Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

tresor

New member
Niestety niektórzy mają już pozakładane sprawy karne za te kody ludzie, kupują drogie telewizory i jeszcze korzystają z dofinansowania a zgodnie z ustawą jest to przeznaczone dla ludzi biedniejszych o określonych dochodach
Sprawy to mają chyba Ci co nadużywali tego, daj jakiś link bo nie słyszałem o tym, a podobno to akcja przyszłościowa dostaniesz 250 ale będą sciagac od ciebie abonament tv [emoji16]

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Qmp3l

Klub HDTV.com.pl
VIP
Po najnowszej aktualizacji obraz mocno się poprawił jest super :) oglądałem właśnie nowego Batmana na hbo max i obraz świetny.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Pisałem już o tym że wg mnie też jest lepszy, ale ja zmieniłem swoje ustawienia...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie da się przesłać zdjęcia i filmy np z tabletu przez bluetooth na ten telewizor ,próbowałem ale mi nie wychodzi z tego co wyczytałem trzeba ściągnąć philips remote tv na tablet i sparować ze sobą tablet i tv .Może ktoś coś podpowiedzieć
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Oczywiście że się da , ja mam Samsung tab s7 i zdjecia czy filmy ogladam bez problemu.
 
Ostatnia edycja:

Typu921

New member
Cześć
Mam pytanie do was.
Przekopałem trochę ten wątek ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Zakupiłem ostatnio model TV o którym tutaj mowa. Mam jednak problem dotyczący podłączenia dekodera do TV.
Posiadam dekoder ORANGE, podłączyłem go do gniazda HDMI 2, i chciałbym go ustawić w taki sposób aby z pilota można było zmieniać kanały, ktoś z was ma może jakiś pomysł jak to zrobić i czy w ogóle da się to zrobić?

Dzięki za pomoc!
 

Typu921

New member
Na pewno przekopałeś ten wątek?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka



Tak... Na tyle żeby napisać posta o tym, iż nie znalazłem tego na powyższym wątku. Poza tym skoro wiesz, że było to poruszone w tym temacie to proszę Cię o podanie miejsca gdzie mogę to znaleźć.
Nie wiedziałem, że jesteśmy na elektrodzie i to jest problem aby napisać konkretną odpowiedź albo przekierowanie do konkretnego wątku?
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ja mówię tylko że było. Gdyby mi ktoś tak napisał to bym przekopał ten temat dokładniej raz jeszcze i sam to znalazł ale Ty wolisz żebym ja to zrobił za Ciebie... Zapewniam iż było tu opisywane co należy włączyć aby obsługiwać jednym pilotem zarówno dekoder jak i soundbar.
 
Do góry