Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

szybal

Banned
65POS9603 nie ma soundbara a glosniki w podstawie. Mozna je odlaczyc i zastosowac swoje nagłośnienie( tak wynika z opisow) ale nie jest opcja a podatawowym wyposażeniem wliczonym w cene
O to ciekawe rozwiązanie zobaczymy czy praktyczne. Osobiście wolę tradycyjnie jak w 8008 ,czy ja dobrze rozumiem że tv sam w sobie nie ma głośników?
 

kacperhq

New member
Takie rozwiązanie dźwięku już było w Philipsie i sprawdziło się bardzo dobrze.

Tak jak pisałem miałem coś takiego w 55PFL8007 (teraz stoi u moich rodziców) oczywiście mniej zaawansowane niż to z 65POS9603 i byłem bardzo zadowolony i niepocieszony że nie użyli tego rozwiązania w 55PFL8008. Jeden minus jaki narazie zauważam w tym nowym rozwiązaniu to to że w przypadku gdy podstawa robi za wieszak to wystaje z dołu poza obrys telewizora.

Czekam na cenę oraz pierwsze opinie by podjąć decyzje między 8102, 8602 a 9603 no chyba że na CES pokażą coś na co będzie warto poczekać , zakładając że nie będzie dużego poślizgu z wypuszczeniem na rynek jak zawsze.
 

szybal

Banned
To jesteśmy w podobnej sytuacji też mam podobny problem z wyborem.
No i jeszcze co z robić z 8008 cała rodzina ma już moje poprzednie modele :)
 

KamilaKornet

New member
Szkoda ze takie własnie niepochlebne opinie na temat tego tv i serwisu na strone formatu A4 piszą ci go podobno nie mają moze im sie przysniło: Cytuje :Witam

Minęło 18 dni od zgłoszenia moich problemów do firmy Philips przez ich oficjalny serwis i do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na zadane pytania a było ich sporo.

W międzyczasie wysłałem 3 maile z tym samym zapytaniem do Pana Piotra Heroda - który z tego co wiem jest tzw. "Guru" w Philipsie i też niestety nie raczył mi nic odpisać :(

Wszyscy pisali, że Philips to masakra jeżeli chodzi o obsługę klienta ale mimo złych doświadczeń z tą firmą w przeszłości ponownie kupiłem u Nich TV przez Ambilight, który w modelu POS 9002 jest moim zdaniem lekko skopany (świeci na sufit). Myślałem, że może coś się poprawiło ale jest jeszcze gorzej!

Klient, który kupił ich flagowy Tv na rok 2017 nie może się od 3 tygodni doprosić o jakąkolwiek informację.

Na forum Philipsupportforum jest wielu użytkowników, którzy zgłaszają wszelakie problemy i nikt z obsługi Philipsa nic nie odpowiada...po co w ogóle to forum?!

Nie rozumiem jak TV za 9000 zł może nie radzić sobie z płynnym odtwarzaniem plików 4K HDR HEVC - praktycznie wszystkie co sekundę gubią kilkadziesiąt klatek. Nie działa też dobrze passthrough dźwięku do amplitunera. Czasami dźwięk po prostu zanika. Jedyny odtwarzacz, który radzi sobie z tymi plikami to MX Player HW+ ale ma problem z dźwiekiem DD i DTS.

Brak 4k HDR i HLG na Youtubie to też porażka. Do czego zatem to HLG i HDR skoro nie działa na najpopularniejszym serwisie na świecie?

W przeciągu miesiąca TV zrestartował mi się już z 5 razy. Wczoraj przy włączeniu zgubił wszystkie kanały z Karty CI+ UPC i musiałem instalować od nowa.

Android raz działa naprawdę nieźle a czasami nie da się nic praktycznie zrobić i trzeba restartować.

Brak aplikacji Amazon Prime a ta co jest dostępna również zacina przy filmach 4k HDR!

Wbudowana funkcja chromecast w tym TV nie działa w 4K - zacina!

Filmy 4K 60kl/s z Youtuba też nie działają płynnie!

Obraz super - tu nie ma zastrzeżeń.

Jak ktoś kupił ten TV tylko do oglądania TV i podstawowych funkcji to powinien być zadowolony ale jak ma się trochę większe wymagania to póki co nie będzie. Liczę, że aktualiazacja do androida 7.1.2 wszystko naprawi.

Pewno hejter :) taka opinia jest niemozliwa...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Prosze pokazać gdzie przed zakupem napisane jest ze jest HLG.
Kupujesz auto bez napędem na 4 koła i piszesz do firmy ze niema ???
Trzeba być ograniczonym.
Bezdzie update i będzie HLG.
Pozostałe bzdury reprezentują podobny poziom głupoty.
Chcesz mieć dużo HLG nie kupuj Philipsa .
Ja spokojnie poczekam bo na dziś HLG nie powoduje orgazmu .

Napisałaś o szybkości działania a teraz wpisujesz jak typowy hejter który coś poczyta coś napisze i niech inni się podniecają .
Nic się nie zmieniło .
Wpisujesz jak jedna baba drugiej babie ...
 

KamilaKornet

New member
To nie jest moja opinia.Na taką mnie nie stać bo kobiety są ograniczone :)zresztą nie nadają się do tv tylko do garów...a orgazm to powoduje chyba coś innego.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nigdzie nie napisałem że Twoja .
Próbujesz tylko nieudolnie błysnąć i wpisujesz bzdury bez analizy tego o czym piszesz .
Philips Oled na 100 ostatnich sprzedanych przyniósł 100 ocen radosnych.
Czy każdemu ma się podobać ?
Nie.
Jeszcze się taki nie urodził który był wszystkim dogodził.
 
Ostatnia edycja:

Felipe

New member
Dlaczego ceny za Oled Philipsa stoją w miejscu a LG idą ciągle w dół ? Czyżby LG chciało wykosić z rynku Philipsa ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
55C7 z polskiej dystrybucji nie kosztuje 7150 i nie ma wielu dodatków.
Philips ma matrycę 2017.
Ma Only One but EISA BEST BUY !!!!
 
Do góry