Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

brodacz

Active member
Bez reklam
TAK JESTEM ŚLEPA - 15 drioptrii,,masz rację.Sd ogladać na tewleizorach nowej generacji ..bezcenne...ogladam tylko FHd bo innych kanałow nie da sie ogladać na dobrych tv.Skalowanie to bzdura marketigowa.
Prosze zapytać wszytskich z forum kto ma Neflixa kto ma 4 k i ile zcasu oglada?
ludzie wy macie zcas na cos jescze poza tv...no tak ostatnio kolega mi powiedział ze sex jest niepotztebny po co to komu ważne za ma gry na ps4..talie pokolenie rosnie..facebookowe...zaraz mi wmówisz ze Marilion i Peter Gabrile to przezytek a ta gwaizda z Narodowego MARTYNIUK TO PRZYSZŁOSC bo ma wiecej odswietlen niz Lisa Gerard 127 mln do 25 i zcego to dowodzi ze jakosc jest wazniejsza niz ilosc czy odrwotnie ,takie pokolenei rosnie które nawet nie wiec o to muzyka serwowana przez Beksińskiego Tomka :( na neflixie to ciemnota oglada ucho prezesa w premiezre.:0 taki kraj...

Wyluzuj bo ci żyłka pęknie. Przypominasz mi moje posty gdy walczyłem w temacie wyzszosci crt nad LCD. Wtedy jeszcze stosowałem pastę z fluorem. Tobie też radzę odstawić.
PS Premiery ucha lecą na Showmax a potem na YT. I nie są w 4k tylko 720p.
W ostatnim tygodniu obejrzałem ok 4h filmów w 4k i HDR (Stranger Things) oraz ok godziny tv. Czyli 80% to 4k. Gdy dodam, że dziewczyny z którymi mieszkam nie oglądają tv a jedynie Netflixie 4k... I zapewniam cię, że jak kogoś stać na tv 4k, ma dostęp do netu 120Mb to stać go wydać 13 zł na Netflix. Na Merola to wciąż za mało.
 

KamilaKornet

New member
Tak dzieki za radę POSŁUCHAM Ciebie zacznę myć zeby bielszą pastą to pomaga.Przepraszam myliłam sie w ocenie dostepnosci 4k i Neflixa .Wybacz :)
 

pitos

New member
W obronie prawdziwego Philipsa, dopiero teraz usiadlem do kompa i widze, ze zagadnienie mocno sie rozwinelo. Dzieki Accu i Kamila, mamy TV z tej samej dobrej starej polki, czasow, gdy Philips nie oszczedzal na rozwoju, materialach i jakosci. Moze dlatego moj TV ma zuzycie 270W w porownaniu z obecnymi modelami 100-150W. Co roku wypatruje nowego modelu 4k, z mysla , moze w koncu kupie nowy i co roku nastepuje rozczarowanie. Android ktory sie zawiesza, niedoswietlenie krawedziowe , odklejajace sie listwy, jednoroczna linia curved, kiedy to sie wreszcie skonczy. Moj TV kosztowal 11k i na tamte czasy byl jednym z drozszych ale wartym zakupu, nie mialem watpliwosci. A teraz mam obawy. Czy macie podobnie?
 

kacperhq

New member
Ma coś podobnego do tego co było w modelu xxPLF8007 czyli głośnik wbudowany w podstawę która jest jednocześnie wieszakiem na ścianę.
 

olakoma

New member
Witam
Czy 65pos9603 będzie miał w zestawie subwofer ?

Nie jestem fachowcem od głośników, ale znalazłem taki opis rozwiązania problemu basów w POS 9603- technologia potrójnego pierścienia - obecna w serii Philips 7000 z lat 2017. Skonstruowano głośnik niskotonowy za pomocą trzech gumowych pierścieni sprężynujących zamiast typowej konstrukcji z pojedynczym pierścieniem. To autorskie rozwiązanie umożliwia głośnikowi osiągnięcie znacznie większego zasięgu w stosunkowo ograniczonej przestrzeni, przez co osiąga znacznie głębsze poziomy tonów niskich, niż można by oczekiwać, stosując pojedyncze pierścienie zawieszenia. Jak ktoś ma lub testował serię 7000 to może opisze wrażenia z jakości basów.
 

szybal

Banned
Witam
65 cali jest z soundbarem w zestawie oby ten dodatek nie podniósł ceny .
Chyba że jest opcjonalny .
Kiki o co chodzi z tym soundbarem do 65 cali.?
 

krisder

New member
Bez reklam
TAK JESTEM ŚLEPA - 15 drioptrii,,masz rację.Sd ogladać na tewleizorach nowej generacji ..bezcenne...ogladam tylko FHd bo innych kanałow nie da sie ogladać na dobrych tv.Skalowanie to bzdura marketigowa.
Prosze zapytać wszytskich z forum kto ma Neflixa kto ma 4 k i ile zcasu oglada?
ludzie wy macie zcas na cos jescze poza tv...no tak ostatnio kolega mi powiedział ze sex jest niepotztebny po co to komu ważne za ma gry na ps4..talie pokolenie rosnie..facebookowe...zaraz mi wmówisz ze Marilion i Peter Gabrile to przezytek a ta gwaizda z Narodowego MARTYNIUK TO PRZYSZŁOSC bo ma wiecej odswietlen niz Lisa Gerard 127 mln do 25 i zcego to dowodzi ze jakosc jest wazniejsza niz ilosc czy odrwotnie ,takie pokolenei rosnie które nawet nie wiec o to muzyka serwowana przez Beksińskiego Tomka :( na neflixie to ciemnota oglada ucho prezesa w premiezre.:0 taki kraj...

Masz dużo zastrzeżeń do obecnego młodego pokolenia ale Twoje "lekkie" podejście do zasad pisowni stawia Cię na równi z tymi właśnie! Naprawdę trzeba się bardzo skupić aby zrozumieć co masz do powiedzenia.
 

kacperhq

New member
Witam
65 cali jest z soundbarem w zestawie oby ten dodatek nie podniósł ceny .
Chyba że jest opcjonalny .
Kiki o co chodzi z tym soundbarem do 65 cali.?

65POS9603 nie ma soundbara a glosniki w podstawie. Mozna je odlaczyc i zastosowac swoje nagłośnienie( tak wynika z opisow) ale nie jest opcja a podatawowym wyposażeniem wliczonym w cene
 
Do góry