Philips DLED 85x6 z serii Performance.

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie dam zainstaluj ponownie telewizor, a następnie zadzwonię do Marka, by pomógł mi skonfigurować Kodi. Gdyby nie to, to już dawno dałbym zainstaluj ponownie telewizor, bo męczę się z tym od lutego zeszłego roku, gdzie ostatnia aktualizację pobrał online z Androidem 11. Listę kanałów zgram sobie wcześniej na pendrive.

Innych ustawień nie da się zgrać?

Jeśli naprawią w 8506 Wydarzenia24 to tak samo będzie i w 9206 bo to jest to samo oprogramowanie
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Włożyłem pendrive, wcisnąłem domek na pilocie i w prawym górnym rogu wyskoczyło by sformatować go i tak też uczyniłem, następnie po sformatowaniu pytało czy zapisać kopie czy coś podobnego na pendrive, dałem tak. Widzę że zapisało wszystkie zainstalowane aplikacje.

Teraz jednak na tego sformatowanego przez telewizor pendrive nie da się zapisać kopii listy kanałów, muszę zapisać na drugim.

Co wybrać, powrót do ustawień fabrycznych czy zainstaluj ponownie telewizor?
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
Daj fabrykę a potem ponowna instalacja tv. W sumie ponowna instalacja powinna załatwić sprawę ale co Ci szkodzi...
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie mam pytanie odnośnie tego Kodi ,bo u mnie w 9206 też jest był chyba od początku bo nic nie instalowałem .Po włożeniu pendiwu odtwarza mi filmy ale chyba za pomocą innego odtwarzacza
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Masz go od początku bo kiki Ci go zainstalował a dokładniej Marek bo kiki się nie zna na tym jak wielokrotnie powtarzał.
Co do kodi to nie jest to typowy odtwarzacz, to raczej kombajn multimedialny...
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
conqest a tam Philips nic nie dał od początku ,czy ten Kodi jest domyślnym odtwarzaczem ,czy to prawda że ten Kodi jest w stanie odtworzyć każdy plik pytam ponieważ na tym pendriwie mam chyba trzy pliki które nie chcą się odtworzyć, nawet miniatura nie jest wyświetlona chodzi o mp4 i chyba WMV
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja sobie właśnie Kodi wywaliłem

Włożyłem pendrive do telewizora, wcisnąłem domek na pilocie, wyskoczyły powiadomienia w prawym górnym rogu i skonfiguruj jako pamięć urządzenia. Od tej pory Kodi włączało się tylko z tym pendrive. Następnie dałem odłącz pendrive, odłączyło. Okazało się że Kodi powróciło do ustawień od zera. Tak więc czeka mnie telefon do Marka by pomógł mi wszystko skonfigurować.
Skąd pobrać skórę Nox Glass 3.4.22, bo taka była zainstalowana przez Marka?

Na błędach się człowiek uczy, nie trzeba było dawać skonfigurować i sformatować pendrive przez telewizor.
Trzeba było tego nie ruszać i dalej pchać ręcznie oprogramowanie do telewizora, ech...
 
Ostatnia edycja:

conqest

Well-known member
Bez reklam
kolego Ty miałeś tylko zrobić backup i miałeś napisane jak to należy zrobić... Pendrive miał służyć jako miejsce zapisu backupu a nie jako pamięć urządzenia...
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzisiaj dałem w telewizorze zainstaluj ponownie telewizor mając nadzieję że po tym zabiegu telewizor wreszcie zobaczy nowe oprogramowanie TPM211EA_101.001.003.248, i niestety tylko straciłem pół dnia na to i późniejsze ustawienia i kalibrację, telewizor jak nie widział tak nadal po tym zabiegu nie widzi nowego oprogramowania. Ostatnie oprogramowanie pobrał sam chyba w kwietniu 2022 roku pierwsze z Androidem 11 (TPM211EA_101.000.136.218 ) i na nim się zatrzymał, nie widział już nowszych oprogramowań i wszystko musiałem pchać ręcznie.
IMG20230301105418.jpg


 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie a ta aktualizacja z końcówką 248 to jakaś wersja próbna ? Bo to trochę dziwne na oficjalnej stronie Philipsa nic takiego nie ma ,na tej stronie co paździoch 1 podesłał to jest ,dziwne też że niektórym pobrało a innym nie i trzeba pchać z pendriwu
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wersja 248 pojawiła się online na telewizorach 8 lutego, a do pobrania online zawsze jest jest z dłuższym poślizgiem. Na razie nigdzie nie jest dostępna ta wersja do pobrania i załadowania z pendrive.
Forum: https://toengel.net/philipsblog/sup...d-tvs-mit-android-tv-11-tpm211ea-101-1-3-248/

Wersja 248 poprawia odbiór kanału Wydarzenia 24, ale nie do końca jeszcze, podobno jest dużo lepiej i szybciej wskakują kanały wirtualne w HbbTV. Mówię to na podstawie wypowiedzi innych osób co dostały aktualizację na telewizor, ja cały czas czekam na online lub do pobrania.

Napisałem zgłoszenia do Philipsa dotyczące braku aktualizacji oprogramowania w telewizorze od kwietnia zeszłego roku. Kto również nie dostał, zgłaszajcie, będzie więcej zgłoszeń, szybciej rozeznają temat.
 

gieie

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem jakie ma kryteria wysyłania oprogramowanie Philips ale to 248 (on line) zainstalowałem już jakiś czas temu.
Nie odbieram dvbt, więc nie wiem czy coś poprawiło na polsacie,
IMG_20230303_165221.jpg



Dodam tylko, że instalacja trwała dłużej niż poprzednie, tv robił dwa restarty.
Tak jakby cały andek był ładowany a nie tylko "łatki".
 
Do góry