Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL nie zapomniał ale nie ma w planach.
TCL kosztuje 65X2 za 6599 zł a Philips oficjalna cena 11.999 zł
 

KamilaKornet

New member
Micro Dimming Pro w 8602 z wantowymi kropkami
Micro Dimming Premium w 8102

ciekawe czym sie będą róznić te dwa podświetlenia? liczbą stref?


Philips oficjalna cena 11.999 zł a jakiego modelu?
 

accu

New member
Bez reklam
Micro Dimming Pro w 8602 z wantowymi kropkami
Micro Dimming Premium w 8102

ciekawe czym sie będą róznić te dwa podświetlenia? liczbą stref?


Philips oficjalna cena 11.999 zł a jakiego modelu?

Witam uprzejmie,

Micro Dimming Pro w serii 8602 - podświetlenie niestety " krawędziowe" . Kolejna "obsuwa" z terminem dostępności . (65" za 11999 zł , prawdopodobnie w połowie grudnia 2017 , a 55" za 6999 zł , na koniec listopada 2017 prawdopodobnie)
Micro Dimming Premium w 8102 - podświetlenie jest FALD .(128 stref)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

KamilaKornet

New member
Czyli moge już nie czekac na 8602 z kwantową kropką gdyz krawedziówka mnie nie interesuje(jestem jej wrogiem) ..a w 8102 te 128 stref to też trochę okroili..
przecież nie przejdę z 9607 najlepszego modelu lcd led w historii firmy na gorsze rozwiazanie...zostaje mi juz tylko Oled.Dzieki Accu :)
 

Paw3los

New member
..a w 8102 te 128 stref to też trochę okroili..

A te 128 stref na prawdę robi robotę. Potwierdzam niemal oledową czerń w filmach. Nie napotkałem jeszcze sceny, która wyglądałaby źle. Jest MEGA!!!
 

Attachments

  • New Bitmap Image.jpg
    New Bitmap Image.jpg
    29,3 KB · Wyś: 51

accu

New member
Bez reklam
nie wiem czy taka rewelacja, moj philips pfl9704 z 2009 roku full led ma 256 stref i do tej pory gra rewelacyjnie.

Witam uprzejmie,

Dodam , że matryca w telewizorze Philips 46PFL9704 jest 200 Hz . Zdaje się że stref jest 224 a nie 256 . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Matryca jest 100 Hz z scanning backlight co marketingowo Philips nazywa 200 Hz. Co do stref to zgadza się jest ich 224.

Witam uprzejmie,

Tak , masz rację , dziękuję za sprostowanie podanej przeze mnie błędnej informacji . Matryca jest 100 Hz . Natomiast funkcja Clear LCD 200 Hz zapewnia wyświetlenie 200 scen na sekundę dzięki połączonej technologii 100 Hz z technologią
podświetlenia skanującego w 50% cyklu pracy . Zasugerowałem się funkcją Clear LCD 400 Hz w telewizorze Philips 46PFL9705 , gdzie jest zastosowana już zaawansowana technologia 200 Hz z technologią podświetlenia skanującego w 50% cyklu pracy . :-|
Przepraszam , że piszę w wątku : Philips 55POS9002 - test,... nie na temat . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

KamilaKornet

New member
Rozumiem twój zachwyt, ale bez urazy, obecnie mamy do czynienia z 4k i HDR.

Ciekawe kto oglada te 4k procentowo i ile zcasu poza wstawkami z neta(zróbcie ankietę i badania marketingowe) ? czekam jak jakiś kanał tv bedzie tak nadawany..a Hdr ok wiekszosc tv i tak muli i ma marne efekty...vo mi po tych cudach jak tv maja clouding nawet te drogie?Firmy zeszły mocno z jakoscią i to jest fakt....tzreba zcekac na dobre Oledy niz kupową byle co w wersji krawedziowej za mega kasę..i tyle..za 4 lata te wasze 4 k bedzie niczym ...bo bedzie 8 k i tak wkoło macieju:)
i obecnie mmay do czynienia z belajakoscia w lcd i tyle.
lata 2008-2012 juz sie nie powtórza tak jak plazmy Pioneera..lata 2013-2017 to nawet rezygnacjaz 3d bo taki trend...smieszne
chciałbym bys pokazał mi w pojedynku z moim Philem dobre lcd dzisiejsze chętnei porównam czerń :) po 5 latach
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja oglądam i nie 4% ale 80%.
Oglądam rzadko ale wyłącznie filmy z Netflixa i właśnie w 4K !!!

