Philips DLED 85x6 z serii Performance.

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
@miet55 pobrałeś z poziomu telewizora to nowe oprogramowanie i nadal jest ten sam problem z odbiorem kanału Wydarzenia24? Bo nie rozumiem

Nie rozumiem, dlaczego telewizory Philips nie widzą aktualizacji oprogramowania z poziomu telewizora, ja gdybym ręcznie nie wgrał, to nadal miałbym z kwietnia tego roku.
 

miet55

Member
Bez reklam
. Tekst tłumaczony chyba z arabskiego. Piszesz a tu jakieś krzaki!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tego co się przed chwilą dowiedziałem (dziękuję @kiki za kontakt do tej osoby😉) sprawa z kanałem Wydarzenia24 jest na tapecie w Polsce, i ma być rozwiązana za dwie aktualizacje, i jest zgłoszona do producenta chipsetu czyli firmy Mediatek. Czyli prawdopodobnie problem jest w chipsecie i tam musi nastąpić poprawka przez jego producenta, tak to rozumie. Także zaangażowany w rozwiązanie tego problemu włączony jest Emitel. Tak więc coś przy tym robią i trzeba być dobrej nadzieji że po nowym roku problem ten zostanie rozwiązany.
 
Ostatnia edycja:

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
W nowych modelach na ten rok jest ten sam problem z odbiorem kanału Wydarzenia24 co na moim 43PUS8506, sprawdzałem dzisiaj w sklepie na modelu 65PUS8857, bo ten planuje, wróć planowałem kupić, ale do puki tej wady nie wyeliminują to go nie kupię.

 

cyment

Member
Na podstawowe testy uzylem ustawien od kikiego, ale w materialach HDR efekt HDR jest slabo widoczny (dosc ciemny obraz, slaby kontrast itp.). Moze ktos sie podzieli swoimi spostrzezeniami/ustawieniami dla HDR.
 

aro1608

New member
Posiadam model 58PUS8535 i dziś rano na telewizorze nastąpiła ciemność.Wcześniej od kilkunastu dni pojawiały się paski ma matrycy.Czy to mogła matryca się popsuć?Gwarancja była do początku grudnia.Jest szansa na wymianę matrycy w ramach rękojmi?Telewizor zakupiony w RTV EURO AGD…
 

kyniog

New member
Witam, czy nadal macie problem z Wydarzenia 24, u mnie nadal występuje. Robię kolejne zgłoszenie do Philipsa.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oczywiście, problem znany Philipsowi, występuje także w tegorocznych modelach Philipsa z końcówką 7, a wszystkiemu winny jest procesor Mediatek. Sprawa podobno zgłoszona do Mediatek i ma być niby przez nich rozwiązana, ale jak wiecie czekamy na naprawę tego problemu od czerwca zeszłego roku. Masowo powinny być słane zgłoszenia do Philipsa dotyczące tego problemu, to może szybciej to naprawią.
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podobno Philips ma już poprawkę (pewnie od Mediatek) dotyczącą odbioru kanału Wydarzenia24 i teraz ją testuje. Nie wiadomo jeszcze czy ta poprawka znajdzie się w najbliższej aktualizacji czy w następnej.
 
Do góry