Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

ferg80

Member
Musisz zdaje się włączyć funkcję easy link w tv i taką samą funkcję na dekoderze. Powinno działać. Jednak nie wszystkie dekodery mają tą funkcję. Np. ja mam NBOX ( dawny NC+) i u mnie nie ma tej funkcji w dekoderze i kicha. Szkoda duża wygoda mieć jeden pilot do wszystkiego.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli masz w nim Linuxa to powinno działać...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

ferg80

Member
No włączyłem CEC. W tv mam włączone funkcje EASY LINK. Od razu powinno działać czy coś jeszcze należy zrobić żeby pilot Tv reagował na tuner sat?
 
Ostatnia edycja:

ferg80

Member
mam takie okno konfiguracji jak na foto. co mam zmienić.?
 

Attachments

  • 20220508_194616.jpg
    20220508_194616.jpg
    532,9 KB · Wyś: 47

Typu921

New member
W moim przypadku też nie chce działać... Po prostu dekoder nie reaguje z tv... Wszystkie opcje uruchomione i dalej nic
.. ehhh, najgorsze jest to że w poprzednim tv (Samsung ) działało wszystko natychmiast....

Panowie ja to zostawiam, nie mam siły się dłużej z tym bawić. Natomiast mam inne pytanie, czy ktoś z was posiada konsole Xbox one s? Podłączona z tym tv? Chodzi mi o ustawienie trybu 4k/120hz ?
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podłączyłem pendrive do tv jako dysk twardy. Po obejrzeniu nagranego materiału kasuje nagranie za pomocą pilota. Nagranie zostaje skasowane,ale pojemność pendrive i tak się nie zwiększa. Czy trzeba to jskis inaczej kasować?
 

smyku

New member
Ktoś mógłby mi pomóc do czego jest ta (naklejka?) dołączona do śrubek?

Dzięki śliczne.
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
To zaślepka nie naklejka... Sprawdź.tam gdzie kable podpinasz

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Aaaa czekaj bo zrobiłeś takie powiększenie że pomyliłem zaślepki. Ta co dałeś to są zaślepki na otwory na nóżki

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

smyku

New member
Ok, ale na te zbędne rozumiem? Czyli jeśli instaluje te nóżki bliżej środka otwory to zaślepiam dwoma pozostałe dwa na zewnątrz. Am I right?
 

pldymek

New member
A czy ktoś gierczy na tym TV pytam o ps5 moglibyście się wypowiedzieć czy spoko czy lepiej iść w inny model pod ps5 ?
 
Do góry