Philips seria 6500 z ambilightem i z Androidem- czyli nowe modele na rok 2015.

motaba74

Klub HDTV.com.pl
VIP
witam....
chciałem jutro wziąść tego Philips 50PFH6550/88 ,miałem wahania miedzy Sony KDL-50W755C,ale po czytaniu waszych problemów nie mam już wątpliwości...bo 3d mi jest nie potrzebne, mam samsunga UE40F6650...i jest super.
szkoda tylko ze ludzie dowiadują sie o takich problemach na forum a nie w sklepie...znając moje nerwy to sprzedawce który mi go polecił albo lcd bym rozp.....ł
panowie zycze wam powodzenia i wytrwałości....pozd
jedno pytanie jest jakaś osoba ktora nie ma żadnych problemów z tym lcd.....
 
Ostatnia edycja:

mik61

New member
witam....
chciałem jutro wziąść tego Philips 50PFH6550/88 ,miałem wahania miedzy Sony KDL-50W755C,ale po czytaniu waszych problemów nie mam już wątpliwości...bo 3d mi jest nie potrzebne, mam samsunga UE40F6650...i jest super.
szkoda tylko ze ludzie dowiadują sie o takich problemach na forum a nie w sklepie...znając moje nerwy to sprzedawce który mi go polecił albo lcd bym rozp.....ł
panowie zycze wam powodzenia i wytrwałości....pozd
jedno pytanie jest jakaś osoba ktora nie ma żadnych problemów z tym lcd.....

Problemy ktorego modelu? Z tego co czytałem wielu ludzi zamienia tego 6550 na LG LUB WŁASNIE SONY o ktorym piszesz zaden nie jest idealny ale Philips to już w kulki leci na maxa jaki tv byś nie wybrał to na pewno bedziesz miał mniej problemów niż z Philipsem :D więc wybierz dobrego coś i oglądaj szczęsliwie niech Ci się repertuar dobrych filmów nie kończy
 

zonewalker

New member
Jak nie masz parcia, żeby już teraz coś kupić i jesteś napalony na tego 6550, to poczekaj chociaż do czasu wyjścia następnego softu, czy coś zmieni w końcu na plus. Z 55" masz min. jeszcze świetnego Samsunga H6400. wybór jest spory. Ambilight? ja wyłączyłem po pierwszym tygodniu i od tego czasu już nie załączyłem

W sumie nic mi się nie pali więc mogę poczekać ale z takim zwlekaniem mam coraz więcej dylematów. H6400 z tego co czytałem jest dobry ale chciałbym coś nowszego. Pozwolę sobie odbiec trochę od tematu i zapytać co w 55" polecilibyście mi z Samsunga, Sony, Panasonica ? Wersje bez i z androidem ? Może być na priv co by nie zaśmiecać tematu ;)
 

hyniks

Member
Czyli musimy czekać na wyjście z Ciemnej Czarnej D**y. W tej cenie widzę że i tak nie miał bym żadnego innego wyboru. Martwi mnie to 3D (resztę jako użytkownik smartfona przeboleję). Między innymi dla tej funkcji go kupiłem i okulary już jadą.
 

mik61

New member
Czyli musimy czekać na wyjście z Ciemnej Czarnej D**y. W tej cenie widzę że i tak nie miał bym żadnego innego wyboru. Martwi mnie to 3D (resztę jako użytkownik smartfona przeboleję). Między innymi dla tej funkcji go kupiłem i okulary już jadą.

Nie tylko ty, też kupiłem głównie dla 3D i co z tego okulary leża i kwiczą na półce ;/
 

lukasz1983

New member
Czyli musimy czekać na wyjście z Ciemnej Czarnej D**y. W tej cenie widzę że i tak nie miał bym żadnego innego wyboru. Martwi mnie to 3D (resztę jako użytkownik smartfona przeboleję). Między innymi dla tej funkcji go kupiłem i okulary już jadą.
Nie przesadzaj, wybor jest i sa lepsze tv w tym przedziale
 

dark c

New member
Dziś zrobię to samo, ale jak z pamięcią ustawień, bo jak bym miał to ustawiać za każdym razem to chyba by mnie szlag trafił

Ja miałem ustawienia z tego forum, ale za każdym razem jak włączałem tv to obraz był zupełnie inny od ustawionego (jaskrawy i jasny z zupełnie inną temperaturą barwową). Ustawienia na szczęście pamiętał, ale trzeba było na moment przełączać tryb na inny i z powrotem na ten na którym miałem ustawienia swoje, aby je podczytało. Nie ważne czy ustawiałem to na trybie noc czy na trybie osobiste. W sumie pierdoła ale bardzo wkurzająca...

Wczoraj mój tv pojechał z hukiem kolejny raz do serwisu.
 

maykel

New member
ale trzeba było na moment przełączać tryb na inny i z powrotem na ten na którym miałem ustawienia swoje, aby je podczytało.

Dokładnie mam to samo.
Ja ustawinia z AV forums miałem od początku, jednak musiałem zjechać trochę z gammą poniżej zera, podciągnąć ostrość i zmniejszyć nieco kontrast żeby mi obraz przypasował.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

mik61

New member
Ja miałem ustawienia z tego forum, ale za każdym razem jak włączałem tv to obraz był zupełnie inny od ustawionego (jaskrawy i jasny z zupełnie inną temperaturą barwową). Ustawienia na szczęście pamiętał, ale trzeba było na moment przełączać tryb na inny i z powrotem na ten na którym miałem ustawienia swoje, aby je podczytało. Nie ważne czy ustawiałem to na trybie noc czy na trybie osobiste. W sumie pierdoła ale bardzo wkurzająca...

I właśnie o to mi chodziło lipa w h*j
 
Do góry