Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

conqest

Well-known member
Bez reklam
Panowie ogląda ktoś KSW na viaplay? Czy macie takie przycinki obrazu co jakiś czas? Zastanawiam się czy to nie wina internetu, bo mam LTE... Na serialach tego nie ma, wszystko działa ok

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na Sat Kurier piszą,że obojętnie na jakim urządzeniu oglądasz KSW to są zaniki. To już nie pierwszy raz jak serwery Viaplay nie wyrabiają.
 

leonk1974

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przy ustawieniu Ambilight-Ciepła biel można było wyregulować biel. Teraz jak włączysz Ciepła biel to ta biel jest jakby z dodatkiem koloru czerwonego.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie mam pytanie odnośnie usb .Jeżeli wierzyć specyfikacji to pisze że od spodu jest usb 2.0 z boku usb 2.0 + 3.0 czyli można stosować pendrivy 2,0 i 3.0 czy tylko jednego typu
Czy te gniazda są jakoś dedykowane pod nagrywanie i odtwarzanie czy też nie ma znaczenia gdzie się nagrywa lub odtwarza
 

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zazwyczaj we wszelkiego rodzaju urządzeniach czy standardach jest tzw. kompatybilność wsteczna, czyli nowsze urządzenie będzie współpracować ze starczym przy maksymalnych parametrach określanych przez to starsze - czyli możesz podpiąć pena USB3.x do gniazda 2.0, tylko transmisja zwolni do prędkości określonej w standardzie USB2.0.

USB2.0 to 480 Mbit/s (60 MB/s), USB3.0 to nawet ponad 600 MB/s - oczywiście teoretycznie, w praktyce jest mniej, odpowiednio ok. 30 i 400.

Jeśli chodzi o odtwarzanie czy nagrywanie to zależy od jakości materiału, a dokładnie od prędkości strumienia. Może się zdarzyć, że przy 4K strumień będzie na tyle duży, że złączę USB2.0 się "przytka", co będzie skutkować np. przycinaniem lub w ogóle brakiem odtwarzania.
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
waltman dzięki

Wcześniej użytkowałem tuner satelitarny Technisata tam też jest usb 2.0 ale jest funkcja testu nośnika miałem tak, że nie wszystkie pendrivy się nadawały
Próbowałem też na Marantzu CD 6007 odtwarzać pliki w specyfikacji jest podane usb 2.0 ale też nie każdy nośnik da się odtworzyć ,podłączyłem pendrivy Kingston i Toshiby - bez problemu ,ale przy Goodram to nawet nie drgnęło, a z kolei Sandisk 3,0 chodzi idealnie .Ze swoich obserwacji wnioskuję, ze bardziej znaczenie ma producent niż pojemność

Panowie jakbym tak mógł Was jeszcze trochę pomęczyć i takie pytanie odnośnie gniazd HDMI ,te dolne są opisane jako HDMI 120 hz czy można tam podłączać tam dowolne sprzęty ,czy tylko takie 120 hz
 

tresor

New member
Hej w media expert ten tv w 65" kosztuje 4 399 PLN i jeszcze można obniżyć kodem -250 na dofinansowanie, chyba w tej cenie to mega promocja?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
jeszcze można obniżyć kodem -250 na dofinansowanie, chyba w tej cenie to mega promocja?

Niestety niektórzy mają już pozakładane sprawy karne za te kody ludzie, kupują drogie telewizory i jeszcze korzystają z dofinansowania a zgodnie z ustawą jest to przeznaczone dla ludzi biedniejszych o określonych dochodach
 
Do góry