Znam podobnych użytkowników bo z nimi rozmawiam na FB i nie tylko z Polski.
Tak samo jałowe rozmowy były jak wprowadzane było HD.
A to w POlsce za 100 lat, a to nie warto bo 30% nie dowidzi.
Każdy może zawsze kupić model HDReady na Allegro tym bardziej że są dobrej ofercie i rozkoszować się "super " jakością SD.
Kto widział 4K nie dyskutuje , kto nie widział....
 

KamilaKornet

New member
jakosć sd na tv hd jest bzdurna

do sd jest crt tylko i wyłacznie

Kto ma neflxa 2% posiadaczy tv czy mzoe 0,5 % populacj w tym kraju?

Ty to nie wszyscy i tyle w temacie

Mój znajomy jedzi mercedesem Amg za 1 milion czy on tez uwaza ze taka fure ma kazdy inny yzytkownik dróg w tym kraju?
Poczytam sobie na pzremian te forum i te paski z tvp info moze znajde róznice. :)
kazdy mzoe kupić hensai mante i chinskie tcl i twierdzić ze kupił złoto za darmo...akzdy mzoe wszytko a naprawde nic nie moze.toz e fb ma 1 milrad ludzi nie znaczy ze maja racje ,,sa tacy ktrzy za to juz płacą cene w życiu za brak prywatnosci...nie bede pisała czemu wujek google pozmoze...Fb to zADENA AUTORYTET,KAZDY ZMOE ZOBACZYĆ 4 K w markecie w domu i tak tego nie bedzie miał tylko po co? zobacz jaki jest mercedes amg fajny a pózniej go kup..wtedy docenisz jakosc niebanalana...tak mozna pisac do rana...i wyśmiewać innych.Kupcie od arzu 8 k w japonii wchodzi alda moment ajki prestiz bedzie..choc materiałów zero.wolnosc słowa w tym kraju to zart demokarcja gorsza od Prl...
czy jak faceci prawdziwi maja kochanki to wszyscy powinni je miec w 2017 roku? Taka moda :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na 8K przyjdzie czas.
Na 4K przyszedł czas - możesz zawracać kijem Wisłę, tyle że w dzisiejszych czasach nikogo jz na to nie nabierzesz.
A z tym CRT - to grubo pojechane - wow.
Piszesz jakby ludzie nie widzieli nigdy różnicy crt przesiadając się nowe model.
To trzeb mieć problem ze wzrokiem...
 

KamilaKornet

New member
TAK JESTEM ŚLEPA - 15 drioptrii,,masz rację.Sd ogladać na tewleizorach nowej generacji ..bezcenne...ogladam tylko FHd bo innych kanałow nie da sie ogladać na dobrych tv.Skalowanie to bzdura marketigowa.
Prosze zapytać wszytskich z forum kto ma Neflixa kto ma 4 k i ile zcasu oglada?
ludzie wy macie zcas na cos jescze poza tv...no tak ostatnio kolega mi powiedział ze sex jest niepotztebny po co to komu ważne za ma gry na ps4..talie pokolenie rosnie..facebookowe...zaraz mi wmówisz ze Marilion i Peter Gabrile to przezytek a ta gwaizda z Narodowego MARTYNIUK TO PRZYSZŁOSC bo ma wiecej odswietlen niz Lisa Gerard 127 mln do 25 i zcego to dowodzi ze jakosc jest wazniejsza niz ilosc czy odrwotnie ,takie pokolenei rosnie które nawet nie wiec o to muzyka serwowana przez Beksińskiego Tomka :( na neflixie to ciemnota oglada ucho prezesa w premiezre.:0 taki kraj...
 
Ostatnia edycja:
Do góry