Philips Fidelio B97

kowallosu

New member
Dokladnie, ibood zwraca kase i tyle w temacie tej gwarancji.

Q930 ma gorszy subwoofer i gra gorzej w muzyce niż philips. Powiedzialbym nawet ze Samsung ma kiepskiego suba, jest bardzo kaprysny, nie gra dobrze jezeli pomieszczenie jest wymagajace.
Ja osobiscie przetestowalbym soundbar od Polk.
 

sPiDeK

Member
Na pepperze widzialem ostatnio posty o reklamacji. Kazdemu zwrocili pieniadze. Jak chcesz zatrzymac soundbar, to wymien baterie we wlasnym zakresie.
No właśnie ja też kupiłem na promce w Ibood więc z tego co widzę zwrócą kasę....soundbar jest świetny, nie mam żadnego "ale" i na razie b.rzadko używałem odpinanych satelit także aż tak nie doskwiera a za tą kasę ciężko o coś podobnego...Masz może zdjęcie wtyku baterii ?

Gwarancja jest, ale nie udziala jej producent tylko odsyła do sprzedawcy...
W moim przypadku był to Ibood i nie podjął się wymiany akumulatora tylko zwrócił kasę.

W zamian wziąłem Samsung Q930c i jestem zadowolony, dźwięk porównywalny może nawet lepszy... Ale ekspertem nie jestem,
Apka i ogólnie konfiguracja bardziej przyjazna dla użytkownika,
Z wad mały kiepski wyświetlacz.
Q930c odpada ze względu na subwoofer, mam go zabudowanego od lewej i prawej strony dlatego b97 sprawdzały się idealnie i tylko taki sub wchodzi w grę
 
Ostatnia edycja:

sPiDeK

Member
Dobra już wszystko wiem. Zdjęcia dla potomnych. Bateria na ali około 65zł, ale można wymienić same ogniwa (2szt po ok 10zł). Także zostawiam je a po gwarancji zrobię operacje na jednym i drugim ;) Do tego czasu ten niedziałający będę podpinał na ładowarce od telefonu
 

Attachments

  • 18604284_1.jpg
    18604284_1.jpg
    200 KB · Wyś: 9
  • 18724156_1.jpg
    18724156_1.jpg
    105,4 KB · Wyś: 8

kowallosu

New member
@sPiDeK dzięki za umieszczenie komentarza. Sam się zastanawiam czy nie zostawię po prostu tego soundbara, bo w tej cenie jest bdb. Najwyżej poleci do sypialni kiedyś.
 

sPiDeK

Member
@sPiDeK dzięki za umieszczenie komentarza. Sam się zastanawiam czy nie zostawię po prostu tego soundbara, bo w tej cenie jest bdb. Najwyżej poleci do sypialni kiedyś.
Nie ma sprawy. Naprawa tych satelit jest banalna a koszt żaden. Ja zostawiam bo nic w kwocie 2200 którą by mi zwrócili nie kupie o podobnych parametrach...
 
Do góry