Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

conqest

Well-known member
Bez reklam
Na Xbox series s rewelacja więc na ps5 raczej też źle nie będzie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

smyku

New member
Ustawienia pod ????

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Kolory, etc.

P.S. Matryca po bokach i górze jest spasowana dobrze do ramki. Ale na dole jest szparka lekka, wchodzi cienka kartka, też tak macie? Światło dołem jakkolwiek nie wydostaje się.
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
To fakt ale nie chcę zaśmiecać forum... Hehe

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ty masz kalibrację... Więc wszystko gra..

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

smyku

New member
To może ktoś wrzuci swoje aktualne ustawienia z krótkim opisem efektu, czy kolory są żywe, chłodne, ciepłe? =)
 

smyku

New member
A czy ktoś mógłby potwierdzić szczelinę między matrycą a dolną ramką, czy tylko mi się trafił taki model, że kartka wchodzi...
 

smyku

New member
Wygląda na wadę spasowania...sugerujecie reklamować, zostawić, brać jakiś rabat? W zasadzie po bokach matryca nie dolega do ramek i na górze też 1 mm odstępu. Model ma 55".
 

Attachments

  • IMG_20220510_162727.jpg
    IMG_20220510_162727.jpg
    456,6 KB · Wyś: 43
Ostatnia edycja:

smyku

New member
Tu widać górny lewy róg, to samo po prawym. Dziwne. Normalne takie zjawiska?
 

Attachments

  • IMG_20220510_163958.jpg
    IMG_20220510_163958.jpg
    305,7 KB · Wyś: 34

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Najgorsze że po gwarancji może dostać się kurz nie ma znaczenia jaka marka. Osobiście aby uniknąć typowych problemów LCD i Led kupiłem Oleda .
 

smyku

New member
Kiedy kupiłeś? Kupiłeś on-line?

KLOS
Mała prośba - skończ pierdolić....

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Dwa dni temu z ME. Tak, online. Zastanawiam się co robić bo ta szpara nie generuje światła od dołu co prawda, od biedy mogę to przecierać regularnie ściereczką antykurzową, ale nie wiem czy z czasem nie zrobi to jakiegoś problemu i czy ta wada nie wpłynie jakkolwiek na matrycę i jej trwałość. Ciężko powiedzieć. Nie lubię bawić się w odbijanki towaru i zmiany telewizorów. Zaproponowałem im w reklamacji rabat/upust. Zobaczymy co odpiszą. Zamówiłem go tydzien temu, ale byłem za granicą, może stanie w magazynie lub na pace mu zaszkodziło w jakimkolwiek stopniu. Hard to say.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ja bym oddał.... Rabat rabatem ale jednak ryzyko że będzie się tam kurz zbierał jest dość duże.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry