły z ceną do 2990zł... Usterki natomiast zgłaszam bo mi się nudzi, a opinie wyrażam, bo uwielbiam trolować w necie :) Jeśli już o tym mowa, to mam wrażenie, że większość tych telewizorów jest po refreshingu, gdyż ludzi z podobnymi problemami jest od groma...

Gdybym tak jak Ty pisał wielbiące pod niebiosa wiersze na fanpage Philips TV (tak... widziałem je;)), mając zapewne z tego korzyść, zachowywałbym się pewnie podobnie do Ciebie. No może bez tych wierszy, gdyż to już gruba przesada. Na dodatek by mnie dekonspirowały jako "człowieka Philipsa" ;) Nawet jeśli Ci nie naprawdę nie gubi ustawień i naprawdę posiadasz telewizor Philipsa w domu, to wybacz, ale akurat Tobie nie uwierzę w nic... Jestem tu moment, i nie musiałem czytać zarzutów innych Użytkowników, co do Twojej osobyt, żeby się przekonać, że masz bardzo ciężkie parcie na Philipsa ;) Na koniec dodam, że możesz banować, nie zależy mi, żeby tutaj mieć konto :D
Tylko nie usuwaj wpisu, jak to ma miejsce na fanpage Philips TV :)

mi też sprzedali taki model, podobnie jak osobom w innych krajach ;) przypomnę jedynie, że sam Philips potwierdza, że jest problem i TV nie pamięta ustawień :)
 

lukasz1983

New member
witam,
wiem że kiki to sprzedawca i wychwala pewnie na wyrost philipsa ale mimo wszystko interesuje mnie podel np 6550. Widzę też wszystkie wasze opinie i to co się z nim dzieję ale z drugiej strony wierzę w system android i ludzi z philipsa że wydadzą jakiś normalnie działający soft.

Przekonuje mnie ambilight, jakość obrazu w tej cenie no i wyposażenie philipsa. Do dyspozycji mam 4 tysiące zł i chciałbym coś minimum 55".

Weźcie nakierujcie mnie w jakąś właściwą stronę co by tu zrobić ;d

pozdro

Jak nie masz parcia, żeby już teraz coś kupić i jesteś napalony na tego 6550, to poczekaj chociaż do czasu wyjścia następnego softu, czy coś zmieni w końcu na plus. Z 55" masz min. jeszcze świetnego Samsunga H6400. wybór jest spory. Ambilight? ja wyłączyłem po pierwszym tygodniu i od tego czasu już nie załączyłem
 

mik61

New member
Wprowadziłem was wcześniej w błąd wyłączyłem tv na kilka godzin bo nie bylo mnie w domu i już nie trzymał ustawień :)
 

hyniks

Member
Czy macie jakieś specjalne miejsce gdzie składacie skargi/reklamacje do Philipsa?
Od 10.11 jestem posiadaczem modelu 6550/88 i o ile przez pierwsze dni chodził bez zarzutów tak dotknęły mnie brak reakcji na pilota, problem z odczytywaniem pendriv'ów i materiałów wideo umieszczonych na nich a także brakiem zapamiętywania ustawień. Nosz K***a masakra.
Wysłałem do nich maila ale może gdzieś jeszcze można?
 

mik61

New member
Kolego mam ten sam model i mogę Ci jedynie poradzić:
1. problem z odtwarzaniem z USB załatwisz instalując którąś z aplikacji MXPlayer (wyświetla reklamy), Kodi super ale troche muli TV dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest VLC bez reklam i bajerów jeśli chcesz odtwarzać filmy (ale żadna z tych aplikacji nie odtworzy ci 3D), problem nie dotyczy działania USB co wbudowany odtwarzacz nie daje sobie rady z filmami

2. masz kilka opcji zgłoszeń piszesz e-mila na bokphilips@gmail.com, na stronie philips obsługa klienta czasem jest dostępny Chat http://www.philips.pl/c-w/support-home/support-contact-page.html jeśli nie chcesz dzwonić. Trzecia opcja to telefon do Philipsa, jest jeszcze opcja poprzez formularz zapytania/zgłoszenia http://www.support.philips.com/page...sion/PL/televisions.html?param1=TELEVISION_CA na stronie Philipsa, kolejna opcja to forum TV Philips http://www.supportforum.philips.com/ jeśli dobrze znasz angielski zbierają tam opinie o konkretnym sofcie co działa a co glebło

3. Co do nie działającego pilota sam nie wiem jak Ci pomóc u mnie ten problem występował na początku ale po aktualizacji przywróciłem TV do ustawień początkowych i nie mam puki co z pilotem problemu

4. Z nie pamiętaniem ustawień nic nie zrobisz jedynie musisz czekać na update o ile coś on poprawi, ostatni miał to naprawić no ale cóż... nie wyszło

5. Jeśli nie masz okularów a zależy Ci na 3D poczekaj na update, mam okulary i dam opinie czy poprawiło się coś w kwestii 3D bo jak na razie jest to bezużyteczne
 
Ostatnia edycja:

koja118

New member
Witam posiadam od roku LG47LA691s i mam zamiar zmienic na inny
LG 49UF7787, Samsung UE55JU6740 Curved czy Samsung UE50JU6872
który z tych byscie Panowie polecili??? W moim LG niestety mam banding i clouding i strasznie mnie to irytuje dlatego chce zmienic tv, głównie na tv synek oglada bajki z Cyfrowego Polsatu a ja gram na ps4 i oczywiscie ogladam kanaly sportowe wiec oczekuje płynnego obrazu i ładnych żywych kolorów z góry dziekuje za fachowa porade
 

mik61

New member
Witam posiadam od roku LG47LA691s i mam zamiar zmienic na inny
LG 49UF7787, Samsung UE55JU6740 Curved czy Samsung UE50JU6872
który z tych byscie Panowie polecili??? W moim LG niestety mam banding i clouding i strasznie mnie to irytuje dlatego chce zmienic tv, głównie na tv synek oglada bajki z Cyfrowego Polsatu a ja gram na ps4 i oczywiscie ogladam kanaly sportowe wiec oczekuje płynnego obrazu i ładnych żywych kolorów z góry dziekuje za fachowa porade

Kolego jest to główny temat dotyczący TYLKO Philipsa Serii 6 a ty pytasz o 3 inne modele telewizorów nawet w propozycjach nie masz Philipsa napisz w innym dziale. Zachowajmy trochę porządku. A ja chodź bym chciał nie jestem w stanie Ci doradzić bo to temat tylko o Philipsach do PS4 musisz dobrać telewizora który ma niski Inputlag tyle Ci jestem w stanie powiedzieć bo na oczy nie widziałem TV o które pytasz popatrz na stronę obywatelhd.pl gość robi dość dużo testów TV może przerobił te o których piszesz
 
Ostatnia edycja:
Do góry